"Skrzydła Biznesu"

Ranking „Gazety Prawnej” organizowany jest od 2009 roku. Niezależne jury wyróżnia małe i średnie firmy wykazujące najwyższy stopień przedsiębiorczości oraz osiągające najlepsze wyniki w poszczególnych województwach.


Firma Wertus Profesjonalna Windykacja Sp. z o.o. zajęła pierwsze miejsce w rankingu Skrzydła Biznesu organizowanym przez „Gazetę Prawną”, Ministerstwo Finansów i Ministerstwo Gospodarki.

 

Wśród tegorocznych laureatów znalazła się kielecka firma windykacyjna Wertus, która w 2013 roku osiągnęła dynamikę sprzedaży na poziomie 154,01%. Tym samym Wertus został liderem pośród małych i średnich przedsiębiorstw w województwie świętokrzyskim.

 

 

Czytaj również: Konferencja „Biurowce w Polsce 2014”

 

 

Czytaj również: Oficjalne odsłonięcie Masztu Wolności

 


- Otrzymana nagroda jest efektem kilkuletniej, wytężonej pracy świadczonej dla naszych Klientów. Wyspecjalizowaliśmy się w usługach windykacyjnych oraz w odzyskiwaniu opłat półkowych – na tym opieramy główną działalność. Skrzydła Biznesu są dowodem na to, że stale się rozwijamy i świadczymy profesjonalne usługi, przynoszące wymierne efekty naszym Klientom – powiedział Mieczysław Piekarski, Prezes Wertus Profesjonalna Windykacja. 

2014-11-13
Źródło: idealia / budnet.pl

Pliki do pobrania

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19826 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >