Ogród i działka – lista artykułów

Jak ogrzać basen? Systemy ogrzewania wody basenowej

By basen kąpielowy był źródłem wielu przyjemności i radości w ciągu całego roku, należy zainstalować odpowiednie urządzenia do ogrzewania wody w basenie oraz utrzymania klimatu w hali basenowej.

Czy za pomocą kostki brukowej można ułożyć niepowtarzalne kształty?

Nieregularna faktura, niepowtarzalne kształty i stonowana kolorystka to do niedawna cechy wyróżniające jedynie nawierzchnię z naturalnego kamienia. Teraz, również za sprawą nowej kostki brukowej Polbruk Petra, do złudzenia przypominającej kamienne elementy.

Co zrobić aby ogrodzenie na posesji powstało zgodnie z prawem?

Stawiając ogrodzenie na swojej posesji, musimy pamiętać, że istnieje szereg przepisów, którymi jesteśmy ograniczeni. O czym należy pamiętać, aby inwestycja, której się podejmiemy, była zgodna z prawem?

Jak zaprojektować małe miejskie ogródki przydomowe?

Małe miejskie ogródki przydomowe to miejsca pełne potencjału. Niestety większość właścicieli nieświadomych możliwości tych przestrzeni sieje trawnik i otacza ogród szpalerem żywotników, albo po prostu całą powierzchnię pokrywa kostką betonową.

Czy narzędzia ogrodowe to dobry pomysł na prezent?

Czas Świąt Bożego Narodzenia to przede wszystkim jeszcze bliższe spędzanie czasu z rodziną i bliskimi nam osobami. Wręczając im prezenty, pragniemy pokazać jak bardzo są dla nas ważni. Pamiętajmy, aby każdy z nich otrzymał coś adekwatnego do jego upodobań i zainteresowań.

Jak przygotować sprzęt ogrodniczy do zimy? Konserwacja maszyn przed zimą

Zbliżająca się zima jest idealnym okresem na wykonanie cyklicznego serwisu sprzętu ogrodniczego. Jest to niezwykle istotny element użytkowania urządzeń mechanicznych, gdyż profilaktyczne czynności sprawdzające zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo.

Co to są Gabiony? Gabiony – pomysł na dom i ogród

Gabiony podbijają polski rynek i wchodzą do rozwiązań rezydencjonalnych. Do tej pory stosowano je głównie w infrastrukturze drogowej i hydrotechnice jako konstrukcje oporowe oraz przeciwerozyjne.

Czym Polacy ogradzają swoją posesję? Płoty, siatki oraz żywopłoty.

Polacy lubią się grodzić. Do niedawna to nasze zamiłowanie przybierało niemal groteskowy wymiar. Wysokość ogrodzenia często bywa kilkakrotnie większa niż potencjalne zagrożenie.

Jak usunąć trudne plamy na kamiennej posadzce? Zestawy czyszczące

Sezon jesienny powoli zbliża się ku końcowi. W naszej pamięci pozostaje obraz mile spędzonych chwil w zielonej oazie spokoju. Wieczorne spotkania przy grillu oraz jesienne burze, odcinały swoje piętno zarówno na trawniku, jak i ogrodowym tarasie.

Za pomocą czego usunąć zalegający na chodnikach śnieg? Odśnieżarka w walce ze śniegiem.

Właściciel każdej posesji ma obowiązek usunięcia śniegu z chodnika, który zalega wzdłuż jego nieruchomości, tak by nie powodował on zakłóceń w ruchu pieszych i samochodów. Praca łopatą do śniegu trwa długo i jest męcząca, jeśli mamy do odśnieżenia dużą powierzchnię.


Stron: 243 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  225 226 227 228 229  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15810 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >