Związek Firm Doradztwa Finansowego nawiązuje kolejną współprace

Związek Firm Doradztwa Finansowego nawiązuje kolejną współprace

Związek Firm Doradztwa Finansowego, skupiający największe firmy doradztwa finansowego w Polsce, po raz kolejny zwiększył swoją strefę wpływów. Tym razem do grona jego członków dołączyły firmy Home Broker i Fiolet Powszechny Dom Kredytowy S.A. Tym samym liczba podmiotów zrzeszonych w organizacji wzrosła do czternastu.

Związek Firm Doradztwa Finansowego dalej rośnie w siłę – dołączyły do niego kolejne duże firmy doradcze, Home Broker i Fiolet Powszechny Dom Kredytowy S.A. Tym samym ZFDF ugruntowuje swoją pozycję reprezentanta czołowych firm doradztwa finansowego w Polsce. Organizacja zrzesza największe przedsiębiorstwa tej branży, które wspólnie działają na rzecz rozwoju rynku i osiągnięcia wysokiego poziomu profesjonalizmu doradców oraz angażują się w działalność edukacyjną.

 

- "Przystąpienie Home Broker i Fiolet Powszechnego Domu Kredytowego S.A. do Związku Firm Doradztwa Finansowego pokazuje, że organizacja stale się rozwija i jest istotnym podmiotem na rynku doradztwa finansowego w Polsce. Cieszy mnie, że coraz więcej firm chce wspólnie wypracowywać standardy i dbać o wysoką jakość usług doradców w Polsce, aby budować pozytywny wizerunek tej branży" – mówi Krzysztof Barembruch, Prezes Związku Firm Doradztwa Finansowego.

 

Będziemy mieli aquapark

 

- "Fiolet Powszechny Dom Kredytowy S.A. funkcjonuje na rynku pośrednictwa i doradztwa finansowego już ósmy rok. Fakt przyjęcia nas w poczet członków Związku Firm Doradztwa Finansowego jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. Jesteśmy przekonani, że efekt synergii przynależących do Związku instytucji przełoży się na ich integrację i współpracę na różnych płaszczyznach biznesowych, a w konsekwencji przyczyni się do umacniania wizerunku całego sektora specjalistów w dziedzinie planowania finansów firmowych i osobistych w Polsce" – mówi Ireneusz Wąsowicz, Prezes Fiolet Powszechnego Domu Kredytowego S.A. - "Wierzymy, że poszerzanie grona firm należących do ZFDF pozwoli nie tylko na konsekwentne umacnianie pozycji Związku, ale zapewni jednocześnie szersze spektrum wymiany wiedzy i doświadczeń zrzeszonych organizacji, co przełoży się na pełniejszą informację dedykowaną naszym szeroko pojętym odbiorcom" – dodaje.

 

AMW chce budować nowe obiekty sportowe na terenach Legii

 

– "W stosunkowo krótkim czasie staliśmy się ważnym podmiotem na rynku doradztwa finansowego. Postanowiliśmy wstąpić do organizacji zrzeszającej firmy z tej branży, chociaż obszar naszego działania jest znacznie szerszy" – podkreśla Aleksandra Łukaszewicz, Prezes HB Doradcy Finansowi. Home Broker łączy pod jednym dachem doradztwo przy zakupie nieruchomości z ofertą finansowania. –" Przyjmując praktyki Związku Firm Doradztwa Finansowego, jesteśmy gotowi publikować wyniki sprzedaży kredytów hipotecznych oraz produktów inwestycyjnych i emerytalnych. Zależy nam na wysokim standardzie tych publikacji " - zaznacza prezes.

 

Home Broker i Fiolet Powszechny Dom Kredytowy S.A. chcą wspólnie z innymi podmiotami z branży wypracowywać standardy pracy doradcy i włączyć się w prowadzone przez ZFDF działania edukacyjne wykorzystując własne doświadczenia oraz wiedzę w tym zakresie.

 

 

 

2011-02-11
Źródło: Żarówka PR i Marketing / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18514 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >