Akcesoria kuchenne – lista artykułów

Jak funkcjonalnie zagospodarować narożnik w kuchni?

Jak efektywnie zorganizować kuchenny narożnik, by nie był on martwą strefą? Takie pytanie zada sobie każdy, kto „z głową” opracowuje plan kuchni. Narożnik to trudno dostępne miejsce, często niewykorzystywane, kłopotliwe i pomijane, a przecież wcale nie musi tak być! Można je wyposażyć w funkcjonalne, specjalnie dedykowane rozwiązania, które wyeliminują problemy i zapewnią większą powierzchnię przechowywania.

Łatwa segregacja śmieci z system koszy do zabudowy kuchennej

Z roku na rok produkowane jest coraz więcej odpadów, których nieodpowiednia segregacja i utylizacja zanieczyszcza środowisko oraz przyczynia się do ubożenia zasobów naturalnych. Właśnie dlatego tak ważne są działania zwiększające świadomość i zaangażowanie społeczeństwa w odpowiedzialne gospodarowanie odpadami.

Warto zainwestować w kolorową ceramikę stołową, aby rodzinne posiłki wprawiały wszystkich w dobry humor od samego rana

Niech na liście postanowień, oprócz porannej gimnastyki, zdrowej diety, zrealizowania marzenia o dalekiej podróży i przeczytania 12 arcydzieł światowej literatury, pojawią się również cotygodniowe śniadania, zjadane bez pośpiechu w towarzystwie rodziny. Troszczenie się o dobre relacje z bliskimi jest przecież równie ważne co dbanie o kondycję fizyczną i intelektualną!

Dzień Mamy już niedługo, czy masz już wybrany prezent?

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego z nas, dlatego w Dniu Matki warto przygotować dla Niej przyjemną niespodziankę. Pamiętaj o tym, że przede wszystkim ucieszy ją Twoje zaangażowanie i kreatywność, dlatego prezent na Dzień Mamy nie musi być drogi i kosztowny. Można na przykład przygotować coś pysznego, co osłodzi ten wyjątkowy dzień, a z praktycznymi akcesoriami kuchennymi będzie to dziecinnie proste!

Przydatne w kuchni - ściereczki Actifibre z unikalną, opatentowaną technologią

Dostępne są teraz w dwóch kolorach! A dzięki innowacyjnej technologii PVA, ściereczki doskonale pochłaniają (nawet do 100 ml) i zatrzymują w sobie wodę.

Generalne porządki bez wysiłku - niezastąpione ściereczki z mikrofibry

Wiesz, że sprzątanie ma wartość terapeutyczną? Na pewno znasz ten błogi stan, kiedy wszystko jest na swoim miejscu. Psychologowie zgodnie przyznają, że porządki redukują napięcie i stres, a także pomagają zwalczać lęki. A ponadto, w przeciwieństwie do leżenia na kanapie, pozwolą ci zachować dobrą formę w czasie przymusowej izolacji. Dlatego połącz pożyteczne z pożytecznym i do dzieła!

Ozdoby do modnej kuchni

Kuchnia często uważana jest za serce domu, lecz rzadko kiedy poświęcamy dużo uwagi jej aranżacji szczególnie pod względem doboru dodatków. Czy nie przyjemniej spędzać czas we wnętrzu, którego design dopracowany jest w każdym calu? Sprawdźmy zatem, jakie dekoracje dobrze sprawdzą się w kuchni.

Modne dodatki do kuchni - czego nie może zabraknąć w nowoczesnej kuchni?

Trendy dotyczące urządzania wnętrz zmieniają się jak w kalejdoskopie – projektowanie kuchni nie jest tu wyjątkiem. Co jest modne teraz? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy pooglądać zdjęcia wnętrz w magazynach czy na portalach społecznościowych. Co ciekawe, choć np. nowoczesne kuchnie amerykańskie nieco różnią się od europejskich, i w jednych, i w drugich można znaleźć tożsame elementy. Co więc powinno znaleźć się w nowoczesnej kuchni? Mamy dla was 5 propozycji.

Jak umilić sobie śniadanie - kuchenne gadżety

Wiele osób zjada śniadanie w pośpiechu, a często wychodzi z domu z pustym żołądkiem, choć wciąż powtarza się, że pierwszy posiłek zjedzony w ciągu dnia jest tym najważniejszym i powinien być spożyty na spokojnie, być pełnowartościowy i syty. Czasami jednak zwyczajnie brakuje nam pomysłów na śniadanie, a klasyczna kanapka z serem wcale nie wygląda zachęcająco. Aby uprzyjemnić sobie ten pierwszy posiłek, przygotowaliśmy zestawienie gadżetów, które sprawią, że przygotowywanie śniadania będzie szybkie i proste.

Przechowywanie kuchennych gadżetów i drobiazgów, tak aby łatwo wszytko znaleźć

Kuchenne drobiazgi żyją własnym życiem i basta. Któż z nas nie zna tego artystycznego bałaganu w szufladach i szafkach, gdzie trzepaczki, łopatki, chochle, końcówki od miksera i foremki do ciasta tańczą ustawicznie swój nieskoordynowany taniec? Poukładanie tego misz-maszu to jeszcze nic. O wiele trudniejsze jest zapanowanie nad nim tak, aby zawsze mieć niezbędne akcesoria pod ręką.


Stron: 29 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16250 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >