Ogród i działka – lista artykułów

Jak przycinać drzewa i krzewy po zimie?

Kiedy słońce rośnie w siłę i zaczyna działać na ogród stawiając go na nogi, zbliża się czas przycinania roślin. Odpowiednie cięcie wiosną stanowi podstawę dla zdrowego i pięknego rozwoju drzew i krzewów.

Jak oczyścić oczko wodne?

W oczku wodnym nadszedł czas na wiosenne porządki. Po zimie - muł, glony i liście na dnie, niszczą obraz pięknego oraz dobrze utrzymanego wodnego ogrodu. Czas podjąć zdecydowane kroki, aby należycie przygotować wodną oazę do kolejnego sezonu. Nim brzeg stawu pokryje bujna zieleń, należy przeprowadzić większość prac porządkowych…

Jaki jest sposób na idealne koszenie?

Zbliża się czas pierwszego koszenia trawnika po zimie. Aby zapewnić murawie odpowiednie warunki wzrostu, należy zadbać o jego regularną pielęgnację.

Jaki materiał wybrać na nawierzchnie wokół dom?

Najwyższa jakość, wyjątkowa elegancja plus nieograniczone możliwości tworzenia wzorów geometrycznych w stylu modern, to najważniejsze zalety systemu Quadro - nowej propozycji w rodzinie kostek Libet Decco

Jak zaprojektować ogród marzeń?

Wybór nawierzchni wokół domu to przeważnie decyzja na wiele lat, dlatego musi być starannie przemyślana. Nie wszyscy jednak mamy wyobraźnię przestrzenną i duszę architekta krajobrazu.

Na co należy zwrócić szczególną uwagę projektując nawierzchnię wokół budynku?

Wiele osób urządzając swój wymarzony dom z ogrodem, nie bardzo wie, na co należy zwrócić szczególną uwagę projektując nawierzchnię wokół budynku?

Jak zatroszczyć się o bezpieczeństwo obiektów przemysłowych?

Na równi z kwestią wewnętrznych zabezpieczeń obiektów przemysłowych, stoi bezpieczeństwo na terenach wokół firmy. Dobór odpowiedniej bramy i ogrodzenia to niejednokrotnie decyzja, za którą idzie bezpieczeństwo setek pracowników.

Jak zaprojektować basen ogrodowy ?

Zainstalowanie basenu we własnym ogrodzie pomoże stworzyć oazę spokoju w świecie pełnym stresu. Warto zastanowić się jak zaprojektować teren bezpośrednio go otaczający. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom oraz roślinom można stworzyć ciekawą przestrzeń odpowiednią zarówno do odpoczynku jak i zabawy.

Drewno czy kompozyt ? Jaki materiał wybrać na taras?

WPC - brzmi tajemniczo? A nie powinno! Zwłaszcza dla tych, którzy zastanawiają się nad wyborem materiału, z którego zostanie zbudowany ich wymarzony taras lub z którego ma powstać elewacja domu. Oto krótki przewodnik po świecie drewna, któremu poważnie zagraża WPC, kompozyt drewna i polimerów, łączący w sobie zalety obu materiałów.

Jak wykorzystać ozdobne kamienie w aranżacjach architektury ogrodowej?

Idealnym pomysłem mogą okazać się gabiony, za pomocą których stworzymy wiele różnorodnych elementów dekoracyjnych.


Stron: 257 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  225 226 227 228 229  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 16257 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >