Jak ustawić stół w małym salonie?

Jak ustawić stół w małym salonie?

Mały salon to duże wyzwanie pod względem aranżacyjnym. Po pierwsze należy pamiętać, że jest on wizytówką naszego domu, a po drugie powinien być dla nas wygodny i pozwalać na nieskrępowany wypoczynek. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego salonu jest stół. Wielu z nas zastanawia się, jak można go umieścić w niewielkim salonie, zachowując wszystkie cechy, o których zostało wspomniane wcześniej. Jeśli również zastanawiasz się na tym zagadnieniem i szukasz inspiracyjnej porady, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź, jak ustawić stół w małym salonie, na jaki fason się zdecydować i dlaczego powinien być on przede wszystkim dopasowany do potrzeb całej rodziny. Czytaj dalej

 

 

Jakie stoły do salonu są najlepszym rozwiązaniem, kiedy przestrzeni mamy niewiele i co oznacza dopasowanie do potrzeb rodziny. Na to oraz wiele innych pytań, odpowiedź znajdziesz poniżej. To pozwoli ci dobrać odpowiedni stół do twoich potrzeb, który z pewnością posłuży ci przez długie lata. 

 

Stół z okrągłym blatem - najprostsze rozwiązanie

Stół z okrągłym blatem to jedno z najprostszych i najbardziej praktycznych rozwiązań. Po pierwsze, można ustawić go w centrum niewielkiego salonu i przy jego użyciu nadać przestrzeni charakter, a po drugie taki stół to nieskończona ilość możliwości oraz aranżacji. Dodatkowo, warto mieć na uwadze, że przy okrągłym stole może zasiadać znacznie większa ilość ludzi za jednym razem niż przy prostokątnym - to idealne rozwiązanie dla nieco większych rodzin i niewielkiego salonu. 

 

Czytaj również: Naturalne słoje drewna jako element dekoracyjny stolików kawowych

 

Jak ustawić stół w małym salonie?

 

Stół z prostokątnym blatem - praktyczny mebel na lata

Prostokątny blat to z drugiej strony bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie jeśli miejsca w przestrzeni salonu jest naprawdę niewiele. Taki stół z łatwością można ustawić przy ścianie, tak aby nie przeszkadzał w codziennej komunikacji i nie zagracał całego pokoju. 

 

Stół dopasowany do potrzeb rodziny

Przy stole cała rodzina powinna znaleźć miejsce. Jeśli jest go naprawdę niewiele, warto skorzystać z rozkładanego modelu, wtedy spotkanie wszystkich członków będzie odbywało się w komfortowych warunkach.

 

Czytaj również: Jak przeprowadzić metamorfozę wnętrza z wykorzystaniem farby metalicznej


Jak ustawić stół w małym salonie?


Źródło: Artykuł sponsorowany / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15729 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >