Jak odnaleźć odpowiedniego architekta? Architektura i aranżacja wnętrz

Jak odnaleźć odpowiedniego architekta? Architektura i aranżacja wnętrz

Aleja-Architektów to nowy portal internetowy stworzony z myślą o wszystkich , którzy szukają specjalistów w dziedzinie architektury, aranżacji i projektowania wnętrz oraz ogrodów. To miejsce spotkań architektów z potencjalnymi klientami, dające możliwości jednym jak i drugim.

Portal Aleja-Architektów nie powstałby, gdyby nie osobiste doświadczenia z życia codziennego jego twórców. Planując budowę nowego domu, spędzili tygodnie na porównywaniu ofert architektów, szukając także wśród znajomych rekomendowanych specjalistów. Wysyłanie zapytań do dziesiątek przypadkowych biur znalezionych w katalogu sieciowym, czy samo telefonowanie do nich wymagało wiele czasu oraz energii. Sprawa komplikowała się jeszcze bardziej, kiedy chcieli również zobaczyć projekt ogrodu, aranżacje wnętrza, a finalnie wszystkie oferty porównać. Postanowili więc stworzyć portal, jakiego jeszcze nie było.

 


Portal inny niż wszystkie

Innowacyjność portalu Aleja-Architektów polega na zastosowaniu kilku narzędzi, które w prosty sposób pozwalają na zapoznanie się z ofertami zgromadzonych w bazie architektów, dekoratorów wnętrz i architektów ogrodów. Jednym z nich jest Generator Zapytań, który umożliwia konstruowanie bardzo szczegółowych zapytań, na które odpowiadają tylko ci architekci, którzy spełniają określone wymagania. Za pomocą jednego formularza otrzymujemy dostęp do konkretnych ofert, nie tracąc czasu na dokonywanie selekcji. Zapytanie trafia do wielu projektantów w jednym momencie. Uzyskane w ten sposób odpowiedzi specjalistów można bardzo szybko porównać. Dodatkowym, udogodnieniem jest przejrzysta wyszukiwarka, która pozwala na wybranie pracowni, która spełnia określone wymagania lub znajduje się w dogodnej dla nas lokalizacji.

Dzięki zdjęciom umieszczonym na stronie portalu przez pracownie architektoniczne i zebranym w formę prezentacji projektów, możemy na bieżąco porównać dotychczasowe realizacje potencjalnych wykonawców i wybrać te, które nam najbardziej odpowiadają. W łatwy sposób możemy sprawdzić styl, jaki preferuje dana pracownia, a także zapoznać się z jej dorobkiem. Aleja-Architektów to również forum wymiany opinii użytkowników, którzy mogą komentować prace architektów oraz dzielić się doświadczeniami.

 


Korzyści dla obu stron

Aleja-Architektów to portal, który wychodzi nie tylko naprzeciw wymaganiom klientów usług architektonicznych, ale również ku samych projektantom. Wszyscy specjaliści zgromadzeni w bazie portalu mogą bezpłatnie zaprezentować swoje dotychczasowe dokonania, umieszczając na portalu swoje pełne portfolio. Miejsce na prezentację nie jest niczym ograniczone,  dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą zaoszczędzić na reklamie i w prosty sposób zwiększyć liczbę swoich klientów.

„Aleja-Architektów.pl jest idealnym źródłem informacji zarówno dla specjalistów skupionych wokół architektury jak i laików – opowiada Agnieszka Drwal architekt krajobrazu z tarnowskiego Biura Projektowego Archigon - Dzięki innowacyjnej platformie komunikacyjnej Architekt - Klient, każdy może zadać konkretne pytanie wybranemu samodzielnie architektowi, spełniającemu oczekiwania. Baza specjalistów jest ogromna, wzbogacona o portfolio architektów. Największym plusem portalu jest możliwość szybkiego dostępu do interesujących informacji o firmach czy osobach prywatnych zajmujących się różnego rodzaju architekturą. Wspomniane korzyści zdecydowały o tym, że nasza pracownia również założyła profil na portalu. Na jego łamach prezentujemy stworzone przez nas projekty min. koncepcję zagospodarowania ogrodu przy domku jednorodzinnym w Tarnowie zrealizowanego przy współpracy z firmą ogrodniczą DOM-MAT .”

 


Platforma Aleja-Architektów to rzetelna i wiarygodna baza 5300 firm architektonicznych, wzbogacona o 566 prezentacji, z której mogą korzystać za darmo, zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje. „Wzrasta odpowiedzialność serwisu i liczba zarejestrowanych specjalistów na portalu, co nas mobilizuje do wprowadzania kolejnych aktywności i udogodnień – komentuje Marcin Chludziński współtwórca serwisu Alaja-Architektów.pl  -  W najbliższym czasie zamierzamy wprowadzić funkcjonalności, które pozwolą korzystającym oceniać prace poszczególnych biur. Chcemy także pomóc klientom w dobrym wyborze usług poprzez produkcję filmów edukacyjnych, w formie przewodników. W dalszej perspektywie mamy szkolenia dla architektów pod kątem pracy z klientem, negocjacji prawnych, jak również wdrożenie programu lojalnościowego dla specjalistów z bazy portalu.” 

 

Źródło: TriplePR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1421 Grupa: Trudne tema... Dziękuje za pomoc
  • Prezent dla dziewczyny Liczba postów: 108 Grupa: Trudne tema... Użytkownik kranken napisał: Witam. Nie mogę się zdecydować jaki prezent kupić swojej dziewczynie i nie pozwala mi to po prostu spać, a urodziny już tuż tuż. Nie...
  • budowa domu - porady Liczba postów: 384 Grupa: Trudne tema... Jeśli chodzi o budowę domu, to warto zwrócić uwagę na różnego rodzaju dodatki. Takie kominki mogą idealnie dopełnić wystrój salonu i dostarczyć ciepła w chłodne...
  • narożniki skórzane Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Ja polecam narożniki z Wajnert Meble. Mają bardzo ciekawą ofertę jeśli chodzi o narożniki prawe i narożniki lewe - https://www.wajnert.pl/meble/narozniki/n arozn...
  • Sklep internetowy Liczba postów: 34 Grupa: Trudne tema... Dodatkowy bonus depozytowy https://adidas-fc.pl/legalny-bukmacher-b ez-podatku/ jest wydawany za kod promocyjny. To sekretna sekwencja znaków, w której zaszyfro...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17556 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >