Przestrzeń pod zlewem - jak ją dobrze zagospodarować?

Przestrzeń pod zlewem - jak ją dobrze zagospodarować?

W naszych kuchniach właściwie zawsze przydałoby się więcej miejsca. Zwłaszcza takiego, w którym możemy przechowywać różnego rodzaju produkty spożywcze i przedmioty codziennego użytku. Okazuje się, że dość łatwo jest taką dodatkową przestrzeń wygospodarować. Podpowiadamy, jak to zrobić. Czytaj dalej


 

W naszych szafkach pod zlewem zazwyczaj stoi kosz na śmieci, czasem znajdzie się tam też trochę miejsca na środki czystości. Wszystko najczęściej ustawione jest na dole szafki, a powyżej jest… pustka. Wszak dodanie półki nad koszem utrudniłoby wyrzucanie śmieci. Istnieje jednak sposób, aby tę wolną przestrzeń zagospodarować, tworząc tym samym miejsce przechowywania dodatkowych przedmiotów – np. szczotek i szufelek, gąbek do zmywania, gumowych rękawic, worków na śmieci itp. Wystarczy wybrać szuflady pod zlew Comfort Box marki REJS.


jak wykorzystać przestrzeń pod zlewem

Wykorzystaj każdy centymetr szafki

Szuflady Comfort Box pod zlew z pełnym wysuwem i miękkim dociągiem są bardzo praktycznym rozwiązaniem, pozwalającym na wykorzystanie miejsc zazwyczaj nieużywanych (są specjalnie wyprofilowane, dostosowane do rur odpływowych). Sprawdzą się właściwie w każdej kuchni. Występują w dwóch wersjach – frontowej i wewnętrznej, dzięki czemu możemy wybrać produkt skrojony na miarę naszych potrzeb, idealnie pasujący do całej kuchennej aranżacji.


jak wykorzystać przestrzeń pod zlewem

 

Czytaj również: Dobrze zorganizowany system do segregowania śmieci w kuchennej szafce


W wielu domach kosze na śmieci ustawione pod zlewem przeznaczone są tylko na odpady zmieszane. Na pojemniki do segregacji odpadów nie wystarcza już miejsca, więc muszą znaleźć się gdzie indziej. W przypadku zastosowania Comfort Box możemy to zmienić. Pod wspomnianą szufladą pod zlew możemy umieścić szufladę głęboką, do której wstawimy pojemniki do segregacji odpadów (je także znajdziemy w ofercie REJS). Dzięki pełnemu wysuwowi – mamy do nich bezproblemowy dostęp. Ładowność pojemników wynosi do 20 kg. Dodatkowo, system jest skonstruowany tak, żeby wyeliminować nieprzyjemny zapach śmieci.

 

Czytaj również: Szafka do zabudowy okapu: sposób na lepsze zarządzanie przestrzenią kuchni

 

Przestrzeń pod zlewem - jak ją dobrze zagospodarować?

Źródło: Profundo PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17334 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >