Nowe studia kuchni Black Red White

Nowe studia kuchni Black Red White

MEBLE-Black Red White, spółka należąca do Grupy Black Red White – otworzyła w styczniu 2010 roku kolejne punkty sprzedaży detalicznej: 4 studia kuchni w Warszawie i 1 w Ożarowie Mazowieckim.

W ofercie sklepów znajdują się klasyczne i nowoczesne układy kuchenne, szafy do zabudowy, jak również sprzęt AGD renomowanych firm. Uruchomieniu nowych placówek towarzyszy akcja promocyjna Setki pomysłów na Twoją kuchnię, która potrwa do 28 lutego 2010 lub do wyczerpania zapasów.

 W każdym studiu zaprezentowana została ekspozycja kilkunastu kuchni o różnorodnej stylistyce, w tym kolekcje: 38th Elysee Avenue (wyróżniona tytułem Produkt Roku 2010), 88th Twin Street, 37th Savana Avenue czy Imperor XXII. Oprócz mebli kuchennych w propozycji studiów znajdują się wysokiej jakości szafy wnękowe do zabudowy, wyposażone w ciche systemy przesuwne.

„Kuchnia jest najważniejszym miejscem w naszych domach i mieszkaniach. Warto zatem dostosować ją do potrzeb użytkowników, uwzględniając zarówno walory funkcjonalne, jak i przyjemność czerpaną z przebywania w niej. Bogata oferta naszych studiów kuchni gwarantuje możliwość wypracowania indywidualnego stylu oraz swobody aranżacyjnej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych placówek! Warto nadać nowy wymiar swojej kuchni” – powiedział Janusz Łyczak, dyrektor marketingu MEBLE-Black Red White Sp. z o.o.

Klienci studiów Black Red White mogą zasięgnąć bezpłatnych opinii projektantów. Udzielają oni fachowych porad dotyczących mebli kuchennych oraz nowoczesnych rozwiązań niezbędnych do stworzenia funkcjonalnej i ergonomicznej kuchni, a także informacji na temat sprzętu AGD.

Oferta studiów kuchni Black Red White obejmuje:

-  pomoc w wyborze odpowiedniego wzoru kuchni oraz sprzętu AGD
-  profesjonalny pomiar pomieszczenia kuchennego
-  propozycje układu mebli kuchennych dostosowane do indywidualnych potrzeb
-  wizualizacje kuchni na monitorze komputera
-  doradztwo i nadzór doświadczonego projektanta przy realizacji zamówienia
-  profesjonalny montaż mebli kuchennych oraz sprzętu AGD


Otwarciu nowych studiów kuchni Black Red White towarzyszy akcja promocyjna Setki pomysłów na Twoją kuchnię. W ramach kampanii wszystkie kuchnie z oferty firmy są do nabycia o 30% taniej. Ponadto, rabatami objęto ponad 200 urządzeń AGD, w tym lodówki, zmywarki i piekarniki renomowanych firm. Pełna oferta promocyjna sprzętu AGD znajduje się w katalogu reklamowym, dostępnym w studiach kuchni. Akcja trwa do 28 lutego 2010 lub do wyczerpania zapasów.

Otwarcie studiów kuchni Black Red White wspiera kampania reklamowa. O uruchomieniu nowych placówek detalicznych informują billboardy rozmieszczone na terenie Warszawy. Uzupełnieniem kampanii outdoorowej jest reklama w dziennikach Metro i Super Express. Dodatkowo, w ramach działań marketingowych związanych z otwarciem studiów kuchni, mieszkańcy Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego otrzymają gazetkę promocyjną z aktualną ofertą nowych sklepów.

 

 

Źródło: GENESIS PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Naprawa samochodu Liczba postów: 117 Grupa: Trudne tema... Strasznie ciężka sytuacja. Mam nadzieje, że wyszedłeś z tego cało.
  • Lokata bankowa Liczba postów: 307 Grupa: Trudne tema... Nie no, oczywiście, że to jest indywidualna kwestia. Jeśli mam coś polecić to sprawdzenie czy lepsza jest lokata czy konto oszczędnościowe. W Toyota Bank kilkor...
  • kantor online Liczba postów: 24 Grupa: Trudne tema... Ja korzystałem z serwisu https://klik-24.com/jak-wyslac-pieniadze -z-anglii-do-polski. Za pośrednictwem tej strony można przesłać pieniądze z Anglii do Polski wr...
  • Osuszanie budynków po zalaniach Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Jeśli komuś w Łodzi przydarzy się taka sytuacja to ja polecam zgłosić się po pomoc do firmy Ozonowanie łódź oni osuszają oraz zajmują się ozonowaniem i dezynfek...
  • Dobry warsztat samochodowy Liczba postów: 691 Grupa: Trudne tema... Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany zakupem mierników do wykrywania nieszczelności to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.akserwis.pl/. Ja u nich...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16303 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >