Ogród i działka – lista artykułów

Jak wybrać odpowiednią podkaszarkę? Zadbaj o swój ogród

Wokół pachnie świeżo skoszoną, zieloną trawą. Już można zacząć szykować się do wylegiwania się na słoneczku. Jednak warto wcześniej poświęcić kilka minut na dopieszczenie swojego ogrodu i sprawienie, aby wyglądał jeszcze piękniej.

Czym wykończyć brzegi nawierzchni wokół domu? Elementy brzegowe nawierzchni.

Kostki brukowe i płyty tarasowe stwarzają dziś niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dobrze zaprojektowana nawierzchnia wokół domu harmonijnie łączy w całość architekturę, roślinność, obecne w ogrodzie i na tarasie kolory.

Jakie deski z drewna egzotycznego wybrać? Deski tarasowe z Sapeli.

Drewniane deski tarasowe znajdują coraz szersze zastosowanie. W najnowszej ofercie DLH pojawiła się deska tarasowa z drewna egzotycznego Sapeli, która charakteryzuje się wysoką naturalną odpornością oraz ciepłym czerwono-brązowym kolorem.

Jak sobie ułatwić pracę w ogrodzie? Dmuchawy do liści ułatwią jesienne porządki w ogrodzie.

Jesień w ogrodzie kojarzy się z porządkami i ciężką pracą. Warto jednak zostawić ogród w jak najlepszej formie do przyszłego roku, by na wiosnę znów zachwycał pięknym wyglądem. Użycie odpowiednich narzędzi sprawi, że praca będzie szybsza i przyjemniejsza…

Jak ułatwić sobie podlewanie roślin ogrodowych? Pistolety zraszające.

Zraszanie i podlewanie roślin czy kwiatów to najważniejsza czynność związana z ich pielęgnacją i uprawą. Rośliny najwięcej wody potrzebują wiosną i latem do wzrostu, wypuszczania pąków i zawiązywania owoców.

Egzotyczne deski tarasowe ozdobą proscenium muszli koncertowej w Świnoujściu.

Muszla koncertowa w Parku Zdrojowym w Świnoujściu została wykończona pięknym egzotycznym drewnem Ipe. Deski tarasowe, które stanowią ozdobę proscenium muszli, dostarczyła firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Z jakiego materiału wykonać stylową nawierzchnię? Płyty imitujące trawertyn

Odpowiednio zaaranżowane ogrody, podjazdy i tarasy stanowią najlepszą wizytówkę naszego domu. Bez względu na to, w jakim stylu chcemy urządzić otaczającą nas przestrzeń, najpiękniejsze pomysły zazwyczaj podsuwa nam natura.

Czym wyłożyć nawierzchnię tarasową ? Kamienne i betonowe płyty tarasowe.

Jest taki zakątek w prawie każdym domu, gdzie wychodzimy odetchnąć, usiąść z filiżanką aromatycznej kawy lub w spokoju poczytać dobrą książkę. Jest to też miejsce miłych spotkań z przyjaciółmi i radosnych zabaw z dziećmi. To taras…

Czy istnieje maszyna pomocna w ogrodzie przez cztery pory roku? Teraz już tak

Ogród jest miejscem relaksu, ale również całorocznej pracy. Aby zawsze zachwycał swoim wyglądem, trzeba go poddawać regularnym zabiegom pielęgnacyjnym.

Jak ułatwić sobie pracę w ogrodzie? Wózki i nosidła ogrodowe.

Wąż ogrodowy plączący się między nogami, ból pleców od ciągłego schylania się i poprawiania węża, woda wyciekająca wtedy, kiedy nie powinna... To częste problemy każdego ogrodnika. Jak sobie z nimi radzić?


Stron: 240 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  225 226 227 228 229  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17918 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 113

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >