Homebox: rewolucyjna oferta w dziedzinie i-bezpieczeństwa, i-domotyki oraz i-energii

Homebox: rewolucyjna oferta w dziedzinie i-bezpieczeństwa, i-domotyki oraz i-energii

M2M Solution zapowiada wprowadzenie na rynek produktu Homebox: jest to rewolucyjna oferta w dziedzinie i-bezpieczeństwa, i-domotyki oraz i-energii Czytaj dalej

M2M Solution, firma projektująca rozwiązania typu Machine to Machine, dokonuje rewolucji w świecie urządzeń telekomunikacyjnych powszechnego użytku prezentując nową rozwojową ofertę "low cost" z okazji salonu Mobile World Congress w Barcelonie.
 
Homebox jest urządzeniem domowym w pełni zgodnym ze standardem "Plug & Play", umożliwiającym połączenie całej gamy akcesoriów związanych z bezpieczeństwem (kamera, czujnik otwarcia i ruchu, pilot zdalnego sterowania, czujnik dymu, …), z automatyką domową (gniazdka z przekaźnikiem, sterowanie roletami, ogrzewaniem itd.), a w niedługiej przyszłości również z zarządzaniem energią (kontrola zużycia prądu, wody i gazu). Urządzenie Homebox jest owocem wielu lat prac badawczo-rozwojowych.
 
M2M Solution dostarcza na zasadzie tzw. white label wszelkie składowe potrzebne do wprowadzenia na rynek danego rozwiązania (sprzęt, karta SIM, infrastruktura serwera, aplikacje na telefony komórkowe i na komputery, funkcje Back-Office i Front-Office, system fakturowania). Pozwala to operatorom telekomunikacyjnym i usługodawcom na sięganie po nowe źródła przychodu. Rozwiązanie to odgrywa strategiczną rolę na rynku, na którym poszukuje się stale ofert kojarzonych z wyróżnianiem się i z katalizatorami wzrostu.

Już teraz spółka Myxyty zamierza jako pierwsza wprowadzić to rozwiązanie na skalę rynkową, oferując je w swym katalogu jako uzupełnienie dla flagowego produktu MyAlert.

 

Produkt HomeBox firmy M2M Solution umożliwia bowiem:

- korzystanie z systemu alarmowego w czasie rzeczywistym (SMS, MMS, E-mail, wiadomość głosowa, FAX),
- kontrolowanie działania systemu z dowolnego telefonu komórkowego, komputera typu IBM czy MAC,
- uzyskiwanie podglądu miejsca zamieszkania poprzez kamerę zintegrowaną z urządzeniem Homebox bądź z kamer dodatkowych,
- podtrzymanie działania w razie przerwy w zasilaniu czy w połączeniu internetowym: system zawiera akumulator oraz łącze ADSL + GSM.
 
Olivier COURTADE, Prezes firmy M2M Solution, stwierdza: "Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nasze nowe rozwiązanie MyHome oraz urządzenie Homebox. Jest to coś więcej, niż zwykłe wprowadzenie na rynek: chodzi o prawdziwą innowację na tym rynku. Nasza najnowsza oferta jest już testowana przez różnych operatorów telekomunikacyjnych, którzy wkrótce będą mogli zaoferować klientom nowe usługi w dziedzinie bezpieczeństwa, automatyki domowej i multimediów".
Z okazji salonu Mobile World Congress, zespół M2M Solution będzie przeprowadzał różne prezentacje na stoisku firmy partnerskiej Texas Instruments (Stoisko 8A84).

 

Źródło: Misja Ekonomiczna Ubifrance / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Gdzie wesele? Liczba postów: 348 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Reklama w XXI wieku Liczba postów: 191 Grupa: Trudne tema... Sporo osób stawia też na gadżety reklamowe, a w tej kwestii mogę wam polecić firmę https://promoceramics.com/, z której usług sam skorzystałem i jestem zadowolo...
  • Teamnet-software Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Chciałabym legalnie zakupić system operacyjny Windows dla celów prywatnych. Polecacie sklep Teamnet-software?
  • Prezent dla szefa - zegarek? Liczba postów: 48 Grupa: Trudne tema... Moim zdaniem zegarek jest idealnym prezentem, dlatego mogę Wam polecić ofertę sklepu, z którego sam niejednokrotnie korzystałem - https://zatokazegarkow.pl/ . W...
  • Opony na lato Liczba postów: 242 Grupa: Trudne tema... Jestem za tym, by mieć dwa rodzaje opon. Całoroczne są do wszystkiego, czyli do niczego.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (7)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >