Promocja kabin prysznicowych z serii ITEMS

Promocja kabin prysznicowych z serii ITEMS

Znakomita oferta dla osób, które urządzają łazienkę i szukają markowego wyposażenia. Kupując kabinę prysznicową z serii ITEMS można otrzymać atrakcyjny dodatek w postaci markowych akcesoriów łazienkowych, bądź zestawu natryskowego (do wyboru). Promocja, której organizatorem jest firma Coram Poland, trwa do 28.02.2010 r.

Trwa akcja promocyjna kabin ITEMS marki Tiger organizowana przez firmę Coram Poland. Klienci, którzy w czasie trwania promocji (13.11.2009 r. – 28.02.2010 r.) dokonają zakupu dowolnego modelu kabiny z serii ITEMS otrzymają, do wyboru, jeden z trzech atrakcyjnych prezentów:
- zestaw akcesoriów serii Ontario (mydelniczka, szczotka do w.c., wieszak na papier toaletowy),
- zestaw akcesoriów z serii Stone (mydelniczka, dozownik mydła w płynie, kubek, szczotka do w.c oraz specjalny stojący wieszak na ręczniki),  
- zestaw natryskowy ITEMS 3-funkcyjny w wykończeniu chrom.
Wartość każdego zestawu promocyjnego przygotowanego przez firmę Coram Poland szacowana jest na kwotę ok. 550 zł. Zestaw przysługuje za zakup każdej kabiny natryskowej ITEMS.
Ofertą premiową objęte są wszystkie modele kabin z serii ITEMS: kabina narożna1/4 koła model 90 oraz 100 cm, drzwi uchylne 90 cm oraz 100 cm do wnęki lub do panelu bocznego, panel boczny 90 oraz 100 cm do połączenia z drzwiami, a także drzwi uchylne 120 cm do wnęki lub do panelu bocznego.

 

Kabiny ITEMS to eleganckie natryski wykonane z 6 mm szkła hartowanego oraz profili z anodowanego aluminium. Wszystkie modele kabin z tej serii mogą być montowane z brodzikiem lub bezpośrednio na posadzce. W kolekcji dostępny jest brodzik ze sztucznego kamienia, z elegancką ozdobną płytką maskującą odpływ. Oprócz kabin prysznicowych i brodzika w kolekcji  ITEMS oferowane są: baterie, akcesoria, umywalki, meble. Produkty charakteryzuje jednolita stylistyka oraz użycie wysokiej jakości materiałów.

Akcja promocyjna kabin ITEMS prowadzona jest w całym kraju, w salonach z wyposażeniem łazienek współpracujących z firmą Coram Poland. Więcej informacji na temat promocji oraz  szczegóły techniczne i zdjęcia kabin ITEMS można znaleźć na stronie internetowej www.coram.pl

 

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17198 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >