Ogród i działka – lista artykułów

Kosiarka Panthera Leo firmy Husqvarna - kosiarka przyszłości

Nowoczesna, stylowa, inspirująca, ekologiczna – tak można opisać nową kosiarkę Panthera Leo firmy Husqvarna. „Kosiarka jutra” odbywa właśnie swoją pierwszą światową trasę, prezentując zastosowane w niej rozwiązania technologiczne i designerskie.

Inspirujące kostki brukowe do aranżacji przestrzeni

Kostki brukowe Standard dostępne w ofercie AWBUD inspirują. To recepta na praktyczne i estetyczne zaaranżowanie przestrzeni. Miejskie ogrody, alejki, skwery, place, podjazdy z fantazją i smakiem ubierają się w barwne mozaiki kształtów.

Najnowsze pomysły na wykorzystanie kostki brukowej

Ogród to miejsce, które żyje swoim życiem i roztacza wokół aurę tajemniczości. Dzikość natury może poskromić mądrość, sztuka i sprawiedliwość, którym patronuje Atena. Kostka brukowa Atena doskonale harmonizuje z idyllicznym klimatem ogrodu, nadając mu nowy wymiar szlachetnej elegancji.

Pompy i systemy pompujące: Pompa zanurzeniowa do brudnej wody

Obfite i długotrwałe opady mogą wyrządzić wiele szkód – zarówno w bloku, jak i domku jednorodzinnym. Zalana piwnica może stanowić zagrożenie dla zdrowia gospodarzy. Pozbycie się nadmiaru wody stanowi wtedy nie lada problem. Rozwiązać może go pompa zanurzeniowa do brudnej wody marki GRAPHITE.

Wystrój wnętrz: Drzwi tarasowe - większe wymiary, więcej światła

Marzenia o przestrzeni, swobodzie, pięknym widoku i relaksie? Wszystko to może być w zasięgu ręki, jeśli wybierzemy do swojego domu duże, nawet 5-metrowe drzwi tarasowe.

Wypróbuj maszyny firmy HUSQVARNA® - skorzystaj z promocji…

W sezonie wiosenno-letnim 2009 promocją objęte będą produkty firmy HUSQVARNA®, które pomogą w pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok.

Bruk postarzany czyli antyczna przestrzeń wokół domu

Bruk postarzany charakteryzuje się głównie nieregularną strukturą krawędzi kostek, przez co układ kostki na podłożu mimo, że jest daleki od „wymierzonego co do centymetra” ideału, sprawia że szlachetnie antyczna MARSYLIA swym naturalnym wyglądem tworzy niezapomnianą i pełną harmonii atmosferę.

Taras- drewno czy deska kompozytowa?

Stone Grey to nowa barwa pokrycia tarasowego Duofuse. Producent, firma Plastivan podąża za zmieniającymi się trendami i rozszerza gamę kolorów własnego systemu desek kompozytowych

Co zostało z Twojego ogrodu po zimie? Sprawdź uszkodzenia kostki brukowej po zimie

Zima dobiegła końca i gołym okiem możemy zobaczyć co stało się z naszą nawierzchnią, kiedy stopniały śniegi.

Nowa propozycja ogrodzenia Pantanet - a może pokusić się o gotowe rozwiązanie?

Co roku wiosna przynosi nowości produktowe i to nie tylko w świecie mody. Nowa propozycja ogrodzenia Pantanet w kolorze antracytowym to system trwały, dopasowany do potrzeb właścicieli posesji i modny.


Stron: 240 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  233 234 235 236 237  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17925 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >