ECHO INVESTMENT laureatem nagrody „Kryształowy Deweloper 2007”

ECHO INVESTMENT laureatem nagrody „Kryształowy Deweloper 2007”

17 stycznia 2008 roku, podczas uroczystej gali w Warszawie, przedstawiciele ECHO INVESTMENT odebrali z rąk Adama Leszkiewicza, ministra w Kancelarii Premiera, statuetkę „Kryształowy Deweloper 2007”.

 

Organizatorzy konkursu, magazyn „Apartamenty i Mieszkania”, docenili wkład spółki w rozwój polskiego rynku nieruchomości i działanie zgodne z najwyższymi standardami biznesu.  

Do konkursu zgłoszonych zostało kilkadziesiąt firm deweloperskich z całej Polski. Redakcja zdecydowała się wyróżnić ECHO INVESTMENT i 15 innych przedsiębiorstw. – Zamierzamy promować te firmy, które zakresem swojej działalności wpływają na jakość realizacji inwestycji i wysoki standard wykończenia, a także szczególnie dbają o zewnętrzny wizerunek – wyjaśniła Emilia Zalewska, dyrektor wydawniczy magazynu „Apartamenty i Mieszkania” przyznającego nagrody.

Jak poinformowała Magdalena Kiedrowska, dyrektor biura reklamy i marketingu organizatora konkursu, jury wzięło pod uwagę: aktywność i tempo rozwoju działań dewelopera, dbałość o harmonijne dopasowanie realizowanych inwestycji do przestrzeni miejskiej, jakość wykończenia obiektów, poziom obsługi klienta i rzetelność firmy.

Statuetkę z rąk ministra Adama Leszkiewicza odebrali Artur Langner, Członek Zarządu ECHO INVESTMENT i Iwona Dekarz, Dyrektor Sprzedaży Projektów Mieszkaniowych. Prezes Langner podziękował kapitule i redakcji za przyznanie tytułu „Kryształowego Dewelopera 2007 roku”. W wystąpieniu podkreślił, jak cenne są tego typu nagrody dla funkcjonowania firmy: – Bardzo cieszymy się z tej statuetki, bo jest ona potwierdzeniem naszego wieloletniego doświadczenia, dbałości o tworzenie przyjaznej przestrzeni życia oraz nastawienia na zaspokajanie oczekiwań klientów. To wyróżnienie jeszcze bardziej motywuje nas do realizacji założonego na najbliższe lata celu, jakim jest 300-procentowy wzrost sprzedaży mieszkań. ECHO realizuje nie tylko mieszkania, ale też centra handlowo-rozrywkowe, biura i hotele. Jednak to właśnie projekty mieszkaniowe są nam najbliższe, bo od nich zaczęła się cała nasza historia i rozwój.

W gronie laureatów znaleźli się również między innymi: Dom Development S.A., PDM Development Sp. z o.o., Pirelli Development Group i Ronson Development Group.   
 

ECHO INVESTMENT ma na koncie szereg nagród zdobytych w różnych zestawieniach i konkursach, jest laureatem m.in.: Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2006 w kategorii Rzetelność i w kategorii Jakość Obsługi Klienta, organizowanego przez Murator EXPO oraz nagrody „Przyjazny Pracodawca Roku 2006” zdobytej podczas X Ogólnopolskich Targów Pracy w Kielcach.
Firma zdobyła także wiele prestiżowych nagród za realizacje, m.in. luksusowego apartamentowca Mondrian House w Warszawie (zwyciężył w konkursie „Best Residential Development 2005”, organizowanym przez „Construction & Investment Journal”); a także Osiedla Inflancka (etap C), które zostało zwycięzcą konkursu „Życie w Architekturze” w kategorii budynków wielorodzinnych zrealizowanych w Warszawie w latach 2004-05.

Dotychczas ECHO INVESTMENT zrealizowała 27 projektów mieszkaniowych
w największych miastach Polski o łącznej powierzchni mieszkań ok. 162 tys. mkw. Obecnie Spółka jest w trakcie realizacji lub przygotowania kolejnych 20 projektów mieszkaniowych o łącznej powierzchni 250 tys. mkw.

W trakcie realizacji są: III etap osiedla Inflancka w Warszawie, II etap inwestycji przy ul. Zwycięzców w Warszawie i III etap Osiedla Naramowice w Poznaniu. Aktualnie ECHO przygotowuje nowe projekty mieszkaniowe w: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Kielcach, Łodzi i Rzeszowie. Pod koniec 2007 roku firma kupiła nowe nieruchomości we Wrocławiu, przeznaczy je pod dwa kolejne projekty mieszkaniowe.

ECHO INVESTMENT działa w szerokim spektrum inwestycji – od luksusowych apartamentowców, poprzez budynki mieszkalne o podwyższonym i średnim standardzie, aż po osiedla domów jednorodzinnych.

Magazyn „Apartamenty i Mieszkania” skierowany jest do osób, które chcą zmienić mieszkanie lub są zainteresowane inwestycjami w nieruchomości.
Przedstawia kompleksową ofertę firm deweloperskich wraz ze wskazaniem aktualnych lokalizacji inwestycji i spisem biur sprzedaży, natomiast w części aranżacyjnej prezentuje ciekawą architekturę oraz wnętrza apartamentów o wystroju tradycyjnym i nowoczesnym.

Po raz pierwszy ukazał się w maju 2005 roku. Jest jednym z tytułów spółki wydawniczej Migut Media, działającej na rynku prasowo-wydawniczym od 1992 roku. Migut Media to jeden z największych wydawców publikacji fachowych w kraju, posiadający ofercie kilkanaście tytułów prasowych oraz szereg wydawnictw specjalnych. http://www.migutmedia.pl/

ECHO INVESTMENT S.A. to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych segmentach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.
Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski 79 projektów o łącznej powierzchni ok. 650 tys. mkw. 
Plany inwestycyjne spółki na lata 2007-2013 obejmują realizację 43 nowych inwestycji, znaczące zwiększenie nakładów i dodatkowe 250 mln EUR na zakup terenów pod kolejne projekty. Łączna powierzchnia wynajmowalna i przeznaczona na sprzedaż w planowanych inwestycjach przekracza 1 mln mkw.
Cele strategiczne spółki to: aktywny rozwój we wszystkich sektorach dotychczasowej działalności, umocnienie pozycji na polskim rynku nieruchomości i inwestycje w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.
Ostatnie inwestycje spółki to nabycie gruntów pod duże projekty mieszkaniowe w Łodzi i Wrocławiu, biura w Łodzi i Katowicach, a także centra handlowe w Kaliszu i rumuńskim Brasov. www.echo.com.pl
 

Źródło: ECHO INVESTMENT / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Bezpieczeństwo w magazynie Liczba postów: 179 Grupa: Aktualności Niedawno po serii włamań w naszej okolicy także postanowiliśmy zainwestować w monitoring oraz system alarmowy. W doborze i projekcie instalacji pomogła nam firm...
  • Opony Dębica Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Wiesz, ja akurat tych opon nie znam - jakoś nie miałem okazji, pomimo tego że autem jeżdzę od ponad 20 lat po polskich i nie tylko polskich drogach. Ale jeśli c...
  • Opony wielosezonowe - jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... hej, wiesz co jak Twoi rodzice jeżdżą raczej po mieście i chcą uniknąć zmiany opon co sezon to faktycznie takie wielosezonowe opony są dobrym rozwiązaniem. Zerk...
  • Jaki monitoring domu wybrać? Liczba postów: 196 Grupa: Trudne tema... Warto mieć w domu takie zabezpieczenie. Co prawda nie mam jakiegoś tam wypasionego monitoringu tylko zwykłe kamerki wewnętrzne wifi i gdziekolwiek jestem mogę....
  • Filmy na podstawie książek? Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... hej, no takich pozycji jest sporo :) Od siebie polecam obejrzeć Gambit królowej albo Irlandczyka (a najlepiej i to i to). Te i wiele innych naprawdę dobrych poz...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >