GRAPHITE – Odkrycie roku 2007

GRAPHITE – Odkrycie roku 2007

Nowa marka elektronarzędzi GRAPHITE, została właśnie nagrodzona przez polskich konsumentów tytułem „Odkrycie Roku”, przyznawanym w ramach konkursu „Laur Klienta”.


Laureata konkursu wyłoniono podczas corocznego sondażowego badania konsumentów oraz czytelników Gazety Wyborczej, Gazety Prawnej i Rzeczpospolitej.  Tegoroczne badania wykazały, że marka GRAPHITE jest najlepiej znaną i najczęściej wskazywaną przez konsumentów, polską marką elektronarzędzi. O przyznaniu tytułu „Odkrycie Roku” narzędziom GRAPHITE zadecydował także największy, ze wszystkich przebadanych marek, wzrost popularności w stosunku do wyników z ubiegłego roku. GRAPHITE to – wg badaczy - najlepiej rozpoznawalne polskie elektronarzędzia. Sukces jest tym większy, że marka GRAPHITE zupełnie niedawno pojawiła się na rynku.

GRAPHITE to elektronarzędzia i akcesoria, stworzone z myślą o wymagających użytkownikach.  Gama produktów GRAPHITE została zbudowana dla pracowników budowlanych realizujących prace remontowe, a także prace instalacyjno-wykończeniowe. Oferta marki kierowana jest do małych i dużych warsztatów oraz do majsterkowiczów, którym zależy na niezawodności i uniwersalności narzędzi. Składają się na nią między innymi wiertarki, wkrętarko-wiertarki, różnego rodzaju szlifierki kątowe, mimośrodowe, miniszlifierki, strugi, opalarki, wyrzynarki, piły, młotowiertarki i młoty.

Bezspornym atutem elektronarzędzi marki GRAPHITE jest szeroka gama podobnych pod względem zastosowania, ale różnie wyposażonych produktów oraz solidne wykonanie.

Przed wprowadzeniem na rynek, wszystkie elektronarzędzia GRAPHITE poddawane są licznym testom wytrzymałościowym, zarówno tym niezbędnym do uzyskania europejskiego certyfikatu jakości CE, jak i dodatkowym, dużo bardziej obciążającym testowane urządzenia. Wszystko po to, by narzędzia sprawnie działały i były bezpieczne dla użytkowników.

Ofertę elektronarzędzi marki GRAPHITE uzupełniają wysokiej klasy akcesoria m.in: wiertła, brzeszczoty, otwornice bimetalowe, tarcze widiowe, korundowe, supercienkie tarcze diamentowe czy frezy kształtowe.

Tytułem „Odkrycie Roku 2007” konsumenci docenili zarówno staranność wykonania elektronarzędzi GRAPHITE, jak i rozbudowany, przyjazny Klientowi pakiet serwisowy. W sprawach związanych z właściwym użytkowaniem, doborem akcesoriów, czy konserwacją elektronarzędzi, użytkownicy produktów marki GRAPHITE mogą korzystać z pomocy rozbudowanej, stacjonarnej struktury serwisowej firmy (sześć centrów serwisowych na terenie całego kraju), a także z profesjonalnej, ogólnopolskiej INFOLINII (0 801 88 67 39).

Elektronarzędzia marki GRAPHITE objęte są dwuletnia gwarancją tzw. Szybkiego Serwisu (typu „door to door”).  Szybki Serwis to usługa, w ramach, której firma w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego odbiera uszkodzone narzędzie, naprawia je i po maksymalnie 7 dniach odsyła za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany przez Klienta adres. Jeśli Klient umieści swój numer kontaktowy w zgłoszeniu reklamacyjnym, firma kurierska będzie mogła umówić się z nim na odbiór urządzenia w dogodnym dla niego miejscu.

Dla zainteresowanych nowymi produktami marki GRAPHITE, ich właściwą eksploatacją oraz  zagadnieniami związanymi z budową i remontem, specjaliści  marki co miesiąc przygotowują newsletter Graphite-Info, który można zaprenumerować na www.graphite.pl

Źródło: Pracownia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • In-Form Pro Liczba postów: 19 Grupa: Opinie IN-FORM Aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień związanych z zamówieniem dbamy o to, aby wszystkie ustalenia zostały spisane. Tylko wówczas mamy pewność, ze obi...
  • Przewóz mebli Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Właśnie powiedz nam jaki rejon Cię interesuje to pomożemy:)
  • Sensowny zawód Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Ciężko coś doradzić...oj ciężko...teraz w sumie największe dochody przynoszą branże powiązane bezpośrednio z netem i nowymi mediami.
  • Zabezpieczenia antykorozyjne komponentem Belzona -... Liczba postów: 6 Grupa: Aktualności ocynkowanie najlepiej zabezpiecza przed korozja, oni np to wykonuja http://www.stelmet.pl/ takze mozesz sprawdzic ich oferte:)
  • Jak zabezpieczyć się przed mrozem? Liczba postów: 4 Grupa: Aktualności Ocieplić dom to jedno. Ja zastanawiam się, co powinienem zrobić, zby ocieplić swój zakład pracy. Myślicie, ze kupienie nagrzewnicy (czegoś w tym stylu http://ww...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15051 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >