Kupno działki budowlanej - porady – lista artykułów

Jak drony mogą pomóc w kupnie działki.

Nowinki techniczne odgrywają obecnie bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Przykładem są, popularne ostatnio, drony. Te bezzałogowe statki powietrzne są coraz częściej wykorzystywane przy promocji nieruchomości. Bardzo często dzięki ujęciom z drona jesteśmy w stanie dostrzec prawdziwy potencjał danej nieruchomości. Ma to szczególne znaczenie przy zakupie gruntów.

Jakich pułapek należy się wystrzegać podczas kupowania działki budowlanej

Zakup nieruchomości gruntowych jest obecnie jednym z bezpieczniejszych wariantów inwestycyjnych, oczywiście pod warunkiem, że kupujemy sprawdzony produkt. W przeciwnym razie zostaniemy dosłownie - ,,wyprowadzeni w pole”.

Chcesz zainwestować w ziemię? Oto najlepsze propozycje.

Inwestowanie w nieruchomości gruntowe staje się coraz modniejszą formą lokowania kapitału. Wbrew pozorom nie jest to najprostszy temat. Ziemia ziemi nie równa i nie mowa tu o klasyfikacji gruntów, lecz o potencjale inwestycyjnym. Co warto wybrać, aby zarobić? Podpowiadamy.

O czym trzeba wiedzieć kupując ogródek działkowy?

Sezon wypoczynkowy już dawno za nami. To nienajgorszy moment by pomyśleć już o kolejnym. W serwisach ogłoszeniowych cały czas można bowiem znaleźć wiele ofert sprzedaży ogródków działkowych.

Zalety działki budowlanej poza miastem.

Podstawowym argumentem przemawiającym za zamieszkaniem pod miastem jest chęć przebywania bliżej natury. Niektórzy twierdzą, że taką przyjemność trzeba okupić męczącymi dojazdami. Czy odległość od miasta ma aż tak duże znaczenie?

Kup działkę – wybuduj się sam

Zamieszkanie we własnym domu jest obarczone wieloma istotnymi decyzjami. Podstawową jest forma nabycia nieruchomości. Wiele osób zastanawia się nad samodzielnym wybudowaniem mieszkania bądź kupieniem go od dewelopera. Decydujące okazują się działka, budżet i czas, który można poświęcić na realizację wymarzonego M.

Mieszkać w mieście, odpoczywać na działce

Weekendowe wyjazdy poza miasto są coraz popularniejsze wśród mieszkańców większych aglomeracji. Tak zwane ,,wypady na działkę” wyglądają teraz jednak zupełnie inaczej niż 20, czy 30 lat temu.

O czym nie można zapomnieć przed zakupem działki pod budowę domu?

Zakup działki pod budowę domu powinien być decyzją przemyślaną. W końcu jest to inwestycja najczęściej na całe życie. To na niej ma stać nasz wymarzony dom, więc ważne jest aby nie spotkała nas przykra niespodzianka związana z jej zakupem.

Jakie domy najczęściej wybierają Polacy?

Jakie domy cieszą się obecnie największą popularnością? Dlaczego inwestorzy decydują się na określony typ budynku?

Z niewielką wpłatą przy pierwszej umowie

Klient może dziś liczyć nie tylko na rabat od dewelopera lecz także sam wyznaczy harmonogram spłaty za lokum.


Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15878 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >