Profesjonalne czyszczenie kanap i narożników

Profesjonalne czyszczenie kanap i narożników

Tkaniny dekoracyjne zazwyczaj wykorzystywane są z dużą intensywnością. Wyczerpanie materiału następuje więc bardzo szybko. Twoja idealnie wyglądająca kanapa może stracić piękny wygląd. Po pewnym czasie pojawiają się niewielkie plamy. Jeżeli chcesz spowolnić ten proces, możesz zdecydować się na zaawansowane czyszczenie kanap. Czytaj dalej

 

Propozycja ta jest przeznaczona dla osób ceniących sobie sterylne warunki w swoim domu lub biurze. Możesz skorzystać z fachowych środków czystości, które oferuje nasza firma.

Przewóz mebli jest problematyczny. Z tego powodu dostosowana do Twoich potrzeb firma świadcząca usługi czyszczenia narożników i kanap przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. Zlecenie zostanie zrealizowana w Twoim domu lub biurze w Warszawie i okolicach. Jest to rozwiązanie wygodne oraz wymagające mniejszego nakładu pracy.

 

Profesjonalne czyszczenie kanap i narożników

 

Zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin. Specjalista trafi na wskazane miejsce i przeprowadzi analizę zanieczyszczeń. Doświadczenie pozwoli mu wybrać właściwy detergent.

Jako zainteresowany ofertą nie musisz w żaden sposób sprzątać pomieszczenia. Pranie kanapy wymaga jedynie przesunięcia pomniejszych mebli, aby można było oczyścić całą tapicerkę lub wykładzinę.

Przedstawiciel firmy po wygospodarowaniu przestrzeni samodzielnie zajmie się całym procesem. Pranie tapicerki kanap i narożników jest procesem wymagającym detergentów wysokiej jakości. Cała procedura jest dostosowana do potrzeb klienta, który ceni sobie nienaganny wygląd. Dodatkowo oferta realizowana jest w sposób bezpieczny dla domowników.

 

Korzyści profesjonalnego prania tapicerki

Samodzielne metody prania mebli nie są wystarczająco skuteczne. Myjąc ręcznie, możemy pozbyć się jakiejś części zabrudzeń, jednak nie osiągniemy w ten sposób czystości najwyższego poziomu. Częste korzystanie z usług fachowej firmy jest niezbędne do utrzymania higienicznych warunków.

 

Pranie tapicerki pomaga usunąć nie tylko plamy, ale również nieprzyjemny zapach i roztocza. Usuwanie gromadzących się w materiale zarazków będzie miało bardzo duży wpływ na zdrowie pracowników, którzy mają regularny kontakt z zanieczyszczeniami. Poniżej znajdziesz listę korzyści. Zobacz, co możesz otrzymać.

 

  • Zastąp nieprzyjemny aromat ładnym zapachem

Tkaniny użytkowe mają predyspozycje do przejmowania mocnych i nieprzyjemnych aromatów. Po jakimś czasie Twoja tapicerka może wydzielać drażniący zapach. Wyeliminowanie go poprzez domowe sposoby może być trudne. Specjalistyczne oraz dobrze dobrane detergenty są w stanie wybawić nawet najbardziej nieprzyjemny fetor. Zadbaj o świeżość wykładzin.

 

  • Zaawansowane wybawianie zanieczyszczeń

Specjalista dysponuje doświadczeniem, które zapewniają skuteczne usuwanie plam oraz przebarwień. Osiągniesz czystość w swoim pomieszczeniu.

 

  • Ochrona na długo po procesie

Zanieczyszczenia stałe gromadzące się w tkaninie, takie jak okruchy i kurz, prowadzą do przecierania się tkaniny. Systematyczne usuwanie ich pomoże zabezpieczyć Twoją narożnik przed tym procesem, tym samym poprawiając jej wygląd. Dodatkowo impregnacja zwiększa odporność tapicerki na działanie promieniowania UV.

 

  • Usługa nienastręczająca problemów

Czyste miejsca sprawiają, że przebywanie w nich jest znacznie przyjemniejsze. Brudna tapicerka o drażniącym zapachu nie sprzyja relaksowi. Dlatego skorzystaj z prania kanap, aby zapewnić komfortową czystość dla wszystkich domowników.

 

  • Ochrona przed drobnoustrojami

Wykładziny stanowią idealne siedlisko dla wszelkiego rodzaju drobnoustrojów. Może to stanowić zagrożenie dla zdrowia domowników przebywających w pobliżu tkaniny. Usuwając drobnoustroje, jesteś w stanie poprawić komfort pracy domowników lub pracowników.

 

Pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną

1.  Analiza materiału oraz zabrudzeń

Po przyjeździe na wskazany przez klienta adres, specjalista rozpoczyna przygotowanie. Pierwszym krokiem jest rozpoznanie materiału, pomaga to wybrać detergent, który będzie najskuteczniejszy. Następnie fachowiec przystępuje do wygospodarowania sobie odpowiedniej ilości przestrzeni.

 

2. Dokładne odkurzanie

Przed rozpoczęciem prania należy oczyścić materiał z ostro krawędziowych zanieczyszczeń np. piasku. Pozostawienie tego typu zabrudzeń zwiększa ryzyko przetarcia się materiału.

 

3. Miejscowe odplamianie

Niektóre zabrudzenia wymagają mocniejszych środków. Najbardziej uporczywe plamy wybawiane są przy pomocy specjalnych odplamiaczy. Preparaty te mają bardzo dużą skuteczność, rozprowadzane są wyłącznie na powierzchnię plamy.

 

4. Pranie tkaniny

Po całej powierzchni tapicerki rozprowadzany jest wcześniej wybrany detergent, który wnika głęboko w strukturę materiału. Środek piorący rozpuszcza i wybawia zbity brud. Następnie zanieczyszczenia oraz wilgoć są odessane przy pomocy ekstraktora ciśnieniowego.

 

Czyszczenie narożników metodą ekstrakcyjną jest doceniane przez klientów. Klienci zachwalają bezproblemowość. Po czyszczeniu tapicerki lub wykładziny materiał jest wilgotny. Tkanina będzie sucha po upływie kilkunastu godzin. Czas ten może być różny w zależności od  materiału, z którego wykonana jest tkanina.

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Lampy do salonu Liczba postów: 52 Grupa: Wnętrza Piękne modele w Candellux też mają. Warto rzucić okiem, bo ceny też dobre. Jeśli chodzi o ciekawsze modele to ten rzuca się w oczy https://candellux.com.pl/pl...
  • Proste lampy inspirowane naturą Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza Piękne modele w Candellux też mają. Warto rzucić okiem, bo ceny też dobre. Jeśli chodzi o ciekawsze modele to ten rzuca się w oczy https://candellux.com.pl/pl/p...
  • Proste meble do nowoczesnego wnętrza Liczba postów: 8 Grupa: Wnętrza W takim razie podrzucam Wam do sprawdzenia jeszcze ofertę przygotowaną przez sklep meblowy Mebelko https://mebelko.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo propozycji, aby...
  • Jakie łóżko jest najbardziej praktyczne w sypialni... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Zgadzam się z tym w 100 % do tego dobry materac przede wszystkim. Dodatkowo, warto kupić jeszcze ochraniacz na materac od https://ochraniacz-na-materac.pl/podkl.. .
  • Pościel Liczba postów: 64 Grupa: Najnowsze t... Bardzo dobrym wyjściem jest też muślin bawełniany, z którego można wykonać rewelacyjną pościel.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >