Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Nowe ogrody - osiedle mieszkaniowe na poznańskich Jeżycach

Powoli zbliża się termin zakończenia realizacji VI etapu inwestycji Nowe Ogrody. Na poznańskich Jeżycach powstają dwa budynki wielorodzinne z 62 mieszkaniami łącznie. W sprzedaży zostały popularne obecnie lokale 3- i 4- pokojowe z przestronnymi tarasami.

Smart apartamenty przy Nadolniku inwestycja dla klientów biznesowych

W Poznaniu niedaleko Ronda Śródka powstaje inwestycja Nadolnik Compact Apartments. Aktualnie trwa budowa II etapu, gdzie będą gotowe 224 lokale o powierzchni 18-51 mkw. Przestrzeń każdego z nich można zaplanować tak, by była użyteczna dla osób o różnym stylu życia, co stanowi spory atut.

Gdańskie Nowe Miasto na poindustrialnych trenach

Nawiązująca do portowych tradycji, nowoczesna architektura Palio Office Park uzupełniona będzie bogatą infrastrukturą usługową i rekreacyjną, dzięki której mieszkańcy Gdańska odzyskają postoczniowe tereny do swojego użytku. Restauracje, bary i kawiarnie w kontenerowych lokalach, strefy idealne do relaksu i uprawiania sportu na świeżym powietrzu, a także deficytowa do tej pory na tym terenie zieleń – to propozycja Cavatina Holding dla zmieniającego się Młodego Miasta. Najnowszy projekt zagospodarowania przestrzeni wokół budynków kompleksu został pozytywnie zaopiniowany przez konserwatora.

Obsługa techniczna nieruchomości — czym jest i czy warto ją zlecić?

Niezależnie od swojej wielkości każda nieruchomość wymaga odpowiedniego zarządzania. Związane jest to przede wszystkim z utrzymaniem jej w nienagannym stanie pod względem wizualnym i technicznym. Aby tak się stało, należy dopilnować cyklicznych konserwacji, napraw i przeglądów. Im bardziej profesjonalne podejście do tego typu usługi, tym mniejsza ilość awarii, a co za tym idzie start finansowych. Aby kompleksowo podejść do wypełniania obowiązków względem posiadanej nieruchomości, warto wynająć specjalistów od zarządzania nieruchomościami. Na Polskim rynku występuje wiele firm zewnętrznych, które dbają o każdy element budynku.

Gdzie można obecnie kupić mieszkanie od dewelopera przy parku, lesie lub nad wodą?

Które z inwestycji mieszkaniowych realizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie parku, przy lesie, plaży, czy nad wodą? Jakie mieszkania kupimy w tych projektach? Za ile?

Miastotwórcza inwestycja Moje Miejsce I na Dolnym Mokotowie zmienia właściciela

Biurowiec Moje Miejsce I, który jest częścią wielofunkcyjnej inwestycji „destination” na warszawskim Dolnym Mokotowie, zmieni właściciela. Echo Investment sprzedaje go za 47,3 mln euro inwestorowi instytucjonalnemu działającemu na rynku nieruchomości. Biurowiec jest prawie w pełni wynajęty renomowanym najemcom oraz ma certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very Good.

Nowe przepisy w ramach Polskiego Ładu zmniejszą zyski wynajmującym nieruchomości

W Polskim Ładzie pojawiły się zmiany dotyczące przepisów rozliczania podatków z tytuł najmu nieruchomości. Rząd zamierza usunąć możliwość opodatkowania przychodów z tego tytułu według skali podatkowej, pozostawiając jedynie ryczałt ewidencjonowany.

Nowa krakowska inwestycja - Noble Residence na ulicy Smoleńsk

O zrównoważonym rozwoju w zakresie budownictwa mieszkaniowego mówi się coraz odważniej. Zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy nowoczesnymi rozwiązaniami a najwyższymi standardami dbałości o środowisko, wytycza wciąż jeszcze nowatorskie ścieżki, które obierają wyłącznie najbardziej doświadczeni i świadomi deweloperzy. Taka wizja rynku mieszkaniowego na szczęście staje się coraz bardziej oczywista oraz dostępna, natomiast klienci zwracający uwagę i oczekujący eko rozwiązań, doceniają i poszukują mieszkań w projektach realizowanych zgodnie z tą filozofią.

Uroczyste otwarcie budowy zakładu produkcyjnego Persán we Wróblowicach na Dolnym Śląsku

Nowoczesny obiekt jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój spółki oraz rosnące zapotrzebowanie rynkowe. Będzie przygotowany na 1000 stanowisk pracy. 14.09.2021 r. miało miejsce uroczyste otwarcie budowy. Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2023 roku.

W Wałbrzychu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe - Nowe Podzamcze

PCG rozpoczyna sprzedaż mieszkań w Wałbrzychu. W inwestycji Nowe Podzamcze wybuduje 114 mieszkań z widokiem na Książański Park Krajobrazowy. Będzie to pierwsze tak nowoczesne osiedle w Wałbrzychu.


Stron: 380 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17190 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >