W wielkim stylu

W wielkim stylu

Od początku roku 5 firm podpisało nowe umowy lub przedłużyło istniejące kontrakty na wynajem powierzchni w Royal Trakt Offices w Warszawie – zabytkowym pałacu zaadaptowanym do nowoczesnych funkcji biurowych. Najemcy: IMB Asymetria, Montagu Private Equity, Instytut Adama Mickiewicza, Oresa Ventures i Ministerstwo Spraw Zagranicznych zajmują łącznie 1000 mkw. z 3000 mkw. jakie oferuje biurowiec zlokalizowany przy al. Ujazdowskich.

 

1000 mkw. nowych umów w zabytkowej kamienicy - Royal Trakt Offices


Royal Trakt Offices to XIX-wieczny Pałac Jurkiewicza, który w 2005 r. przeszedł gruntowną modernizację i oferuje biura klasy A, łączące współczesne rozwiązania oczekiwane przez użytkowników z wyjątkową klasycystyczną architekturą. Położony jest przy al. Ujazdowskich 41 w Warszawie, w pobliżu pl. Trzech Krzyży i Parku Ujazdowskiego, w nobilitującym sąsiedztwie placówek dyplomatycznych i instytucji rządowych. Do grona najemców wyjątkowego obiektu należą m.in. Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ambasada Czarnogóry, czy Krajowa Rada Radców Prawnych. Dzięki podpisaniu i przedłużeniu ostatnich umów aż 1000 m.kw z ponad 3000 m.kw jakie oferuje Royal Trakt Offices zostało wynajęte na najbliższe lata.

 

Czytaj również: Hotel w pobliżu centrum handlowego

 


„Nowe umowy, które podpisaliśmy w ostatnim okresie z firmami przenoszącymi swoje siedziby do Royal Trakt Offices, jak te które zostały przedłużone z dotychczasowymi najemcami świadczą o tym, iż właściciele firm cenią możliwość pracy w stylowej kamienicy, których w Warszawie jest wciąż ograniczona liczba oraz że ważny jest dla nich „własny adres” – kameralny obiekt biurowy zmniejsza anonimowość charakterystyczną dla biurowców dużych rozmiarów. Niemniej istotna jest centralna lokalizacja, dzięki której w zasięgu kilkudziesięciu kroków znajdują się wszystkie wygody miasta: kawiarenki, parki, sklepy czy ważne instytucje państwowe” -– podkreśla Maciej Zajdel, Prezes IVG Poland.


„Jako jedno z wiodących biur architektonicznych w kraju, posiadające dotychczas główną siedzibę w Krakowie, zdecydowaliśmy się na przeniesienie oddziału naszego biura do nowej siedziby przy al. Ujazdowskich, głównie ze względu na dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy" – mówi Marek Borkowski z pracowni architektonicznej IMB Asymetria.

 

Czytaj również: Przy zjeździe z Modlińskiej powstaną mieszkania kwalifikujące się do dopłat w programie MDM

 


Kamienicę Royal Trakt Offices charakteryzuje 3,5-metrowa wysokość pomieszczeń oraz starannie odwzorowane detale XIX-wiecznego wnętrza budynku, w których zaadaptowane zostały nowocześnie wyposażone biura klasy A. Inwestycja o łącznej powierzchni najmu 3036 mkw. zapewnia bardzo dobry dostęp do światła dziennego, pełną infrastrukturę informatyczno-telekomunikacyjną, klimatyzację i system BMS. Dedykowany parking naziemny i podziemny łącznie obsługuje 22 miejsca postojowe. 

Źródło: primoadvisory / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 114

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >