Meble – lista artykułów

Jak przygotować biuro by zapewnić pracownikom wygodę i bezpieczeństwo po powrocie do pracy po pandemii?

Pandemia zrewolucjonizowała znany dotychczas model pracy i być może na długo sposób funkcjonowania w biurze nie będzie już taki sam. Jednak ponad 30 procent polskich pracodawców nie podjęło jeszcze żadnych kroków w celu reorganizacji biurowej przestrzeni. To wyzwanie nie musi być jednak ani trudne ani bardzo wymagające. Jest także szansą na bardziej funkcjonalne przearanżowanie miejsca pracy, co jego użytkownicy z pewnością docenią w przyszłości.

Jak urządzić biuro, w którym pracują ludzie w różnym wieku?

Wiedza doświadczonych pracowników w zestawieniu ze spojrzeniem z innej – nowej perspektywy ich młodszych kolegów - to idealne połączenie, które często prowadzi do powstawania zaskakująco udanych projektów. Jak jednak sprawić, by zderzenie dwóch odmiennych światów przebiegało w pełni komfortowo? Dzięki nowoczesnym meblom, można dziś zaaranżować przestrzeń, w której odnajdą się pracownicy różniący się wiekiem, charakterem i stylem pracy. Oto rozwiązania, które polecają specjaliści.

Jak będą wyglądały biura w przyszłości? Design, który wspiera bezpieczeństwo w kontaktach społecznych

Epidemia Covid-19 zweryfikowała wiele, w tym także dotychczasowy sposób wykonywania pracy oraz funkcjonowania biur, co-workingów etc. Po czasie ścisłej kwarantanny pracodawcy stanęli przed nowym wyzwaniem - stworzenia bezpiecznej i higienicznej przestrzeni do pracy. Zmiana, zwłaszcza ta związana z lubianymi i bardzo naturalnymi dla nas zachowaniami wynikającym z ludzkiej natury, może wymagać specjalistycznego wsparcia. Pomyśleli o tym światowi producenci mebli i profesjonalnego wyposażenia przestrzeni komercyjnych i biurowych.

Jak wybrać solidne szafki metalowe do firmy?

Jakość szafek metalowych zastosowanych do wyposażenia przedsiębiorstw i obiektów publicznych ma ogromne znaczenie dla pracowników. Ich praktyczność i estetyka wpływają na komfort i budują pozytywny wizerunek firmy. Jak więc wybrać solidne produkty? Czym kierować się podczas ich zakupu? Zapraszamy do lektury artykułu, w którym odpowiadamy na te pytania i pomagamy w podjęciu optymalnej decyzji.

Jaka powinna być idealna garderoba?

Garderoba jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego też należy poświęcić jej należytą uwagę. I to już w fazie projektowania. Polski klimat sprawia, że potrzebujemy wielu ubrań, aby dostosować się do zmian pogody. Pięknie powieszone suknie, spódnice, spodnie, koszule, garsonki. Torebki schowane tak, że widać ile ich mamy. Buty, które znalazły w końcu swoje miejsce. Do tego dumnie piętrząca się w specjalnych przegródkach biżuteria i posortowana bielizna. Dodajmy jeszcze stroje wieczorowe, wyposażenie sportowe i akcesoria. Jak sprawić, by garderoba była dobrze zorganizowana przez cały rok? Jak zaplanować system przechowywania, by był komfortowy i ergonomiczny?

Funkcjonalna elegancja salonu - wygodna sofa z funkcją spania

Wielofunkcyjne meble cieszą się coraz większą popularnością. Jednym z nich jest sofa z funkcją spania, towarzysząca nam od wielu lat i nie zawsze budząca pozytywne konotacje. Duńscy projektanci odczarowują jednak jej dawny wizerunek, pokazując nowoczesne i praktyczne oblicze tego rozwiązania w skandynawskim stylu.

Wyrafinowane, aksamitne w dotyku meble łazienkowe z matowym wykończeniem

Jednocześnie wyrafinowane i eleganckie - meble z matowymi powierzchniami lakierowanymi dają szerokie możliwości aranżacyjne. Dopasowanie powierzchni do codziennego użytku jest kluczowe, zwłaszcza w łazience.

Z jakich materiałów wykonuje się współczesne meble?

Bogactwo możliwości wykończenia i materiałów stosowanych przy tworzeniu mebli, potrafi przyprawić o zawrót głowy. Ale dzięki temu możemy kreować wyjątkowe, niepowtarzalne projekty. Wyjaśniamy z czego zrobione są nasze szafy, garderoby, regały i półki.

Jaki fotel dla siebie i dziecka powinna wybrać mama karmiąca?

Pojawienie się w domu małego członka rodziny wymaga wielu zmian w dotychczasowym trybie funkcjonowania a także zmian w aranżacji domu. Wygospodarowanie miejsca dla dziecka i mamy nie kończy się tylko na zakupie łóżeczka i przewijaka. W stworzeniu przyjemnego kącika do karmienia i relaksu z pewnością pomoże wygodny fotel. Przyjazny kształt będzie odciążeniem dla zmęczonych nóg i kręgosłupa mamy, a kiedy dziecko dorośnie, taki mebel posłuży do odpoczynku po intensywnym dniu pełnym nauki i zabawy.

Pomysł na salon - jaka kanapa? A może zestaw wypoczynkowy?

Jeśli szukasz odpowiedniego, a zarazem funkcjonalnego dopełnienia wnętrza swojego salonu to poznaj nową na rynku firmę, której tapicerowane meble, jeśli chodzi o wygodę, nie mają sobie równych. Sofy i fotele FIKAA to także świetny design i uniwersalny wygląd, który znakomicie wkomponuje się w wiele nowoczesnych aranżacji.


Stron: 128 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16547 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >