Ogród i działka – lista artykułów

W jaki sposób przycinać rośliny ogrodowe? Narzędzia tnące

W upalne, letnie dni większość swojego wolnego czasu spędzamy w ogrodzie, z dala od miejskiego zgiełku. Trzeba zatem zadbać o nasze drzewa i krzewy, aby bujnie rosły i stworzyły nam kawałek cienia, idealny do chwili relaksu i wypoczynku.

Jaką kostkę brukową wybrać? Romantyczna wariacja

Malarstwo Francisco Goi, hiszpańskiego artysty tzw. złotego wieku, odcisnęło się na stałe w historii sztuki i stanowiło inspirację dla późniejszych twórców – romantyków i impresjonistów.

Czym zagospodarować teren w ogrodzie? Cegła pomocna w aranżacji ogrodu.

W letnie dni ogród staje się azylem spokoju i odpoczynku. Chętnie spędzamy w nim czas, korzystając z uroków otaczającej przyrody. Lato to zatem dobry moment, by poświęcić więcej uwagi przestrzeni wokół domu.

Jak łatwo podłączyć wąż ogrodowy do kranu? Szybkozłączki i elementy podłączeniowe

Nieważne czy chcecie Państwo łączyć ze sobą węże ogrodowe, czy może podłączyć pistolet zraszający, lancę zraszającą, pompę czy zraszacz do węża ogrodowego. Bądź też podłączyć wąż ogrodowy do kranu.

Jak pozbyć się spadających liści? Nowa, profesjonalna dmuchawa ogrodowa

Jesienne porządki w ogrodach, parkach i zieleńcach kojarzą się z nieustanną walką ze spadającymi liśćmi. Jest jednak na nie sposób! Firma Husqvarna, lider innowacyjnych technologii, wciąż wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów!

Jak zaprojektować ekologiczny ogród? Elementy architektury ogrodowej

Ławka, pergola, chodnik, ogrodzenie… to nieodzowne elementy architektury ogrodowej. Ich odpowiedni układ oraz dobór materiałów potrzebnych do budowy mogą sprawić, że nasz ogród będzie nie tylko piękny, ale także trwały.

Jak się ochłodzić w tropikalny upał? Przydomowe fontanny

Tropikalne upały nadeszły w lipcu nad Polskę. Nie każdy w takie gorące dni ma możliwość wypoczywania nad morzem. Tym, którzy szczęśliwie posiadają działki i ogródki, upalne dni pomoże ochłodzić przydomowa fontanna z kamienia.

Chcesz pozbyć się liści w ogrodzie? Wybierz odpowiednią dmuchawę.

Jesień w ogrodzie kojarzy się z porządkami i nieustającą walką ze spadającymi liśćmi. Usunięcie ich z powierzchni trawnika zapobiegnie gniciu murawy podczas zimy.

Jak uatrakcyjnić dzieciom wakacje? Meble i akcesoria ogrodowe

Dla dzieci nastało upragnione lato, a wraz z nim okres wakacyjnych zabaw i podróży. Aby wyeliminować nudę i uatrakcyjnić zabawy na świeżym powietrzu, warto dla naszych pociech skompletować zestaw kolorowych akcesoriów i zabawek.

Jak dbać o oczko wodne? - produkty do pielęgnacji oczka wodnego.

Oczko wodne jest wyjątkową ozdobą ogrodu, która przekształca go w mały, prywatny raj. Nie ma znaczenia czy ogród jest duży czy mały - zawsze znajdzie się w nim miejsce na oczko wodne.


Stron: 239 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  225 226 227 228 229  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17772 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >