Hörmann zaprasza na swoje stoisko podczas targów BAU 2019

Hörmann zaprasza na swoje stoisko podczas targów BAU 2019

Ponad 1500 m² zajmie stoisko firmy Hörmann na Targach Architektury, Systemów i Materiałów Budowlanych BAU 2019. Producent pokaże m.in. nowe serie wzornicze drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, udoskonalone urządzenia dla inteligentnego domu oraz nowości z dziedziny techniki przeładunku. Zaprezentuje także zupełnie nową ofertę produktów. Czytaj dalej

 

 

To największa jak dotąd prezentacja Hörmanna na targach BAU w Monachium. Stoisko będzie aż o 120 m² większe od tego z lat ubiegłych. W głównej mierze z powodu wprowadzenia do oferty nowej grupy produktów - systemów kontroli wjazdu: słupków, szlabanów, zapór i kolczatek drogowych. Urządzenia te idealnie sprawdzą się także w zarządzaniu obiektami parkingowymi.

 

Hörmann na targach BAU 2019

 

 

Czytaj również: Everspace na Międzynarodowych Targach ORGATEC

 

 

W części ekspozycji przeznaczonej dla prywatnego budownictwa mieszkaniowego uwagę zwiedzających zwróci z pewnością wzornictwo i różnorodność aranżacyjna bram garażowych, drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także innowacyjne warianty ich wyposażenia. Producent pokaże również zmodernizowane rozwiązania dla inteligentnego domu.

 

Targowi goście zapoznać się też będą mogli z udoskonalonymi konstrukcyjnie drzwiami i bramami przeciwpożarowymi oraz dymoszczelnymi, jak również z nowościami z dziedziny techniki przeładunku i systemów bram przemysłowych.

 

 

Czytaj również: Kolejna edycja Światowych Targów Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU 2019

 

Targi BAU odbędą się w Monachium w dniach 14 -19 stycznia. Ekspozycję firmy Hörmann zwiedzać można będzie w hali B3 na stoisku 302.


2019-01-04
Źródło: PEM / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19419 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >