Osiedle Przyjazne w podpoznańskim Skórzewie

Osiedle Przyjazne w podpoznańskim Skórzewie

Rynek deweloperski rządzi się swoimi prawami. Niektóre inwestycje cierpią na brak zainteresowania, a inne sprzedają się tak jak w okresie boomu mieszkaniowego. Czytaj dalej

 

Argumentem, jak zawsze, jest lokalizacja i cena. Tymi zaletami cechuje się Osiedle Przyjazne w podpoznańskim Skórzewie, gdzie ruszyła budowa kolejnych domków szeregowych.

 

Na Osiedlu Przyjaznym powstało do tej pory 60 szeregowców, większość z nich została już przekazana mieszkańcom. Ruszyły już kolejne etapy budowy osiedla, w których powstaje 48 domków, z czego już tylko 10 pozostało na sprzedaż.

 

 

– „Duża liczba sprzedanych domków w nowych etapach wynika z tego, że zainteresowanie naszą inwestycją było tak duże, iż przyjmowaliśmy zapisy na kolejne etapy. Zaraz po rozpoczęciu budowy, zostały sprzedane” mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk.

 

Czytaj również: Wkrótce ruszy oficjalna sprzedaż apartamentów w Dune

 

Budynki szeregowe mają powierzchnię od 79,9 do 92,4 m kw. Metraż ogrodów zaczyna się od 137 m kw, do nawet 300 m kw przy skrajnych działkach. Co istotne, każdy z szeregowców ma pełną własność, czyli wydzieloną księgę wieczystą. W ten sposób każdy może samodzielnie decydować o swojej posesji, podobnie jak w domkach wolno stojących. Jest to rzadkość wśród deweloperów budujących tego typu budynki.

 

 

Największym atutem szeregowców jest jednak ich cena. Na Osiedlu Przyjaznym w Skórzewie zaczyna się ona od 354 900 zł brutto.

 

– „Mieszkańcy naszego osiedla to głównie poznaniacy. Zdecydowali się na dom szeregowy z ogrodem w Skórzewie, ponieważ jest cenową alternatywą dla na przykład 55-metrowego, nowego mieszkania w Poznaniu. Wybór dla nich więc był prosty” – dodaje P. Grzegorczyk.

 

Czytaj również: Wakacje nad morzem

 

Mieszkańcy Osiedla Przyjaznego otrzymują dom w podwyższonym standardzie deweloperskim, czyli tarasy i schody zewnętrzne są zadaszone i wykończone brukowymi płytami tarasowymi. W każdym budynku znajdują się ponadto kompletne instalacje: grzewcza z piecem gazowym ze sterowaniem radiowym i grzejnikami, elektryczna, telefoniczna, alarmowa, TV Sat i internetowa.

 

 

W standardzie są również rolety zewnętrzne na parterze oraz schody żelbetonowe. Każdy dom posiada osobne ściany, które zapewniają lepszą izolację akustyczną. Ponadto klienci otrzymują pełne wykończenie zewnętrzne, tzn. nawiezioną ziemię, zasianą trawę oraz ogrodzony ogród.

 

Deweloper zadba także o małą architekturę powstającego osiedla. Znajdą się tam drogi z kostki brukowej, oświetlenie, place zabaw i punkty usługowe.

 

Czytaj również: Budowa regionalnego centrum handlowego w pobliżu Gliwic

 

Osiedle Przyjazne położone jest w odległości ok. 1 km od miejsca, w którym budowany jest węzeł obwodnicy Poznania, który uczyni komunikację ze Skórzewem niezwykle szybką i dogodną. Kilkaset metrów od osiedla znajduje się także nowe gimnazjum, oraz liczne sklepy i punkty usługowe.

 

 

Popularność Osiedla Przyjaznego potwierdza znaną już prawdę rynku nieruchomości. Atrakcyjna cena jest największym magnesem dla klientów, a w połączeniu z dogodną lokalizacją wróży inwestorom murowany sukces.

Źródło: Passion PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17357 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >