Nowe salony RuckZuck w Polsce oraz na Litwie i Węgrzech

Nowe salony RuckZuck w Polsce oraz na Litwie i Węgrzech

Na mapie punktów handlowych RuckZuck wciąż pojawiają nowe miejscowości, zarówno w kraju jak i za granicą. Do sieci dołączyły już trzy nowe salony - w Kownie na Litwie oraz w Fertod i Baji na Węgrzech. Z końcem lutego ruszą ponadto punkty handlowe na terenie Polski w Złotoryi i Pajęcznie. Czytaj dalej

RuckZuck to jeden z największych sprzedawców podłóg i drzwi na rynku europejskim. Obecnie działa już ponad 140 salonów firmowych sieci. Z miesiąca na miesiąc przybywa przedsiębiorców zainteresowanych współpracą opartą na jasnych i przejrzystych regułach Systemu Partnerskiego.

RuckZuck w Pajęcznie i w Złotoryi

Otwarcie 6 punktu handlowego w województwie łódzkim - tym razem w Pajęcznie - zaplanowane jest na koniec lutego br. Salon Mariusza Chłopasia zlokalizowany będzie przy ulicy Wieluńskiej, nieopodal drogi krajowej numer 42.

- Decyzja o podjęciu współpracy na zasadach Systemu Partnerskiego z siecią RuckZuck to dla mnie duża szansa na rozwój w branży wnętrzarskiej i budowlanej. Sprzyjać temu będzie również atrakcyjna - dla większości mieszkańców okolicznych miejscowości - lokalizacja salonu -– mówi Mariusz Chłopaś.

Opinię o korzystnych zasadach współpracy podziela Edward Posadowski, właściciel nowopowstającego salonu RuckZuck w Złotoryi. Punkt handlowy, o powierzchni około 250 m², będzie usytuowany przy pl. Sprzymierzeńców 5. Salon zostanie otwarty na przełomie lutego i marca. Będzie to już 8 punkt sieci w województwie dolnośląskim.

Ekspansja na Litwę i Węgry

Sieć RuckZuck konsekwentnie realizuje swój plan rozwoju na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W lutym br. do istniejących już salonów na terenie Polski, Niemiec, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Rumunii, Rosji i Węgier – dołączyły dwa kolejne na Węgrzech i jeden na Litwie.

12 lutego br. swoją działalność rozpoczął pierwszy salon RuckZuck na Litwie. Otwarcie w miejscowości Kowno punktu handlowego, o łącznej powierzchni 300m2 umożliwi bogatą ekspozycję oferowanych produktów. Wiosną br. planowane jest także otwarcie kolejnego salonu na Litwie, tym razem w Wilnie. Ponadto, do dziewięciu już istniejących salonów RuckZuck na Węgrzech, dołączyły dwa kolejne - w miejscowościach Fertod i Baja. Każdy z nich ma powierzchnię ok. 200 m². Na początku marca br. planowane jest także otwarcie dwóch salonów RuckZuck na terenie Węgier w miejscowościach Mako i Szeged.

W asortymencie salonów RuckZuck znajdziemy podłogi drewniane, podłogi laminowane, drzwi i ościeżnice. Bogaty i stale wzbogacany wybór modeli i wzorów pozwala na dobranie produktów odpowiadających nawet najbardziej wyszukanym gustom. W sprzedaży są również akcesoria, takie jak listwy, zamki i klamki. Ponadto w salonach można liczyć na profesjonalną poradę personelu, który na życzenie wskaże również najlepszą ekipę montażową. Sieć RuckZuck zapewnia transport zakupionych drzwi i podłóg.

 

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak zaoszczędzić na transporcie Liczba postów: 378 Grupa: Opinie Szczerze mówiąc na pewno na niektórych rzeczach nie ma co oszczędzać. Przykładowo interesuje was transport międzynarodowy, to warto tutaj polegać na firmie Ejk...
  • Jaki samochód dla rodziny? Liczba postów: 270 Grupa: Trudne tema... Ktoś już wcześniej polecał samochód elektryczny. Ja jestem tego samego zdania i sam mam elektryka. Później kupilem też staccje ładowania, ponieważ miałem czasam...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 194 Grupa: Trudne tema... Użytkownik zbuntowany_anioł napisał: Bardzo podobają mi się wesela organizowane w stodołach. Klimat w stodole i blisko natury też do mnie przemawia. ---------...
  • Kolekcja mebli NOAH firmy Panda doceniona w konkur... Liczba postów: 1 Grupa: Aktualności Wszystko w jednym miejscu - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/ No i tak radzę podejść do tego tematu. Kwestia taka, jaki macie budżet, ale wiadomo, że w tej bran...
  • Drewniany dom Liczba postów: 78 Grupa: Trudne tema... Posiadając taki dom warto zadbać o to, aby wszelkie dodatki pasowały do wystroju takiego domu. Takie kominki Trzebinia będą z pewnością klasowym dodatkiem!

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >