Przelewy pieniężne: przelew zagraniczny za pośrednictwem firmy LCC najszybszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem

Przelewy pieniężne: przelew zagraniczny za pośrednictwem firmy LCC najszybszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem

Zastanawiając się nad podarunkami dla najbliższych, zajrzyjmy do nie tylko polskich sklepów internetowych oraz aukcji online – dostarczą nam z pewnością wielu niebanalnych pomysłów

Jednym z podstawowych zastosowań internetu, znamiennym dla naszych czasów, jest handel. Sklepy oraz aukcje internetowe, powstające niczym grzyby po deszczu, stanowią jeden wielki dom handlowy, w którym można kupić praktycznie wszystko. Zalet takiego sklepu trudno nie docenić – jest czynny przez 24 godziny na dobę, daje nam możliwość szybkiego zapoznania się z ofertą wielu firm oraz, co najważniejsze – dokonać zakupów z zacisza swojego domu, a później już tylko spokojnie czekać na dostawę. Dodatkowym walorem takiej formy zakupów jest to, że możemy w ten sposób nabyć przedmioty, które trudno znaleźć na tradycyjnym rynku.

Wszyscy z całą pewnością znamy popularny polski serwis aukcyjny – Allegro. Jeśli jednak chcielibyśmy ucieszyć naszych najbliższych czymś absolutnie specjalnym, możemy skorzystać z ofert sklepów oraz aukcji zagranicznych. Do najpopularniejszych zagranicznych serwisów aukcyjnych należą eBay, Yahoo oraz Amazon – szczególnie godny uwagi jest ten ostatni, ulubione miejsce zakupów poszukiwaczy książek, wydawnictw kolekcjonerskich oraz tzw. białych kruków. Ponieważ jednak wiele zagranicznych systemów do wirtualnych płatności nie uwzględnia Polski, skorzystajmy udogodnienia, jaką daje nam firma LCC International, umożliwiając dokonanie międzynarodowego przelewu, a tym samym – dokonanie zapłaty za dowolny zakup w ponad 90 krajach na całym świecie.


Przelew szybki i bezpieczny
Internetowy przelew zagraniczny za pośrednictwem firmy LCC International to szansa dla tych, którzy nie posiadają karty kredytowej, a z powodu długiego czasu oczekiwania na sfinalizowanie transakcji nie chcą korzystać z przelewów za pośrednictwem banku lub poczty. Firma LCC gwarantuje nam szybki i bezpieczny przepływ gotówki, pozwalający na uiszczenie opłaty przez osoby prywatne oraz, co najważniejsze – jest to sposób płatności akceptowany przez większość zagranicznych sklepów internetowych oraz aukcyjnych serwisów.


Z LCC finalizacja zagranicznych internetowych zakupów jest niezwykle sprawna i szybka – wystarczy przelać na konto firmy kwotę transakcji powiększoną o 3% prowizji (minimum 30 zł) oraz dosłać dane osobowe zagranicznego odbiorcy – dla zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa przelewu. Płatności dokonujemy w złotówkach – odbiorca otrzyma należność już w walucie swojego kraju, ewentualnie w dolarach lub w euro.


Jeśli więc chcesz kupić ukochanej osobie jej ulubioną powieść w oryginalnym języku, niedostępne w Polsce perfumy lub oryginalną koszulkę z postacią z uwielbianej kreskówki – skorzystaj z możliwości, jakie daje LCC. Przeszukaj zagraniczne aukcje, w tajemnicy dokonaj transferu, a później już tylko ciesz się zaskoczeniem ze sprawionej niespodziewanej przyjemności.

Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >