Nowe studia kuchni Black Red White

Nowe studia kuchni Black Red White

MEBLE-Black Red White, spółka należąca do Grupy Black Red White – otworzyła w styczniu 2010 roku kolejne punkty sprzedaży detalicznej: 4 studia kuchni w Warszawie i 1 w Ożarowie Mazowieckim.

W ofercie sklepów znajdują się klasyczne i nowoczesne układy kuchenne, szafy do zabudowy, jak również sprzęt AGD renomowanych firm. Uruchomieniu nowych placówek towarzyszy akcja promocyjna Setki pomysłów na Twoją kuchnię, która potrwa do 28 lutego 2010 lub do wyczerpania zapasów.

 W każdym studiu zaprezentowana została ekspozycja kilkunastu kuchni o różnorodnej stylistyce, w tym kolekcje: 38th Elysee Avenue (wyróżniona tytułem Produkt Roku 2010), 88th Twin Street, 37th Savana Avenue czy Imperor XXII. Oprócz mebli kuchennych w propozycji studiów znajdują się wysokiej jakości szafy wnękowe do zabudowy, wyposażone w ciche systemy przesuwne.

„Kuchnia jest najważniejszym miejscem w naszych domach i mieszkaniach. Warto zatem dostosować ją do potrzeb użytkowników, uwzględniając zarówno walory funkcjonalne, jak i przyjemność czerpaną z przebywania w niej. Bogata oferta naszych studiów kuchni gwarantuje możliwość wypracowania indywidualnego stylu oraz swobody aranżacyjnej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych placówek! Warto nadać nowy wymiar swojej kuchni” – powiedział Janusz Łyczak, dyrektor marketingu MEBLE-Black Red White Sp. z o.o.

Klienci studiów Black Red White mogą zasięgnąć bezpłatnych opinii projektantów. Udzielają oni fachowych porad dotyczących mebli kuchennych oraz nowoczesnych rozwiązań niezbędnych do stworzenia funkcjonalnej i ergonomicznej kuchni, a także informacji na temat sprzętu AGD.

Oferta studiów kuchni Black Red White obejmuje:

-  pomoc w wyborze odpowiedniego wzoru kuchni oraz sprzętu AGD
-  profesjonalny pomiar pomieszczenia kuchennego
-  propozycje układu mebli kuchennych dostosowane do indywidualnych potrzeb
-  wizualizacje kuchni na monitorze komputera
-  doradztwo i nadzór doświadczonego projektanta przy realizacji zamówienia
-  profesjonalny montaż mebli kuchennych oraz sprzętu AGD


Otwarciu nowych studiów kuchni Black Red White towarzyszy akcja promocyjna Setki pomysłów na Twoją kuchnię. W ramach kampanii wszystkie kuchnie z oferty firmy są do nabycia o 30% taniej. Ponadto, rabatami objęto ponad 200 urządzeń AGD, w tym lodówki, zmywarki i piekarniki renomowanych firm. Pełna oferta promocyjna sprzętu AGD znajduje się w katalogu reklamowym, dostępnym w studiach kuchni. Akcja trwa do 28 lutego 2010 lub do wyczerpania zapasów.

Otwarcie studiów kuchni Black Red White wspiera kampania reklamowa. O uruchomieniu nowych placówek detalicznych informują billboardy rozmieszczone na terenie Warszawy. Uzupełnieniem kampanii outdoorowej jest reklama w dziennikach Metro i Super Express. Dodatkowo, w ramach działań marketingowych związanych z otwarciem studiów kuchni, mieszkańcy Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego otrzymają gazetkę promocyjną z aktualną ofertą nowych sklepów.

 

 

Źródło: GENESIS PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Czy warto zdecydować się na wizytę u jasnowidza? Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Magnus jest dość popularny w tej branży, ma dobre opinie i wiele lat doświadczenie, także wcale się nie dziwię, że tyle osób do niego chodzi. On doradza także p...
  • Wycena nieruchomości Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Wycena nieruchomości Katowice - jaką firmę polecacie? Planuję sprzedać mieszkanie i chciałabym dokładnie oszacować jego wartość.
  • Wysięgnik do monitora Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Mam następujący problem - nie mieszczę się na moim biurku:/ Chcę je jakoś przeorganizować (nie, kupno większego odpada - nie wejdzie do biura) i pomyślałem o ty...
  • Domy z bali Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Myślę, że to dobra inwestycja. Pamiętaj też o ubezpieczeniu domu. Żeby znaleźć optymalną ofertę, warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, na przykład https:...
  • ubezpieczenie domu Liczba postów: 17 Grupa: Trudne tema... Najlepsza opcja w przypadku szukania najlepszej oferty ubezpieczeniowej to porównywarka online. Polecam skorzystać z https://www.porowneo.pl/

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17595 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >