Odbędzie się pierwsze z sześciu seminariów „Funkcjonalne Biuro 2011” w Krakowie

Odbędzie się pierwsze z sześciu seminariów „Funkcjonalne Biuro 2011” w Krakowie

Już 1 marca w Krakowie odbędzie się pierwsze z sześciu seminariów „Funkcjonalne Biuro 2011”, organizowane przez miesięcznik „Office & Facility”.

 

W tym roku do grona platynowych partnerów tego wyjątkowego wydarzenia dołączyła firma Armstrong, światowy lider na rynku sufitów podwieszanych. Już po raz drugi miesięcznik „Office & Facility” zaprasza do wzięcia udziału w cyklu seminariów poświęconych tematyce nowoczesnej, ergonomicznej i komfortowej przestrzeni biurowej. Będzie to kolejna okazja do spotkania z wybitnymi polskimi ekspertami, specjalizującymi się w organizacji i projektowaniu biur, a także światowymi autorytetami w tej dziedzinie oraz producentami rozwiązań dedykowanych do obiektów biurowych. Platynowym partnerem spotkań „Funkcjonalne Biuro 2011” będzie firma Armstrong, producent sufitów podwieszanych. Wraz z partnerami, producentem mebli biurowych, firmą Bene oraz producentem oświetlenia, firmą Zumtobel, zaprezentuje m.in. swój najnowszy system sufitowy – Armstrong® TECH ZONE.

 

Innowacyjny i funkcjonalny system sufitowy

 

Nowoczesna przestrzeń biurowa

Tegoroczne seminaria „Funkcjonalne Biuro”, pod hasłem „komunikacja – kooperacja - kreatywność”, adresowane są przede wszystkim do architektów i projektantów oraz administratorów budynków biurowych – dyrektorów, kierowników, office i facility managerów. Uczestnicy spotkań, które odbędą się w sześciu największych polskich miastach, dowiedzą się m.in., jak zaprojektować ergonomiczną przestrzeń biurową, jakie materiały wykończeniowe i meble zastosować, by była jak najbardziej funkcjonalna, komfortowa i przyjazna dla użytkowników itp.

 

Na czym wisi sufit podwieszany?

 

Wezmą również udział w specjalnych, moderowanych forach z przedstawicielami branży, dzięki którym jeszcze lepiej poznają możliwości produktów i rozwiązań dedykowanych wnętrzom biurowym. Oprócz interesujących wykładów i dyskusji, cykl seminariów „Funkcjonalne Biuro 2011” to również możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń. Z pewnością warto skorzystać, szczególnie dlatego, że dzięki partnerom i sponsorom, udział w tegorocznej edycji seminariów jest bezpłatny.

 

 

Nowy system sufitowy - Armstrong® TECH ZONE

Podczas seminariów, zaprezentowany zostanie nowy system sufitowy stworzony przez firmę Armstrong we współpracy z producentami: oświetlenia (Philips, Zumtobel, Regent Lighting), klimatyzacji, wentylacji oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych (Rapidrop, Aldes). -" Armstrong® TECH ZONE to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia zintegrowanie wszelkich urządzeń technicznych takich, jak oprawy oświetleniowe, kanały klimatyzacyjne i wentylacyjne, tryskacze elastyczne czy aktywne panele głośnikowe, z modułami sufitu podwieszanego za pomocą specjalnych stref serwisowych" – mówi Anna Baczkowska z firmy Armstrong.

 

Wysoki standard sufitów podwieszanych

 

Zaletą systemu jest przede wszystkim możliwość dostosowania rozwiązania do zróżnicowanych potrzeb, wymagań projektowych oraz modułów budowlanych obiektów. System gwarantuje znacznie lepszą i bardziej funkcjonalną organizację elementów serwisowych bez konieczności zaburzania ciągłości i jednorodności sufitu podwieszanego. - "Dzięki temu systemowi, uzyskujemy wyjątkowo estetyczne rozwiązanie – czysty w formie, monolityczny sufit podwieszany, zbudowany z płyt w dużych formatach i np. niewidocznej konstrukcji nośnej, nie zakłócony żadnymi urządzeniami technicznymi – tłumaczy Anna Baczkowska. - Wszelkie lampy, kratki wentylacyjne i zraszacze przeciwpożarowe, pozostają ukryte w strefach serwisowych o szerokości 150 lub 300 mm, rozplanowanych równolegle lub prostopadle do fasady budynku" - dodaje.

 

 

System Armstrong® TECH ZONE można dostosować również ze względu na funkcję, jaką pełni dane wnętrze. - "Jeśli przykładowo zależy nam na poprawie komfortu akustycznego w biurze zorganizowanym na planie otwartym lub w typowym call center, wystarczy wybrać płyty wypełniające o najbardziej optymalnych parametrach w tym zakresie" – podkreśla Anna Baczkowska. Rozwiązanie doskonale nadaje się zatem do wykorzystania niemal w każdej przestrzeni, zarówno nowej, jak i poddawanej renowacji - m.in. w biurach wielkoprzestrzennych, biurach indywidualnych i salach konferencyjnych przylegających do biur wielkoprzestrzennych, samodzielnych salach konferencyjnych, biurach typu „call center”, holach wejściowych, sklepach, salonach samochodowych itp. Armstrong® TECH ZONE to kompleksowe rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb. Dlatego wybierając ten system, klient otrzymuje nie tylko sufit podwieszany, ale również kompletny zestaw urządzeń technicznych, zaprojektowany według indywidualnych wymagań wnętrza i użytkowników.

 

 

 

 

2011-02-25
Źródło: Yasna Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • klej do butów Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Witam! Jacykk, buty w domu łatwo skleisz przy pomocy kleju TADAM® To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do...
  • milwaukee Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... pracuje ktoś z was elektronarzędziami tej marki??
  • Ubytek słuchu Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Problemy ze słuchem u osób starszych? Wiadomo, że niezwykle ważne jest obserwowanie naszych dziadków i stałe dowiadywanie się co u nich słychać. Ważne jest na p...
  • biuro rachunkowe Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Witam, bardzo długo zmagałem się z dylematem czy prowadzić rachunkowość swojej działalności samemu czy zlecić to jakiejś firmie. Skorzystałem z usług biura Gama...
  • Gadżety firmowe Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Najbardziej powszechne wydają się być długopisy z logiem firmy _________ http://www.hcl.net.pl/

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16082 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >