Jak dbać o zlewozmywaki stalowe? Preparat do pielęgnacji zlewozmywaków

Jak dbać o zlewozmywaki stalowe? Preparat do pielęgnacji zlewozmywaków

Cenimy nieskazitelne i zadbane powierzchnie zlewozmywaków stalowych, jednak utrzymanie ich w idealnej czystości przy twardej wodzie z dużą zawartością kamienia to wyzwanie dla sprawdzonych środków czyszczących.

Preparat Deante do pielęgnacji zlewozmywaków stalowych, który właśnie trafił do regularnej sprzedaży, świetnie radzi sobie nie tylko z osadami z herbaty, czy kawy, ale również z trudnymi do usunięcia osadami kamienia wapiennego. Lekka, żelowa konsystencja ułatwia aplikację produktu na zabrudzone powierzchnie, zapewnia długi czas kontaktu preparatu z czyszczoną powierzchnią oraz gwarantuje łatwe jego spłukiwanie.

 

 

Preparat czyści powierzchnie, zabezpiecza przed rdzewieniem oraz poprzez zastosowanie środka nabłyszczającego nadaje lekki połysk. Najlepszy efekt uzyskamy poprzez naniesienie niewielkiej ilości preparatu na wilgotną ściereczkę, równomierne rozprowadzenie na zabrudzonej powierzchni, a następnie spłukanie letnią wodą i wytarcie do sucha miękką ściereczką. Systematyczne stosowanie preparatu Deante sprawi, że zlewozmywaki stalowe długo będą cieszyć się swoim pierwotnym blaskiem, zwiększając komfort ich użytkowania.

 

 

 

Źródło: Deante/newss / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17197 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >