Wolf System został Budowlaną Firmą Roku 2011

Wolf System został Budowlaną Firmą Roku 2011

Firma Wolf System otrzymała prestiżową nagrodę Budowlana Firma Roku 2011. Wyróżnienie to przyznawane jest przez redakcję miesięcznika Builder dla najlepszych przedsiębiorców z sektora budowlanego.

 

Tytuł został nadany jako wyraz uznania za dynamiczny rozwój oraz osiągniętą pozycję na rynku w 2011 roku w kategorii „Wykonawca robót specjalistycznych”.  Nagroda Budowlana Firma Roku jest przyznawana corocznie przez miesięcznik Builder dla cenionych przedsiębiorstw za wkład w rozwój polskiej branży budowlanej oraz dla ich menedżerów, jako wyróżnienie ich umiejętności skutecznego zarządzania i dążenia do osiągania sukcesów na rynku. Otrzymanie tego lauru jest niezwykle zaszczytnym wydarzeniem, ponieważ poparte jest wypracowaną przez firmę wysoką pozycją wśród przedsiębiorstw o profilu budowlanym.

 

Czytaj również: Budowlana Firma Roku 2011

 

 

Gala wręczenia nagród odbyła się pierwszego marca w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Podczas uroczystości oprócz nagród Budowlana Firma Roku, zostały również wręczone wyróżnienia dla prezesów firm - nagrodę otrzymał Michael Stadler, Prezes Zarządu koncernu Wolf System, który zdaniem Kapituły konkursu odznaczył się wyjątkowo skuteczną strategią zarządzani, odnosząc liczne sukcesy rynkowe.

 

Czytaj również: Podsumowanie jubileuszowych Targów Budowlanych SIBEX 2012


 

„Jestem zaszczycony otrzymaniem tak prestiżowego wyróżnienia. Jest to wielki sukces dla firmy. Nagroda za dynamiczny rozwój oraz osiągniętą pozycję na rynku to potwierdzenie, że nasze działania zmierzają w słusznym kierunku. Przyznane nagrody są dla nas o tyle cenne, że przyznają je specjaliści z branży budowlanej – to naprawdę wielki sukces” – dziękował za wyróżnienie Michael Stadler, Prezes Zarządu Wolf System.

2012-03-08
Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18797 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 70

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >