Ogród i działka – lista artykułów

Jak pielęgnować wodę w basenie?

Zadbana i krystalicznie czysta woda to marzenie każdego posiadacza basenu. Prawdziwa przyjemność kąpieli będzie "zmącona", jeśli woda w basenie nie będzie właściwie pielęgnowana.

Jak poradzić sobie z oblodzonymi schodami i zjazdem do garażu?

Pokryte lodem schody i zjazd do garażu to zimowe utrapienie właścicieli posesji. Ale oblodzony podjazd dla niepełnosprawnych to już katastrofa. O wypadek nietrudno. Można jednakże temu zapobiec.

Jak zadbać o trawnik po zimie?

Kiedy promienie słoneczne grzeją coraz mocniej, a w nocy temperatura powietrza utrzymuje się powyżej zera, zimowy okres spoczynku trawnika dobiega końca. Świeże, młode i zielone pędy trawy rosną coraz szybciej, aż nadejdzie czas pierwszego w sezonie koszenia.

Ogrody japońskie na osiedlu Willa Sowiniec

Ogrody japońskie mają służyć uspokojeniu umysłu i ułatwiać medytację. W dzisiejszych czasach taka odrobina wytchnienia może okazać się cenniejsza niż złoto.

Jak chronić się przed powodzią?

Woda to życie, ale nagła odwilż po obfitych opadach śniegu tej zimy może doprowadzić do licznych podtopień. Zalane piwnice, pola, drogi, pomieszczenia mieszkalne oraz inne lokale gospodarcze są efektem zniszczeń jakie niosą za sobą niebezpieczne roztopy.

Reflektor diodowy z czujnikiem ruchu

Niskie zużycie energii elektrycznej, długa żywotność czy niewielka emisja ciepła to tylko niektóre zalety innowacyjnego reflektora diodowego XLed Home 1 marki Steinel, który łączy w sobie walory ekonomiczne, ekologiczne oraz design.

Pilarka łańcuchowa do obróbki drewna

Ofertę elektronarzędzi GRAPHITE przeznaczonych do obróbki drewna uzupełniła nowa pozycja – kompaktowa pilarka łańcuchowa. Ważąca niewiele ponad trzy kilogramy pilarka znakomicie sprawdzi się zarówno w przydomowych ogrodach, jak i w rękach sadowników.

Kula TÜV Rheinland Polska zadba o bezpieczeństwo na boiskach i placach zabaw

Od tego czy infrastruktura danego placu zabaw lub boiska spełnia odpowiednie normy bezpieczeństwa, zależy zdrowie, a nawet życie korzystających z niego dzieci. Pamiętajmy, że wymagania techniczne wobec sprzętu, jego kontroli, nadzoru oraz konserwacji są ściśle określone.

Jaki powinien być podjazd?

Przydomowy podjazd to przedłużenie frontowej elewacji domu. Dopasowany do charakteru budynku, poza niewątpliwymi walorami praktycznymi, doda całej posesji wiele uroku.

Metaliczny kwiat (Puya berteroniana)

Niezwykły gatunek z rodziny bromeliowatych, tworzący rozety liści oraz efektowne, ogromne kwiatostany. Pochodzi z Chile, porastając skaliste rumowiska. Jest rośliną wieloletnią.


Stron: 255 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  225 226 227 228 229  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 16007 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >