„Nad Jeziorem” – nowoczesne osiedle DOR Group na Bemowie - Rozpoczęła się sprzedaż III etapu

„Nad Jeziorem” – nowoczesne osiedle DOR Group na Bemowie - Rozpoczęła się sprzedaż III etapu

Firma DOR Group, inwestor osiedla „Nad Jeziorem” na warszawskim Bemowie, rozpoczęła właśnie sprzedaż III etapu inwestycji. Osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem, do tej pory sprzedano już 90% I i II etapu. Dwa pierwsze etapy inwestycji oddane zostaną we wrześniu 2008, a ostatni, III etap w kwietniu 2009 Czytaj dalej


Osiedle powstaje przy ulicy Narwik i Pełczyńskiego i położone jest bezpośrednio nad jeziorem. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie też starannie zaprojektowany i zagospodarowany teren wokół budynków oraz plac zabaw. DOR Group podkreśla, że na doskonałą lokalizację osiedla wpływa również sąsiedztwo terenów rekreacyjnych (Fort Blizne oraz 400 hektarowy Las Bemowski), bliskość centrów handlowych oraz doskonałe połączenia komunikacyjne z Centrum (15 min drogi). Gwarantem przyjaznego i nowoczesnego otoczenia są także inwestycje, które powstają w okolicy.

Osiedle składać się będzie z sześciu pięciopiętrowych bloków. W nowoczesnych i starannie zaprojektowanych budynkach mieścić się będzie 268 mieszkań od 36 do 118 mkw.

Ceny za metr kwadratowy wahać się będą między 6 900 a 7 900 zł. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub taras, o powierzcni od 6 do 90 mkw. Cena metra kwadratowego to 3 200 zł za balkon i 2 500 zł za taras. Metraż balkonów i tarasów nie jest wliczony w metraż mieszkań.

Teren wokół osiedla będzie ogrodzony i monitorowany za pomocą kamer, a nad spokojem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona. Bloki posiadać będą recepcje oraz domofony. Podziemny parking wyeliminuje ruch kołowy na terenie osiedla. Reprezentacyjne hole wejściowe prowadzić będą do eleganckich wind zjeżdżających do poziomu parkingu. Cena miejsca garażowego to 32 tys. zł.

Przy planowaniu „Nad Jeziorem” szczególny nacisk położono na standard projektu i wykonania. Wysokiej klasy materiały wykończeniowe zapewnią przyszłym mieszkańcom wymarzony komfort. Zaplanowano eleganckie i przestronne hole, wykonane z dużych gresowych płyt. Mieszkania posiadać będą duże, drewniane okna.

Dla zapewnienia klientom specjalnych ofert kredytowych, firma DOR Group nawiązała bliską współpracę z kilkoma bankami i instytucjami finansowymi.


DOR Group jest aktywny na polskim rynku nieruchomości od 6 lat. Dużym sukcesem firmy jest inwestycja „Szucha Residence”, luksusowy apartamentowiec powstały na Al. Szucha. W budynku mieści się m.in. siedziba firmy DOR Group.

Kolejną udaną inwestycją DOR Group jest Park Anielin, nowocześnie zaprojektowany i wyposażony budynek w Pruszkowie, oddany w grudniu 2006. Wszystkie mieszkania zostały już wyprzedane. Park Anielin to 80 eleganckich mieszkań oraz 6000 metrów przestrzeni usługowej (m.in. supermarket Albert, sklepy i punkty usługowe). Budynek usytuowany jest w pobliżu malowniczego Parku Potulickich.

Spółka ma w planach dalsze inwestycje. Rozpoczęła się budowa osiedla „Wilanów Residence”, które składać się będzie z sześciu trzypiętrowych , starannie zaprojektowanych willi. W każdym z budynków znajdzie się od 8 do 16 apartamentów. Osiedle powstaje w pobliżu Pałacu w Wilanowie a także parków Natolińskiego i Powsińskiego. Prestiżowa lokalizacja w połączeniu jakością wykończenia wnętrz, elegancką recepcją, przestronnymi i nasłonecznionymi holami oraz patio z roślinnością egzotyczną spowodują, że inwestycja zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Osiedle zostanie oddane do dyspozycji mieszkańców w kwietniu 2009.

Źródło: NEURON / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Skuteczne dbanie o cerę Liczba postów: 56 Grupa: Trudne tema... Moim zdaniem bardzo ważne jest jednak by regularnie odwiedzać dobry gabinet kosmetyczny. Jak najbardziej mogę polecić wam https://ostrzeszow.yasumi.pl/ . Tutaj....
  • Reklama w XXI wieku Liczba postów: 192 Grupa: Trudne tema... Hmm, ja myślę, że każda reklama stosowana w dzisiejszych czasach może być spokojnie nazwaną reklamą XXI wieku :) Choć faktycznie z roku na rok przybywa form pro...
  • BHP Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Ja mogę polecić kogoś od szkoleń bhp ale w Lublinie. Firma Dante-BHP https://bhplubin.com.pl/kontakt-dante-bh p/ oferuję nie tylko szkolenia BHP ale również....
  • biuro rachunkowe Liczba postów: 199 Grupa: Trudne tema... Jeżeli ktoś z was szuka dobrego księgowego z Łodzi to ja mogę podzielić się dobrym namiarem. Biuro Master https://biurorachunkowe-master.pl/kontak t oferuje kom...
  • Jaka wyprawka dla noworodka? Liczba postów: 110 Grupa: Trudne tema... Ja lubię kupować rzeczy dla dziecka w sklepie My Mini - https://mymini.pl/. Nieduży sklepik, ale mają tam naprawdę fajne rzeczy. Silikonowe kreatywne zabawki, s...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17359 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >