Baterie kuchenne – lista artykułów

Biały zlewozmywak z białą baterią - rozwiązanie do jasnej i ciemnej kuchni

Jasne kuchnie rządzą w naszych domach od bardzo dawna. Biel i jej pochodne mają w sobie coś na tyle urokliwego, że trafiają zarówno do wnętrz klasycznych, jak i tych bardzo nowoczesnych. Na pierwszy plan w takiej aranżacji wysuwa się zazwyczaj powiększająca optycznie jasna zabudowa, ale w ślad za nią podążają teraz zbliżone kolorystycznie sprzęty, np. zlewozmywak i bateria kuchenna. Tego rodzaju połączenie sprawia, że wnętrze staje się bardzo higieniczne, schludne i przyjemne w odbiorze.

Wrząca woda prosto z baterii kuchennej

Jesień to okres, w którym częściej sięgamy po gorące napoje. Ciepła herbata po długim spacerze pozwala się rozgrzać i zadbać o zdrowie. Dlatego, im krócej trzeba na nią czekać, tym lepiej. Przedstawiamy funkcjonalne rozwiązanie, które ułatwiają codzienne życie, czyniąc je jednocześnie przyjemniejszym. System kuchenny zapewniający wrzącą wodę prosto z baterii kuchennej, z której można skorzystać w każdej chwili. Koniec z czekaniem, aż woda zagotuje się w czajniku.

Bateria zlewozmywakowa w klasycznym, niebieskim kolorze

Kojarzy się z niebem, morzem i – jak one – mieni się wieloma odcieniami. Symbolizuje harmonię, spokój, a zarazem kreatywność i dynamizm. Wycisza zmysły, relaksuje, ale też pobudza wyobraźnię. To niebieski – kolor roku 2020.

Biała bateria zlewozmywakowa - dopełni aranżację kuchni w bielach

Biel jest uniwersalna. Pasuje do każdej innej barwy i niemal każdego materiału wykończeniowego. Kojarzy się z czystością, porządkiem, świeżością. Sprawia, że wszystko nabiera lekkości, staje się większe, jaśniejsze, piękniejsze. Białe meble, ściany, podłoga, wyposażenie… Nie za dużo? Okazuje się, że nie. Przekonajcie się zresztą sami. Oto propozycja aranżacji modnej białej kuchni.

Strefa zmywania w kuchni - gdzie będzie dla niej najlepsze miejsce

W nowoczesnej kuchni – zazwyczaj otwartej na salon – nawet ona zyskała reprezentacyjny charakter. Gdzie ją zaaranżować, by jak najlepiej spełniała swoją funkcję, a do tego cieszyła oko? Obejrzyjcie przykłady.

Funkcjonalna kuchnia, w której bateria ma wyciąganą wylewkę

Kuchnia powinna być atrakcyjna i funkcjonalna. I nie chodzi tylko o rozmieszczenie sprzętów, rodzaj zabudowy meblowej, płytek. Drobnym, lecz niezwykle istotnym elementem kuchennego wyposażenia jest bateria. Diabeł tkwi w szczegółach, chociażby w typie wylewki baterii zlewozmywakowej. Osobom ceniącym estetykę i wygodę proponujemy baterię z wyciąganą wylewką.

Bateria zlewozmywakowa z wylewką nieruchomą, obrotową, wyciąganą i elastyczną - na jaką się zdecydować?

Kuchnia to serce domu, miejsce, w którym przyjemnie się przebywa. Dlatego też nawet jej najmniejsze detale powinny być w pełni dopasowane do oczekiwań i potrzeb domowników. Armatura sanitarna jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni i stanowi jej swoiste centrum. Ważne jest zatem, aby zapewniała wygodę użytkowania i przyciągała spojrzenia swoim wyjątkowym designem.

Wygoda i funkcjonalność w kuchni - wybór baterii zlewozmywakowych

Obojętnie czy zmywamy, gotujemy czy sprzątamy, bateria zlewozmywakowa jest w ciągłym użyciu. Sam jej wyjątkowy kształt już nie wystarcza, musi być wygodna w obsłudze, funkcjonalna i co ważne, powinna ułatwiać nam pracę. Zdarza się, że projektując kuchnię traktujemy baterię nieco po macoszemu – jako wyposażenie konieczne, ale nie dające pola do popisu architektom wnętrz i nie wpływające istotnie na wrażenia wizualne. Tymczasem wśród dostępnych na rynku modeli znajdziemy liczne wzory, które nie tylko posiadają wysokie parametry użytkowe, ale swoim kształtem, kolorem lub materiałem, z jakiego zostały wykonane, podkreślają styl i charakter pomieszczenia.

Nowa linia armatury kuchennej oszczędzającej wodę i energię

Nowością w ofercie armatury kuchennej jest kolekcja CERALOOK. W linii dostępnych jest 8 modeli armatury stojącej, jednouchwytowej. Baterie zostały wyposażone we wszystkie funkcjonalne nowinki technologiczne. Najważniejsze z nich to: głowice CLICK z ogranicznikiem przepływu wody oraz technologia Blue Start® (w pozycji uchwytu na wprost następuje wypływ wody zimnej). Jest tu również System Easy-Fix do montażu z pierścieniem centrującym i uszczelniającym.

Baterie kuchenne w modnej, matowej czerni

Prostota formy łącząca się z ambitną stylistyką. Smukła elegancja linii korespondująca z funkcjonalnością armatury. Gotowość do podjęcia najtrudniejszych kuchennych wyzwań – to właśnie łączą w sobie najnowsze czarne baterie o matowym wykończeniu oraz dozownik do płynów w tym samym kolorze. Jest to odpowiedź na aktualne trendy w projektowaniu kuchni.


Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16318 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >