Dni otwarte w Magnolii Lesznowoli. Zakup dom w Magnolii Lesznowola.

Dni otwarte w Magnolii Lesznowoli. Zakup dom w Magnolii Lesznowola.

Między 16 a 19 września, podczas dni otwartych, będzie można zakupić dom w Magnolii Lesznowola w specjalnej promocji. To wyjątkowa okazja, ponieważ już od października inwestor podniesie ceny. Deweloper zakończył właśnie budowę osiedla.

W sumie inwestor wybudował już 26 domów w zabudowie szeregowej, które charakteryzuje nowatorski oraz funkcjonalny design, a także wysokie przeszklenia zapewniające dużą ilość naturalnego światła. Za projekt i jego realizację byli odpowiedzialni światowej sławy architekci.

Docelowo w osiedlu powstaną 33 domy jednorodzinne w otoczeniu licznych krzewów i drzew. Do wszystkich budynków o powierzchni 226 i 276 mkw. przynależeć będą działki o wielkości od 300 do 600 mkw. Inwestor zadbał, by wykończenie zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków było wykonane z produktów najwyższej jakości: drewna, kamienia i szkła.

Ponadto na terenie samego osiedla powstaną dostępne dla wszystkich mieszkańców ogrody, edukacyjny plac zabaw dla dzieci oraz budynek usługowy wraz ze sklepem i kawiarnią.

 

Domy w osiedlu Magnolia w Lesznowoli to kameralna i luksusowa inwestycja w konkurencyjnej cenie - już od 990 tys. zł. Niemniej taka oferta będzie obowiązywać tylko do końca września br. Z początkiem października inwestor podniesie ceny o 10%. Jesteśmy przekonani o jakości i atrakcyjności tego produktu, który stanowi dobrą lokatę kapitału. - komentuje Marcin Gutaj, prezes zarządu Magnolia Polska. Projekt jest ukończony, klienci mogą sami stwierdzić jakie są efekty naszej pracy, w którą zostali zaangażowani najlepsi specjaliści z całej Europy. Magnolia Lesznowola to produkt najwyższej jakości, wart swojej ceni. Dlatego jesteśmy przekonani, że po podwyżce domy będą nadal atrakcyjne dla naszych klientów, którzy już mogą wprowadzać się do apartamentów.- dodaje.

Dni otwarte w Magnolii Lesznowoli: 16-19 września 2010 r. w godz. 10-17

Źródło: Kostrzewa PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18698 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >