DP Clean Tech Poland stworzyła nowe miejsca pracy

DP Clean Tech Poland stworzyła nowe miejsca pracy

Spółka DP CLEAN TECH POLAND podjęła decyzję o uruchomieniu biura projektowego w Gliwicach, gdzie zamierza zatrudnić do 40 specjalistów w zakresie projektowania, realizacji inwestycji i innych branż. Czytaj dalej

 

DP CLEAN TECH zapewnia kompletne rozwiązania dla elektrowni biomasowych w szybko rosnącym przemyśle  energii odnawialnej. Dostarcza pełny i kompletny zakres rozwiązań, które przekształcają spalane odpady w parę, powodując wytworzenie się energii i ciepła.

 

Czytaj również: Budowa centrum komunikacyjno-handlowego w Poznaniu

 

Specjalizacją DP Clean Tech Poland jest produkcja kotłów spalających biomasę jak również odpady komunalne. Firma świadczy również usługi związane z montażem wyprodukowanych przez nią  kotłów, zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 

Od tego roku zakres działalności DP Clean Tech Poland zostanie poszerzony o biuro projektowo-inżynieryjne, na którego lokalizacje wybrano Auro Bussines Park w Gliwicach. W AURO Business Park firma zajmie 460 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, która zostanie przystosowana do potrzeb najemcy. 

 

Firma DP Clean Tech Poland  powstała w 2006 roku, jej siedziba jak i zakład produkcyjny znajdują się w Jędrzejowie. W  2009 roku oddano do użytku zupełnie nową halę produkcyjną o powierzchni 2 500 m2. Dynamiczny rozwój firmy potwierdza decyzja o otwarciu centrum projektowego w Gliwicach.

 

Czytaj również: Wynajęta powierzchnia w I półroczu 2011 roku

 

- Szukając lokalizacji dla naszego nowego projektu, skoncentrowaliśmy się na regionie Śląska ze względu na dostępność dobrze wykształconych pracowników. Politechnika Śląska kształci specjalistów w zakresie energetyki cieplnej już od wielu lat i spośród jej absolwentów zamierzamy rekrutować większość naszych kadr – mówi Stefan Gąsior, Dyrektor Generalny DP Clean Tech Poland.

 

O zaakceptowaniu oferty AURO Business Parku zadecydowała elastyczność oferty i dobra współpraca z właścicielem obiektu. Wśród atutów lokalizacji Biura DP Clean Tech Poland wymienia także doskonałe położenie i biznesowe otoczenie – AURO Business Park zlokalizowany jest na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Pierwsze powierzchnie zostaną udostępnione najemcy w standardzie „pod klucz” już w sierpniu 2011. Układ pomieszczeń oraz standard wykończenia zostaną przygotowane zgodnie ze specyfikacją przedstawioną przez najemcę.

 

Transakcja najmu zamyka trzeci etap komercjalizacji AURO Business Parku. W chwili obecnej kompleks jest w pełni wynajęty.

 

Czytaj również: Tulipan Park Stryków pozostawia najemców bez zmian

 

- Ostatnie dwa lata to intensywny czas rozbudowy i poszukiwania najemców AURO Business Parku. Zakończony proces komercjalizacji pozwoli nam skoncentrować się na doskonaleniu procesów zarządzania i dostarczeniu jak najwyższej jakości usług naszym klientom – wyjaśnia Marek Waliszak, Prezes Auro Sp. z o.o.

2011-07-26
Źródło: Auro / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Ochrona środowiska - Widar zmierza w kierunku recy... Liczba postów: 34 Grupa: Aktualności taki recykling to dobra ochrona środowiska ______________ https://www.wseia.edu. pl/jak-dziala-czujnik-ruchu-ultradzwieko wy-na-podczerwien-fale-radiowe/
  • gdzie kupować elektronarzędzia? Liczba postów: 54 Grupa: Trudne tema... My akurat elektronarzędzia, potrzebny osprzęt, czy akcesoria budowlane zamawiamy raczej w większości w hurtowni Chle-Mar https://chle-mar.pl/ niezłe ceny, różno...
  • Rolnictwo Liczba postów: 247 Grupa: Trudne tema... A gdzie kupujecie części do maszyn rolniczych ? bo ja ostatnio odkryłem dobry sklep Agro-Stan w Strzyżowie właśnie z częściami. W ofercie firmy https://www.agr...
  • BHP Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeżeli jesteśmy w temacie odzież do pracy to powiem wam, ze ja stawiam na obuwie. Dobre buty mogą nam chronić stopę przed urazem. Takie buty mają specjalne wzm...
  • Stosujecie CBD? Liczba postów: 8 Grupa: Trudne tema... Ja dużó czytam na temat wpływu marihuany na organizm człowieka, kolekcjonuję również nasiona marihuany. Dobrze, że można je legalnie zakupić w wielu sklepach on...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17327 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 295

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >