Sukces targów - zadowolenie wystawców i gości.

Sukces targów - zadowolenie wystawców i gości.

47 Międzynarodowe Targi Budownictwa "TWÓJ DOM 2015" w Bielsku-Białej zakończone. Czytaj dalej

 

Targi  systematycznie uatrakcyjniają i powiększają swoja ofertę, zyskując prestiż i znaczenie. 

 

W tym roku: rekordowa ilość wystawców, ponad 20% większa frekwencja zwiedzających, w tym liczni goście z Czech i Słowacji, kontakty międzynarodowe, istotne dla branży konferencje
i prezentacje  - tak można w skrócie podsumować zakończone w niedzielę 47 Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej.


Zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania.

 

 

Czytaj również: 15 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz.

 

Zawsze pełne zwiedzających były stoiska firm z urządzeniami i instalacjami zapewniającymi komfort cieplny pomieszczeń. Wszyscy zainteresowani mogli poznać najnowsze rozwiązania techniczne, a także  uzyskać porady profesjonalistów i praktyków.

 

Uwagę gości przyciągały też  piękne ekspozycje z nowoczesną aranżacją i wyposażeniem wnętrz w  ramach  Strefy Dobrych Wnętrz.  Była to nowa  propozycja  targów  dla  zwiedzających,  która
z pewnością  będzie  kontynuowana w przyszłości.

W związku z wprowadzaniem dopłat rządowych do instalacji OZE na potrzeby gospodarstw domowych na targach pojawiło się wiele firm oferujących najnowsze rozwiązania w tej branży.

 

 

Czytaj również: Mądre zagospodarowanie obszarów miejskich

 

Wiele osób zainteresowanych tematem  szukało porad i pomocy na  wykładach prowadzonych na konferencjach i na Wyspie Nowości. Do wygłoszenia wykładów zaproszono europejskiej sławy twórcę i propagatora tej idei p. Guntera Schlagowskiego. Wykłady znanego w Europie praktyka wzbudziły powszechne uznanie i podziw dla jego ogromnej wiedzy.

 

Podczas uroczystego otwarcia Targów "TWÓJ DOM 2015" organizator  Targów Biuro Promocji i Wystaw "ASTRA" uhonorowane zostało pucharem  I Wicewojewody Śląskiego Pana Mirosława Szemli za "organizację i wkład w rozwój budownictwa na terenie Województwa Śląskiego". Nagrodę dedykujemy wszystkich wystawcom oraz zwiedzającym, dzięki którym każdego roku mogą odbywać się Targi na najwyższym poziomie.

 

Targi spełniły oczekiwania zarówno gości targowych, jak i wystawców. Wielu z nich deklarowało swój udział w kolejnej, jesiennej edycji Międzynarodowych Targów  Budownictwa w Bielsku-Białej, która odbędzie się w dniach 25 – 27 września br.

 

Organizatorem targów było Biuro Promocji i Wystaw Astra (www.targibielskie.pl)

 

2015-05-05
Źródło: targibielskie / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Agencje ochrony Liczba postów: 396 Grupa: Trudne tema... Taki wątek warto również założyć na forum bardziej tematycznym.
  • XXXV Forum Ekonomiczne w Karpaczu. Liderzy Europy... Liczba postów: 26 Grupa: Aktualności To wydarzenie od lat pokazuje, jak ważny jest dialog między biznesem, polityką i nauką. W czasach tak dynamicznych zmian szczególnie cenne są debaty dotyczące b...
  • Agencja marketingowa Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić strone, gdzie znajdziecie ofertę agencja interaktywna quality factor , świadczącej kompleksowe usługi związane z marketingiem...
  • Architekt Liczba postów: 19 Grupa: Trudne tema... I’ve been using SnapTube for quite a while now and totally get the need for lightweight apps that deliver smooth streaming without killing phone performance. Wh...
  • Zakupy przez internet Liczba postów: 864 Grupa: Trudne tema... Lubię sklepy, w których można znaleźć produkty od sprawdzonych marek bez konieczności odwiedzania wielu różnych stron. Właśnie dlatego zainteresowała mnie ofert...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 21166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 357

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >
/* */