Ogród i działka – lista artykułów

Kosiarki do traw - nowa paleta barw kosiarek Automower®

Poprzez nowe trendy, takie jak indywidualizm czy niezależność, Husqvarna wprowadza na ogólnoświatowy rynek Automower® Colour Collection. Jest to nowa linia osłon, nadająca tej automatycznej kosiarce żywych, metalicznych kolorów.

Narzędzia ogrodowe - pompa ogrodowa Gardena

Pompa ogrodowa jest sercem obiegu wody w ogrodzie. Wybór odpowiedniej pompy powinien zależeć przede wszystkim od wymagań jakim musi ona sprostać - w zależności od wielkości ogrodu, ilości zraszaczy czy koniecznej wysokości ciśnienia.

Narzędzia ogrodnicze: sekator spalinowy Stiga

Ogród, czy działka to miejsca wypoczynku i relaksu. Chętnie spędzamy w nich wolny czas, zwłaszcza w ciepłe i słoneczne dni. Chcemy więc, by były to miejsca piękne i zadbane. Po długiej zimie przywrócimy je do świetności z pomocą nowego sekatora Stiga SHJ 550.

Pielęgnacja trawnika - kosiarka samojezdna

Koszenie dużego ogrodu położonego na górzystej powierzchni nie jest łatwe nawet dla doświadczonego ogrodnika. Dlatego do prac na takim terenie niezbędne jest użycie maszyny z bardzo dobrym napędem.

Wykaszarki do trawy: na co zwrócić uwagę przy zakupie wykaszarki

Każdy kto chce aby jego ogród lub inny kawałek zieleni był zadbany i zachwycał wyglądem, powinien zaopatrzyć się w wykaszarkę.

Jak zaprojektować balkon

Zmiana koloru ścian, kilka dodatków w intensywnych barwach – a domowe wnętrze nabiera ożywczej energii. Ale czy nie zapomnieliśmy o czymś? Czy zaprosiliśmy wiosnę także na nasz balkon?

Trwała kostka brukowa Posejdon

Wszechpotężny Posejdon, starogrecki władca mórz zainspirował firmę AWBUD do stworzenia ekskluzywnego bruku, który okryje naszą przydomową przestrzeń falą żywiołowości oraz niespotykaną trwałością.

Jaką kosiarkę wybrać?

Która kosiarka jest właściwa? To zależy przede wszystkim od indywidualnego zapotrzebowania. Jaki rodzaj trawnika Państwo posiadacie i jaka jest jego wielkość? Trawnik rodzinny czy ozdobny? Każdy rodzaj trawnika wymaga odpowiedniej kosiarki.

Koszenie trawy: kosiarka samojezdna Estate Tornado firmy Stiga

Do koszenia trawy na rozległym terenie niezbędna jest niezawodna kosiarka z solidnym silnikiem. Gdy pielęgnowany obszar porośnięty jest drzewami i krzewami powinna być ona również wyjątkowo zwrotna.

Pielęgnacja przydomowych trawników - kosiarkę GRAPHITE

Wraz z rozpoczynającym się sezonem wiosennym nadchodzi czas pielęgnacji przydomowych trawników. Warto więc zwrócić uwagę na nową propozycję dla wszystkich wielbicieli ogrodów – kosiarkę elektryczną GRAPHITE.


Stron: 235 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  225 226 227 228 229  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >