Sprzedaż lokali mieszkalnych w nowej inwestycji Nickel Development – Warzelni

Sprzedaż lokali mieszkalnych w nowej inwestycji Nickel Development – Warzelni

Rozpoczęła się już sprzedaż lokali mieszkalnych w nowej inwestycji Nickel Development – Warzelni. Czytaj dalej

 

Kompleks, który tworzyć będą odrestaurowany browar Mycielskich oraz nowe lokale mieszkalne, cieszy się jednak tak dużym zainteresowaniem, że deweloper zdecydował się na uruchomienie pre-rezerwacji przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży 2 kwietnia 2012 roku. Wbrew trendom panującym na rynku nieruchomości, Nickel Development oferuje przyszłym mieszkańcom poznańskiej Warzelni przestronne apartamenty oraz domy jednorodzinne. Mimo tego, że budowa inwestycji jeszcze się nie rozpoczęła, nie brakuje chętnych na zakup lokali w kompleksie.

 

Czytaj również: Czy mieszkanie przy metrze to odpowiednia lokalizacja?

 

"Na niektóre mieszkania mamy już kolejkę chętnych. Niestety nie mogliśmy wcześniej zawierać umów deweloperskich, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić system rezerwacji, który umożliwiał klientom zapisywanie się na wybrane lokale bez konieczności zawierania wiążących umów. Z początkiem kwietnia uruchomiliśmy oficjalny proces sprzedaży, zaczęliśmy także potwierdzać wszystkie złożone wcześniej rezerwacje" – mówi Magda Deszczyńska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Nickel Development.

 

 

 

Tak duże zainteresowanie Warzelnią wynika przede wszystkim z atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja powstanie między ulicami Wilczą, Browarną i Majakowskiego, na skarpie nad Stawem Browarnym w otoczeniu lasów i sąsiedztwie Obszaru Chronionego Krajobrazu „Dolina Cybiny w Poznaniu”. Dojazd samochodem do Starego Rynku zajmuje kilkanaście minut, a w pobliżu kompleksu znajduje się Galeria Malta, Centrum handlowe M1, IKEA, tereny rekreacyjne Malty, Termy Maltańskie oraz nowe ZOO.

 

Czytaj również: Nadmorska lekkość architektury - Apartamentowiec Dune


Okna na świat

Inwestor wraz Autorską Pracownią Projektową Sławomir Rosolski, która odpowiada za projekt, zdecydowali się na prostą architekturę z dużymi przeszkleniami. Wszystkie lokale są przestronne, a w wybranych domach jednorodzinnych oraz w apartamentach na ostatniej kondygnacji budynku wielorodzinnego zastosowano dodatkowo otwarte antresole, dzięki czemu powstały lokale z wysokimi na dwie kondygnacje salonami.

 

 

Architekturę uzupełniają starannie dobrane materiały, takie jak cegła klinkierowa, stal czy aluminium. Nie zapomniano o detalach – specjalnie dobrane bramy garażowe, układ cegieł wymuszający grę światła na elewacjach i przede wszystkim okna o ciekawej formie oraz niestandardowych rozmiarach nadadzą inwestycji oryginalny charakter. Przyszłych mieszkańców może również zachęcić obecność zarządcy osiedla, który zadba o mycie okien, drobne naprawy i pielęgnację zieleni. Projekt Warzelni zakłada wyraźny podział terenu na część mieszkaniową i komercyjno-rekreacyjną. Pierwsza zostanie zbudowana na terenie obecnie niezagospodarowanym, drugą stanowić będą odrestaurowane zabudowania browaru. W zabytkowej części prawdopodobnie znajdą się ogólnodostępne dla mieszkańców Poznania punkty o profilu gastronomicznym, sportowym czy para-medycznym. Na  terenie Warzelni może również powstać niewielki butikowy hotel z restauracją, pubem i salą konferencyjną.

 

Czytaj również: Białołęka bliżej centrum niż kiedykolwiek


Różne powierzchnie, zróżnicowana cena

Najmniejsze mieszkania, dwupokojowe, będą miały 54 mkw., powierzchnia domów będzie zaczynać się od 146 mkw., największe lokale będą natomiast liczyły 205 mkw. Cały etap mieszkaniowy ma zostać zakończony w pierwszym kwartale 2014 r. Część zabytkowa  będzie realizowana nieco później, a jej koniec planowany jest na 2015 r. Ze względu na zróżnicowanie całego projektu, ceny lokali również będą zróżnicowane. Cena brutto domów zaczyna się od 5300 zł za mkw., mieszkań się od 6720 zł za mkw., a apartamentów od 6800 zł za mkw.v

 

 

Źródło: Prelite Public Relations / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >