Baterie kuchenne – lista artykułów

Biała bateria zlewozmywakowa - dopełni aranżację kuchni w bielach

Biel jest uniwersalna. Pasuje do każdej innej barwy i niemal każdego materiału wykończeniowego. Kojarzy się z czystością, porządkiem, świeżością. Sprawia, że wszystko nabiera lekkości, staje się większe, jaśniejsze, piękniejsze. Białe meble, ściany, podłoga, wyposażenie… Nie za dużo? Okazuje się, że nie. Przekonajcie się zresztą sami. Oto propozycja aranżacji modnej białej kuchni.

Strefa zmywania w kuchni - gdzie będzie dla niej najlepsze miejsce

W nowoczesnej kuchni – zazwyczaj otwartej na salon – nawet ona zyskała reprezentacyjny charakter. Gdzie ją zaaranżować, by jak najlepiej spełniała swoją funkcję, a do tego cieszyła oko? Obejrzyjcie przykłady.

Funkcjonalna kuchnia, w której bateria ma wyciąganą wylewkę

Kuchnia powinna być atrakcyjna i funkcjonalna. I nie chodzi tylko o rozmieszczenie sprzętów, rodzaj zabudowy meblowej, płytek. Drobnym, lecz niezwykle istotnym elementem kuchennego wyposażenia jest bateria. Diabeł tkwi w szczegółach, chociażby w typie wylewki baterii zlewozmywakowej. Osobom ceniącym estetykę i wygodę proponujemy baterię z wyciąganą wylewką.

Bateria zlewozmywakowa z wylewką nieruchomą, obrotową, wyciąganą i elastyczną - na jaką się zdecydować?

Kuchnia to serce domu, miejsce, w którym przyjemnie się przebywa. Dlatego też nawet jej najmniejsze detale powinny być w pełni dopasowane do oczekiwań i potrzeb domowników. Armatura sanitarna jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni i stanowi jej swoiste centrum. Ważne jest zatem, aby zapewniała wygodę użytkowania i przyciągała spojrzenia swoim wyjątkowym designem.

Wygoda i funkcjonalność w kuchni - wybór baterii zlewozmywakowych

Obojętnie czy zmywamy, gotujemy czy sprzątamy, bateria zlewozmywakowa jest w ciągłym użyciu. Sam jej wyjątkowy kształt już nie wystarcza, musi być wygodna w obsłudze, funkcjonalna i co ważne, powinna ułatwiać nam pracę. Zdarza się, że projektując kuchnię traktujemy baterię nieco po macoszemu – jako wyposażenie konieczne, ale nie dające pola do popisu architektom wnętrz i nie wpływające istotnie na wrażenia wizualne. Tymczasem wśród dostępnych na rynku modeli znajdziemy liczne wzory, które nie tylko posiadają wysokie parametry użytkowe, ale swoim kształtem, kolorem lub materiałem, z jakiego zostały wykonane, podkreślają styl i charakter pomieszczenia.

Nowa linia armatury kuchennej oszczędzającej wodę i energię

Nowością w ofercie armatury kuchennej jest kolekcja CERALOOK. W linii dostępnych jest 8 modeli armatury stojącej, jednouchwytowej. Baterie zostały wyposażone we wszystkie funkcjonalne nowinki technologiczne. Najważniejsze z nich to: głowice CLICK z ogranicznikiem przepływu wody oraz technologia Blue Start® (w pozycji uchwytu na wprost następuje wypływ wody zimnej). Jest tu również System Easy-Fix do montażu z pierścieniem centrującym i uszczelniającym.

Baterie kuchenne w modnej, matowej czerni

Prostota formy łącząca się z ambitną stylistyką. Smukła elegancja linii korespondująca z funkcjonalnością armatury. Gotowość do podjęcia najtrudniejszych kuchennych wyzwań – to właśnie łączą w sobie najnowsze czarne baterie o matowym wykończeniu oraz dozownik do płynów w tym samym kolorze. Jest to odpowiedź na aktualne trendy w projektowaniu kuchni.

Krótki przewodnik po trendach w bateriach kuchennych

Odpowiada za zmywanie, napełnianie wodą czajników i garnków, mycie warzyw i innych produktów spożywczych oraz za ogólne utrzymanie higieny. Jednym słowem rządzi w kuchni. Bateria kuchenna, bo o niej mowa, to urządzenie codziennie intensywnie eksploatowane, dlatego jej wybór powinien być starannie przemyślany. Priorytetem przy zakupie baterii zdecydowanie powinna być funkcjonalność. Bogactwo dostępnych na rynku wzorów pozwala też osiągnąć pełną satysfakcję pod względem stylistycznym i kolorystycznym.

Bateria z filtrem kapsułkowym do wody

Bateria Vital to całkowicie nowe podejście do filtrowania wody. Pozwala wygodnie korzystać ze znakomitej jakości wody dzięki niskiemu jej kosztowi. Jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska.

Nowoczesna bateria kuchenna – sprawdź jaki model wybrać

Nowoczesna kuchnia to przestrzeń nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. Ta druga cecha uzyskiwana jest zazwyczaj poprzez wybór odpowiedniego sprzętu i elementów np. armatury. Nic więc dziwnego, że wybranie baterii kuchennej to nie lada wyzwanie. O czym warto pamiętać, dokonując wyboru w tej kwestii?


Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16247 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >