Ponadczasowy design baterii kuchennych z jednym uchwytem

Ponadczasowy design baterii kuchennych z jednym uchwytem

Jeden uchwyt - wspólny mianownik nowej oferty armatury kuchennej. Poza nim każda z kolekcji wyróżnia się indywidualnym charakterem i funkcjonalnością. Wyciągana wylewka czy możliwość złożenia baterii wystarczą aby codzienne czynności w strefie zmywania były prostsze i przyjemniejsze. Dodatkowo spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników oraz wpiszą się w nowoczesny, wielkomiejski wystrój kuchni. Czytaj dalej

 

 

Od Minosa, przez Moena, do Villeroy & Boch

Protoplastami współczesnych baterii były srebrne, złote i marmurowe krany w Pałacu Minosa na Krecie, 1700 lat p.n.e. Ich forma i funkcjonalność zmieniały się przez wieki, ale prawdziwym przełomem był rok 1937. Wtedy amerykański wynalazca Alfred Moen stworzył urządzenie bez pokręteł, rozpoczynając bogatą historię baterii jednouchwytowych, którą napisał na nowo Villeroy & Boch. Firma zrewolucjonizowała armaturę sanitarną wzbogacając ją o nowatorskie rozwiązania i subtelnie łącząc funkcjonalność z doskonałym dizajnem.


baterie kuchenne z jednym uchwytem Steel Expert 


Maksymalna wygoda w kuchni – kolekcje Steel Expert i Como

Wiele możliwości za sprawą jednego uchwytu – to wspólny mianownik oferty armatury kuchennej Villeroy & Boch. Firma prezentuje ją w dwóch wyjątkowofunkcjonalnych kolekcjach Steel Expert oraz Como, wykonanych ze stali szlachetnej. Pierwsza to wytrzymałe baterie, które posiadają duży wysięg i elastyczny natrysk, co pozwala na swobodne opłukiwanie dużych garnków i akcesoriów kuchennych. Ponadto dysponują opcją przełączenia strumienia ze skupionego na prysznicowy, dzięki czemu opłukiwanie owoców i warzyw stało się szybsze i łatwiejsze. Rodzina Como to z kolei mistrzowski przykład wszechstronności. W ramach tej linii Villeroy & Boch oferuje trzy modele baterii kuchennych, a każda z nich zapewnia inną funkcjonalność.

 

baterie kuchenne z jednym uchwytem  Como Window 

 

Czytaj również: Bateria kuchenna jak małe, rzeźbiarskie dzieło sztuki

 

 Como Window ze składaną wylewką to praktyczne rozwiązanie dla zlewozmywaków umieszczonych przy oknie. Stwarza to zupełnie nowe możliwości aranżacji kuchennej przestrzeni oraz swobodnej wentylacji. Wystarczy unieść baterię lekko do góry, położyć na boku i gotowe. Kolekcję Como X wyróżnia praktyczne pokrętło znajdujące się w dolnej części armatury, które pozwala swobodnie zamykać i otwierać odpływ.Como Switch  zaś pozwala na wyciągnięcie wylewki i natrysku co, podobnie jak w kolekcji Steel Expert, zwiększa wygodę korzystania ze strefy zmywania.


 baterie kuchenne z jednym uchwytem

Steel Expert


Urzekający minimalizm – kolekcja Finera

Mocną i wyrazista formę przyjęły eleganckie i funkcjonalne baterie kuchenne Finera Villeroy & Boch. Modele z tej linii mistrzowsko wkomponują się w nowoczesne kuchenne przestrzenie, a przez swój purystyczny styl stanowią doskonały wybór dla wnętrzarskich minimalistów. Finera reinterpretuje popularne wzory, prezentując armaturę w dwóch odsłonach – o ostrym oraz zaokrąglonym kształcie, co wzmacnia estetykę kuchennej strefy zmywania. Nowoczesne wzornictwo kolekcji podkreślają również płaska, wysoka wylewka oraz delikatny uchwyt, zaprojektowany specjalnie dla tej serii.


baterie kuchenne z jednym uchwytem  Finera

 

Czytaj również: Stalowa bateria kuchenna


Armaturę kuchenną Villeroy & Boch trudno postrzegać jako jedną całość. Indywidualne cechy, ponadczasowy dizajn oraz wyraziste formy sprawiają, że każda kolekcja to oddzielna historia. Historia wyznaczania nowych kierunków w aranżacji strefy zmywania. To opowieść o doskonałym stylu, który wciąż trwa i inspiruje wszystkich tych, którzy poszukują niebanalnych rozwiązań.


Źródło: Konkret PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak nie tracić czasu na sprzątanie? Liczba postów: 74 Grupa: Wnętrza Jeśli nie chcecie tracić czasu na sprzątanie to najlepsza opcja jest skorzystanie z pomocy firmy oferującej usługi sprzątania. Bardzo dokładne sprzątanie mieszk...
  • Ubezpieczenie Liczba postów: 153 Grupa: Porady i op... Myślicie, że tutaj coś znajdę https://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranki ng-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0. html . Nie znam się na tym, ale strona wygląda bar...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 1998 Grupa: Porady i op... Wydaje mi się to być solidne. Ja raczej skorzystałbym z tego gdybym miał potrzebę.
  • Wyposażenie warsztatu Liczba postów: 140 Grupa: Porady i op... Kilka tygodni temu zamówiłem od firmy www.pneumatechnik.pl sprężarkę oraz pompy próżniowe. Są wykonane bardzo starannie i jestem z nich zadowolony. W ofercie po...
  • Gdzie znaleźć rolety rzymskie?? Liczba postów: 78 Grupa: Najnowsze t... Ja swoje rolety rzymskie zamówiłem z www.dario-sklep.pl. Ich największymi zaletami jest prosty montaż, bezawaryjność i ciekawy design.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19115 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >