Meble – lista artykułów

Czy foliowane meble łazienkowe będą trwałe?

Foliowanie to doskonały sposób wykończenia mebli łazienkowych. Wytrzymała i odporna folia dobrze zabezpiecza szafki przed wilgocią, jest też atrakcyjna estetycznie. Meble wykończone w ten sposób idealnie naśladują kolor naturalnego drewna, jego wzór oraz fakturę.

Ciekawe rozwiązania aranżacyjne, trudnych miejsc w kuchni

Jaka powinna być idealna kuchnia? Przede wszystkim funkcjonalna. Wiele problemów przy jej urządzaniu sprawiają narożniki oraz nisza między blatem a górnymi szafkami. Często puste pozostają również przestrzenie pod dolnymi szafkami.

Blaty kuchenne z konglomeratu imitujące naturalne tworzywa.

Wybór materiałów, z jakich możemy wykonać blat kuchenny jest ogromny. Najpopularniejsze to laminat, kamień i drewno, jednak rynek coraz odważniej zdobywają innowacyjne materiały, jak choćby konglomeraty kwarcytowe. Dowiedzmy się jak wybrać materiał najlepiej dopasowany do charakteru kuchni, a przede wszystkim - naszych potrzeb.

Innowacyjne rozwiązania w meblach Lazarro.

Urządzenie mieszkania to nie lada sztuka. Niemal zawsze pojawia się długa lista problemów do rozwiązania. Jednym z nich jest połączenie reprezentacyjnych mebli z ich funkcjonalnością. Wiele osób marzy o eleganckim narożniku czy kanapie, które muszą być również wygodne, a najlepiej jeśli mają dodatkowo funkcję spania. Najnowsza kolekcja mebli Lazarro spełnia wszystkie te wymagania a do tego oferuje kilka bardzo innowacyjnych a zarazem praktycznych rozwiązań.

Nowoczesne szuflady są bezgłośne i wytrzymałe.

Poddawana licznym testom jakościowym i wytrzymałościowym szuflada wyróżnia się spośród podobnych produktów dostępnych na rynku. Wytrzymuje obciążenie nawet do 40 kg, a producent gwarantuje bezawaryjną i bezgłośną pracę szuflady przez co najmniej 60 tysięcy cykli otwierania i zamykania.

Elementy wykończenia mebli kuchennych

Elementy wykończenia mebli to detale, które decydują o wygodzie ich użytkowania i funkcjonalnym wykończeniu. Kolekcja została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół i wykonana z najwyższej jakości materiałów. Pozwalają rozwiązać problem uchwytów w meblach, oświetlenia LED pod szafkami czy blatami, a także narażonych na uszkodzenia narożnych części wysp.

Konglomerat z antyseptyczną powierzchnią, naśladujący naturalny kamień

Wybierając blaty kuchenne, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich właściwości techniczne oraz materiał, z którego zostały wykonane, ale także na rysunek ich powierzchni – od tego bowiem zależy efekt finalny aranżacji kuchennej. W ofercie rynkowej znaleźć można powierzchnie konglomeratowe najwyższej jakości w zróżnicowanych wariantach wzoru pulpitu.

Łóżko dębowe - w rodzinie od pokoleń.

Łóżko to coś więcej niż mebel do sypialni. Spędzamy w nim sporą część naszego życia. Warto zadbać, by było solidne, trwałe, ponadczasowe, a do tego ładne. Czy istnieje ideał? Oczywiście – to łóżko dębowe.

Dodaj blasku swoim meblom dzięki uchwytom w stylu glamour

Powracające do mody uchwyty meblowe to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale też definiujące charakter wnętrza. Wśród nich są kolekcje obok, których żaden miłośnik stylu glamour nie przejdzie obojętnie. Propozycje polskiej firmy Gamet, podobnie jak piękna biżuteria, nie pozwalają oderwać od siebie oczu.

Uchwyty do mebli nadają wnętrzu indywidualny charakter - jakie wybrać?

Klienci coraz chętniej urządzają wnętrza wykorzystując potencjał niewielkich detali, które w szczególny sposób podkreślają charakter pomieszczenia. Tak jest m.in. z uchwytami do mebli. Na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepsze?


Stron: 113 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 23894 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >