Tebodin SAP-Projekt opracuje projekt dla Miasta Stołecznego Warszawa

Tebodin SAP-Projekt opracuje projekt dla Miasta Stołecznego Warszawa

Tebodin SAP-Projekt, podpisał umowę z Miastem Stołecznym Warszawa dotyczącą wykonania wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy budynku przy ul. Sandomierskiej 12 w Warszawie na potrzeby Biura Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy.

W ramach podpisanego porozumienia Tebodin SAP-Projekt opracuje projekt koncepcyjny budynku z inwentaryzacją, projekt budowlany oraz projekt wykonawczy z przedmiarami i kosztorysami inwestorskimi.

„Przedstawiciele UM Warszawy pogratulowali nam wygranej w przetargu i możliwości realizacji kolejnej inwestycji dla Warszawy” – powiedział Arno Ruijtenbeek, Prezes Tebodin SAP–Projekt. – „To już trzeci projekt dla Miasta Stołecznego Warszawa, jaki obecnie realizujemy”.

Pierwsza inwestycja nad którą pracuje Tebodin SAP-Projekt to Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego przy ul. Młynarskiej w Warszawie, gdzie firma jest odpowiedzialna za Nadzory Autorskie – wcześniej wykonała projekt tej inwestycji. Ponadto kilka tygodni temu Tebodin SAP-Projekt podpisał umowę ramową na świadczenie usług pomocy technicznej dotyczącej projektów, które ubiegają się o dofinansowanie z funduszy europejskich.
Źródło: Twenty Four Seven PR Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Rowery elektryczne Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jakiego producenta rowery elektryczne Warszawa polecacie?
  • Jak spędzasz swój wolny czas? Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Bardzo ciekawa rada. Dla tych, którzy wolą najlepsze doświadczenie w kasynie społecznościowym, polecam przeczytanie informacji o kasynach społecznościowych na p...
  • problemy z cerą Liczba postów: 91 Grupa: Trudne tema... Na problemy z cerą najbardziej pomogły mi kosmetyki naturalne. Przez długi czas zmagałam się z problematyczną cerą i nie mogłam w żaden sposób dojść z nią do ła...
  • Hulajnoga elektryczna Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Hulajnoga elektryczna - jakiego producenta polecacie? Chciałabym kupić e-hulajnogę do jazdy miejskiej.
  • Co robić w Krakowie? Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Krakowskie statki od lat zajmuje się promocją miasta w trakcie wycieczek statkami po Wiśle. Kluczową rolę odgrywa tu sama rzeka. W trakcie rejsu masz niespotyka...

Kalkulator izolacji ścian