WeNet partnerem Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

WeNet partnerem Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

Już 23 kwietnia odbędzie się 2. edycja zawodów w chodzie sportowym Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. WeNet jest partnerem tego światowej rangi wydarzenia mającego na celu wyłonienie liderów rankingu chodu. Impreza odbędzie się w bliskim otoczeniu PGE Narodowy pełniącego rolę gospodarza, aby po raz kolejny połączyć pasję, sport, rozrywkę oraz biznes. Czytaj dalej

 

Work-life balance można realizować na różne sposoby, np. poprzez aktywność fizyczną i udział w wydarzeniach sportowych aktywizujących miłośników chodu sportowego. WeNet z dużym zaangażowaniem popiera tego typu inicjatywy i z dużą przyjemnością przystąpił jako partner tegorocznej edycji Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup.

 

„Dobra kondycja fizyczna i psychiczna jest nam potrzebna na co dzień we wszelkich aktywnościach, również tych zawodowych. Z dużym zaangażowaniem popieramy wszelkie inicjatywy propagujące aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Tym bardziej jeśli organizatorem wydarzenia jest ambasador naszej Marki, Robert Korzeniowski” - komentuje Anna Pszczółkowska, dyrektor Komunikacji i Rozwoju WeNet.

 

WeNet partnerem Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

 

Czytaj również: Polak na podium konkursu Caterpillar Global Operator Challenge!

 

Impreza należy do prestiżowego cyklu World Athletics Race Walking Tour 2023 - serii najwyższej rangi mityngów, mających na celu rankingowe wyłonienie liderki i lidera światowego chodu. Wyjątkowym elementem warszawskiej edycji cyklu Word Athletics będzie otwarcie na walkingową edukację amatorów i ich udział w masowym marszu na 5 km. Marsz Walking Lovers będzie miał postać amatorskiego spaceru po koronie PGE Narodowego, dystans to około pięć okrążeń, które nie powinny nikomu sprawić trudności. Wydarzenie będzie świetną okazją do integracji społecznej i pokoleniowej, a przede wszystkim promocją zdrowego trybu życia.

 

„Chodzenie to najprostsza i najbardziej ekologiczna forma przemieszczania się, zaś sam chód sportowy, walking, to dyscyplina dostępna w zasadzie dla każdego, niezależnie od wieku, wagi, stanu zdrowia i miejsca zamieszkania. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkich miłośników sportu i aktywności fizycznej” - komentuje Robert Korzeniowski, organizator wydarzenia, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, ambasador marki WeNet.

 

WeNet partnerem Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

 

Czytaj również: Wdrażanie innowacji w polskiej piłce nożnej

 

Każdy uczestnik marszu otrzyma dyplom ukończenia wraz liczbą zaliczonych kilometrów, szacunkową liczbą kalorii i zredukowanym śladem węglowym. Celem imprezy jest przede wszystkim propagowanie chodu sportowego i przekonanie do tej dyscypliny jak najszerszego grona mieszkańców miast i miasteczek. W końcu to najprostszy sposób na poprawę kondycji fizycznej i dobrostanu psychicznego. Liczmy kroki, aby wzmacniać nasze ciało i ducha i osiągać zalecaną przez WHO liczbę 12 tysięcy kroków dziennie.

 

Spotkajmy się już za niespełna 8 tygodni, w niedzielę 23 kwietnia!

2023-04-06
Źródło: WeNet / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Zakład pogrzebowy Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... thanks a lot for this,we are thankful to you
  • Rozwód Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Od siebie mogę polecić jedną kancelarię z Wrocławia. Powinni Wam tam pomóc: https://agatakosikowska.pl/.
  • nauka Liczba postów: 67 Grupa: Trudne tema... Zawsze uważałam, że odpowiednie wsparcie w edukacji od najmłodszych lat jest kluczem do sukcesu w nauce. Ostatnio zastanawiałam się nad metodami, które pomogą m...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1562 Grupa: Trudne tema... Staram się zdrowo odżywiać oraz regularnie trenuje. dmuchańce wynajem śląsk
  • Moda Liczba postów: 56 Grupa: Trudne tema... Zaprojektujecie dla siebie nadruk na koszulkę lub bluzę jaki tylko chcecie dzięki wizycie na stronie https://koszulkowo.com/projektuj-mezczyz ni-bluzy-meskie/ Zl...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18794 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 110

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >