Ogród i działka – lista artykułów

Jak z charakterem urządzić przydomowe zacisze?

Przepych czy minimalizm? Kręte alejki i finezyjne wzory a może prostota i symetria? Jaki charakter chcemy nadać aranżowanej przestrzeni? Co zrobić, aby dobrze komponowała się z otoczeniem?

Ogrodzenie od A do Z...

Budowa domu to bieganina od urzędu do urzędu. Potem jeszcze zakupy, dobór odpowiednich materiałów budowlanych, związany z tym stres i obawa, żeby wybrać produkt odpowiedni i nie przepłacić. Jak się okazuje nie musi tak być, można zrobić zakupy od A do Z od jednego producenta i mieć z tego przyjemność.

Siatka bezpieczeństwa

Dom to nasza twierdza, miejsce, które daje nam poczucie bezpieczeństwa i radość z obecności bliskich osób. Warto dobrze zabezpieczyć się przed intruzami, aby nikt nie naruszył ciepła domowego ogniska. Ekspert z firmy Betafence radzi, jakie ogrodzenie wybrać, by czuć się bezpiecznie, jak w domu...

Jesienne porządki w ogrodzie

Jesień za pasem. Nieuchronnie zbliża się okres niskich temperatur, częstych opadów deszczu i śniegu. Drewno – materiał chętnie wykorzystywany w budownictwie — jest bardzo podatne na zmienne działanie warunków atmosferycznych. Dlatego przed nadejściem jesieni warto zadbać o jego należytą ochronę.

Dulux® do jesiennych remontów w ogrodzie

Odnowienie altanki czy mebli ogrodowych wymaga stosowania odpowiednich środków do ochrony i dekoracji drewna.

Ogrodzenie z oknem na świat

Podczas budowy bardzo ważna jest estetyka, nie tylko samego domu, ale i otoczenia. Wybierając ogrodzenie chcemy, by było trwałe, ładne i pasowało do aranżacji ogrodu.

W zgodzie z naturą. Cegła zamiast kostki brukowej

Wiosna, lato i jesień to pory roku, w których przy sprzyjającej aurze najmilej wolny czas spędza się na tarasie lub w ogrodowej altanie. Pozytywne odczucia jeszcze się potęgują, gdy wokół otacza nas zadbana, harmonijnie skomponowana przestrzeń.

Led na wakacje

Podczas wakacyjnych wyjazdów na łono natury niezbędnym elementem ekwipunku jest latarka. Na szczęście czasy kiedy było to duże i ciężkie urządzenie minęły bezpowrotnie. Wszystko dzięki zastosowaniu diod elektroluminescencyjnych (LED).

Przepisowe i bezpieczne ogrodzenie na lata

Funkcjonalne, estetyczne, ekologiczne a przede wszystkim bezpieczne dla domowników – wszystkie te cechy powinno spełniać dobre ogrodzenie, które otoczy nasz dom. Sezon budowlany kwitnie, a materiałów dostępnych do grodzenia jest bogactwo. Warto przed tym wyborem, poczytać przepisy i przemyśleć jakie ogrodzenie chcemy mieć, by służyło nam długie lata.

Tradycja i nowoczesność. W zgodzie z ekologią i marzeniami

Wymyślna, biała ścieżka w ogrodzie, trwały i zawsze suchy podjazd do garażu, eleganckie, bezpieczne schody do domu - to wszystko można łatwo ułożyć z klinkierowej cegły brukowej.


Stron: 236 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  233 234 235 236  ▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 19235 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >