Zakończono budowę pierwszego bloku Dobrego Osiedla

Zakończono budowę pierwszego bloku Dobrego Osiedla

Na Zakrzowie, w północnej części Wrocławia, firma Rafin zakończyła właśnie budowę pierwszego z dwóch siedmiokondygnacyjnych budynków, powstających w ramach Dobrego Osiedla. Na kupujących czeka 69 lokali, 2- i 3-pokojowych, o zróżnicowanych, funkcjonalnych rozkładach. Inwestycja stanowi ciekawą propozycję dla młodych małżeństw i absolwentów, którzy chcieliby mieć już własne mieszkanie, lecz nie dysponują dużym budżetem. Czytaj dalej

 

Zakrzów, stanowiący część dzielnicy Psie Pole, to dynamicznie rozwijający się rejon stolicy Dolnego Śląska. Jego mieszkańcy to głównie młodzi ludzie. Z uwagi na bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, dworca kolejowego Wrocław Psie Pole i szybki dostęp do Al. Sobieskiego, z Zakrzowa można łatwo dojechać do centrum lub wyjechać na Warszawę. W pobliżu znajduje się również Centrum Handlowe „Korona”, szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia oraz sklepy samoobsługowe. Dobre Osiedle sąsiaduje z Lasem Zakrzowskim oraz licznymi ścieżkami rowerowymi i spacerowymi, które dają wiele możliwości amatorom aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Czytaj również: Ekologiczny biurowiec w Warszawie

 

Na Dobrym Osiedlu firma Rafin zaplanowała budowę łącznie 116 mieszkań, z balkonami oraz przestronnymi tarasami. Ceny lokali wynoszą od 4900 do 5200 zł za mkw. Dodatkowo klienci płacący gotówką i szybko podejmujący decyzję mogą liczyć na znaczne rabaty. Ciekawym i nietypowym rozwiązaniem są garaże wyposażone w nowoczesne, podwójne miejsca postojowe z podnośnikami. Dzięki temu rodzina, która posiada dwa samochody może zakupić dwa miejsca taniej. Ponadto garaże są wyposażone w system czujników, który pozwala parkować także samochodom z instalacją LPG.

 

Czytaj również: Mieszkania deweloperskie z dużym metrażem

 


 

W ofercie Firmy dostępne są również inne inwestycje mieszkaniowe, m.in. II i III etap osiedla Złota Podkowa, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Krzyki – Partynice. W ramach II etapu można nabyć gotowe mieszkanie z aktem notarialnym. Dla osób ceniących odpoczynek na łonie natury przygotowana została oferta kameralnego osiedla domków jednorodzinnych 12 miesięcy, w podwrocławskich Iwinach.

Źródło: Ego Public Relations / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >