SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zyskał nowych najemców

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zyskał nowych najemców

SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych podpisał nowe, długoterminowe kontrakty w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów. Firma TP-LINK przeprowadziła ekspansję biurową i magazynową. Nowi lokatorzy obiektu to PCS i Diversey. Czytaj dalej

 

Jednym z nowych najemców w kompleksie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest firma Diversey, która stanowi część korporacji Sealed Air. Diversey jest liderem w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań w zakresie czystości i higieny, zaopatrującym m.in. firmy sprzątające, hotele, jednostki służby zdrowia i restauracje. Na 650 m2 powierzchni kompleksu ma zamiar utworzyć Centrum Szkoleniowe firmy. Przy zawieraniu transakcji pośredniczyła firma doradcza DTZ.

 

Czytaj również: Rośnie zainteresowanie luksusowymi apartamentami

 

Kolejnym nowym partnerem SEGRO jest PCS, firma świadcząca usługi logistyczne dla przemysłu farmaceutycznego. Dla jej potrzeb konieczne było dostosowanie magazynu o powierzchni 700 m2 do wymagań stawianych przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny i Sanepid.

 

Czytaj również: Wysoka jakość budowli Golden Tulip Gdańsk Residence

 

Na poszerzenie współpracy z SEGRO zdecydowała się firma TP-LINK – globalny dostawca produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB oraz największy dostawca klienckich urządzeń szerokopasmowych i WLAN na świecie. Dostarcza produkty dla dziesiątek milionów klientów w ponad 120 krajach. Na mocy nowej umowy TP-LINK rozszerzyło wynajmowaną powierzchnię o 750 m2 magazynu i ok. 50 m2 biura.

 

Czytaj również: Inwestycja Business Garden coraz większa

 


 

Nowe kontrakty zbiegają się z realizacją II fazy SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów, po zakończeniu której dostępna powierzchnia inwestycji zostanie zwiększona o dodatkowe 46 600 m2. „Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie obiektem przejawiające się w postaci aż trzech nowych podpisanych umów, szczególnie w kontekście rozbudowy obiektu. Bez wątpienia przyczynia się do tego niezmiernie korzystne położenie kompleksu SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów, posiadającego bezpośredni dostęp do autostrady A2, a jednocześnie położonego tak blisko Warszawy. Sądzę, że istotne znaczenie ma także bogate doświadczenie firmy SEGRO w zarządzaniu powierzchniami magazynowymi i produkcyjnymi. Jesteśmy zadowoleni, że firma TP-LINK podjęła decyzję o poszerzeniu obecnej współpracy. Liczymy też na zbudowanie korzystnych relacji z nowymi najemcami – PCS i Diversey.” – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

 

Czytaj również: Wynajęto większość powierzchni w Atrium 1

 

Jednym z największych atutów SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest znakomite położenie w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), w odległości 16 kilometrów od centrum Warszawy. Kompleks, obecnie składający się z czterech wolnostojących budynków, zaoferuje docelowo 83 000 m² powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję.

Źródło: partnersi / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >