Odbędzie się giełda domów i Mieszkań w Krakowskiej hali PTG

Odbędzie się giełda domów i Mieszkań w Krakowskiej hali PTG "Sokół"

Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej powraca krakowska Giełda Domów i Mieszkań. To najstarsze w Polsce i największe w Krakowie targi mieszkaniowe, których patronat objął Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Wśród wystawców znajdą się zarówno deweloperzy, jak i biura pośrednictwa nieruchomościami czy spółdzielnie mieszkaniowe. Swoją ofertę zaprezentuje między innymi jeden z najstarszych deweloperów w Krakowie, firma Wawel Service, która dla swoich przyszłych klientów przygotowała specjalne rabaty. Nie zabraknie także przedstawicieli banków i doradców finansowych.

Podczas giełdy w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą wielu wystawców,  którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć makiety inwestycji oraz listę aktualnie dostępnych lokali.


Kiedy: 4-5 września 2010 r.
Godziny otwarcia: sobota 10:00 - 17:00; niedziela 10:00 - 16:00;
Miejsce:  Hala PTG "Sokół" ul. Piłsudskiego 27,Kraków
Wstęp: Bezpłatny

 

 

Źródło: freemind / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Urządzenia hydrauliczne Liczba postów: 20 Grupa: Trudne tema... Z własnego doświadczenia mogę polecić także usługi firmy www.hydro-precyzja.pl. Specjalizują się w produkcji, renowacji i sprzedaży silników hydraulicznych typu...
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 552 Grupa: Trudne tema... My kompleksowo takie materiały jak teczki, notesy, torby papierowe, papiery pakowe, koperty zamawiamy z oferty drukarni Designer ze Szczecina (http://www.drukar...
  • serwer rack Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Warto zainwestować w serwer rack marki Dell? Zastanawiam się nad zakupem urządzenia tego typu.
  • Wybór samochodu Liczba postów: 533 Grupa: Trudne tema... Ja zdecydowałem się na nowy samochód BMW od dealera Bawaria Motors w Katowicach. Już po pierwszej jeździe próbnej wiedziałem, że nie wyjdę z salonu bez podpisan...
  • dysk SAS Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Posiadacie w swoich firmach dysk SAS? Zastanawiam się, na ile takie urządzenie jest niezbędne?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16570 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >