Komody stylizowane na lata 50-te

Komody stylizowane na lata 50-te

Z myślą o swoich klientach New Mono Design przygotowało kolekcję komód nawiązujących swoją stylistyką do polskiej myśli projektowej lat 50-tych. Czytaj dalej

 

Komody Gropius oraz Wave idealnie dopełnią klasyczne i eleganckie wnętrza. Wspaniale sprawdzą się również w prostych, stylizowanych przestrzeniach. Informacje i zdjęcia produktów można znaleźć na stronie www.newmonodesign.com w zakładce New Mono Shop.

 

 

Aranżacja oraz podążanie za współczesnymi trendami w kształtowaniu wymarzonej przestrzeni mieszkalnej to ogromne wyzwanie. Nowoczesne wnętrze poza elegancją
i pięknem musi być także funkcjonalne oraz odpowiadać stylowi życia właściciela. Jest to bowiem przestrzeń magiczna łącząca w sobie kilka podstawowych funkcji – miejsca odpoczynku, wyciszenia, jak i spotkań towarzyskich. Dlatego dobór mebli odpowiadających osobowości i temperamentowi właściciela stanowi ważną rolę.

 

Czytaj również: Wygodne łóżko dla prawdziwych śpiochów

 

Jednak jeśli spojrzymy na przestrzeń mieszkalną w sposób przekrojowy, z łatwością zauważymy, że jest kilka mebli, które pojawiają się wszędzie i zawsze. Jednym z nich jest komoda. Bez niej trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek mieszkanie. Przede wszystkim pozwala ukryć przed wzrokiem gości wiele przedmiotów – szczególnie kształtujących sferę intymną wnętrza. Stanowi także wspaniałą ozdobę i dodaje przestrzeni mieszkalnej klasy oraz charakteru. To sprawia, że na przestrzeni lat doczekała się wielu realizacji. Również New Mono Design pokusiło się o własną interpretację tematu „komoda”.

 

 

Komoda Gropius oraz Wave

Oba projekty zostały wykonane z częściowo giętej konstrukcji pokrytej fornirem z drzewa orzechowego, a następnie olejowane. Fronty komody Gropius wykończone są naturalnie
w kolorze drewna lub barwionym szkłem -  w zależności od preferencji i wnętrz klienta. W przypadku komody Wave jedynie w kolorze drewna. Element ozdobny, a jednocześnie przełamujący geometryczny charakter każdego z projektów stanowią szuflady o falistym kształcie.

 

Czytaj również: Meble i dodatki do pokoju dziecka

 

Oba meble w swojej prostocie i wysmakowanej elegancji nawiązują do polskiej myśli projektowej lat pięćdziesiątych. Idealnie prezentują się w eleganckich, lecz minimalistycznych wnętrzach. Projekt ma charakter limitowany i jest całkowicie wykonany ręcznie, czas oczekiwania na realizację wynosi ok. 21 dni.

Źródło: newmonodesign / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >