Ogród i działka – lista artykułów

Łopaty do odśnieżania podjazdów do garażu, chodników i schodów

Każdego roku nasz standardowy krajobraz zmienia się pod wpływem czaru zimy. Zaprasza nas do bitew na śnieżki, kuligów i pieszej turystyki zimowej. Ale nie wszędzie białe piękno jest mile widziane.

Czosnek ozdobny

Jest rośliną bardzo często stosowaną na rabatach. Wygląda również świetnie w donicach i na skalniakach. Jej kolorowe a później ciekawie zaschnięte kwiatostany zdobią ogrody przez cały sezon

Jak dbać o odpowiednie nawodnienie ogrodów zimowych?

Kiedy wiatr pokrywa śniegiem trawę, rok w ogrodzie zbliża się ku końcowi. Nad ranem widzimy jak pierwsze mrozy malują piękne kwiaty na naszych oknach. Nie ma powodu aby miłośnicy przyrody nie mogli cieszyć się pięknem zieleni w zimie.

Co wybrać na prezent pod choinkę? Akcesoria ogrodowe i nie tylko

Zbliząjące się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia to chwile, które spędzamy razem z rodziną, w domowym zaciszu. To także wieloletnia tradycja wręczania prezentów. Już teraz warto zastanowić się nad wyjątkowym upominkiem.

Lagerstremia Indyjska ( Lagerstroemia indica)

Niezwykły krzew, którego efektowne kwiaty, zebrane w duże (20cm) kwiatostany nieprzerwanie rozwijają się przez 120 dni Lagerstroemia to krzew dorastający do 4 metrów wysokości.

Jak ogrzać basen? Systemy ogrzewania wody basenowej

By basen kąpielowy był źródłem wielu przyjemności i radości w ciągu całego roku, należy zainstalować odpowiednie urządzenia do ogrzewania wody w basenie oraz utrzymania klimatu w hali basenowej.

Czy za pomocą kostki brukowej można ułożyć niepowtarzalne kształty?

Nieregularna faktura, niepowtarzalne kształty i stonowana kolorystka to do niedawna cechy wyróżniające jedynie nawierzchnię z naturalnego kamienia. Teraz, również za sprawą nowej kostki brukowej Polbruk Petra, do złudzenia przypominającej kamienne elementy.

Co zrobić aby ogrodzenie na posesji powstało zgodnie z prawem?

Stawiając ogrodzenie na swojej posesji, musimy pamiętać, że istnieje szereg przepisów, którymi jesteśmy ograniczeni. O czym należy pamiętać, aby inwestycja, której się podejmiemy, była zgodna z prawem?

Jak zaprojektować małe miejskie ogródki przydomowe?

Małe miejskie ogródki przydomowe to miejsca pełne potencjału. Niestety większość właścicieli nieświadomych możliwości tych przestrzeni sieje trawnik i otacza ogród szpalerem żywotników, albo po prostu całą powierzchnię pokrywa kostką betonową.

Czy narzędzia ogrodowe to dobry pomysł na prezent?

Czas Świąt Bożego Narodzenia to przede wszystkim jeszcze bliższe spędzanie czasu z rodziną i bliskimi nam osobami. Wręczając im prezenty, pragniemy pokazać jak bardzo są dla nas ważni. Pamiętajmy, aby każdy z nich otrzymał coś adekwatnego do jego upodobań i zainteresowań.


Stron: 251 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  232 233 234 235 236  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15685 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >