Ridery i traktory z dodatkowym osprzętem przydatne w ogrodzie również zimą

Ridery i traktory z dodatkowym osprzętem przydatne w ogrodzie również zimą

Ridery i traktory to nie tylko wytrzymałe, efektowne pojazdy niezastąpione do pielęgnacji obszernych, otwartych terenów zieleni prywatnych posesji oraz terenów miejskich, komercyjnych. Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne, łatwość obsługi, konserwacji i możliwość doboru wielofunkcyjnego osprzętu montowanego w zależności od modelu z tyłu lub z przodu czyni z nich maszyny wielosezonowe. Doskonale sprawdzają się w pracach porządkowych o każdej porze roku, takich jak m.in.: odśnieżanie, transportowanie, porządkowanie, czyszczenie podjazdów, chodników. Czytaj dalej

 

Każda pora roku niesie ze sobą inne obowiązki pielęgnacyjno-porządkowe obszernych, otwartych przestrzeni zarówno prywatnych posesji, ogrodów, jak i terenów architektury miejskiej, komercyjnej, która każda na swój sposób jest wymagająca. Kupowanie osobnych maszyn do różnorodnych prac i zadań sezonowych jest kosztowne, wymaga kompletowania wielu urządzeń i wygospodarowania miejsca do ich przechowywania. 


Ridery i traktory przydatne w ogrodzie również zimą


Ridery i traktory Husqvarna z wielofunkcyjnym osprzętem sezonowym

Dodatkowy osprzęt do maszyn kołowych dostępny w ofercie Husqvarna, w zależności od modelu traktora czy ridera może być montowany z przodu lub z tyłu maszyny. Dzięki niemu
z łatwością dostosujesz swoje urządzenia do pory roku, konkretnego zadania i w pełni wykorzystasz potencjał maszyn kołowych. Wiosną maszyny z odpowiednim osprzętem będą intensywnie wykorzystywane do aeracji gleby, latem do koszenia, mulczowania czy transportu, a jesienią i zimą do prac porządkowych i odśnieżania. Posiadacze traktorów i riderów w okresie zimowym, kiedy ziemię pokryje śnieżnobiały puch, nie będą potrzebować dodatkowej maszyny odśnieżającej. Wystarczy, że doposażą swoje urządzenie w niezbędny osprzęt – w solidny, wytrzymały, stalowy lemiesz. 


 

Ridery i traktory przydatne w ogrodzie również zimą

Czytaj również: Jakie narzędzia będą niezbędne podczas śnieżnej zimy wokół domu


Ridery i traktory Husqvarna są maszynami uniwersalnymi, wielozadaniowymi – całorocznymi pomocnikami, dlatego ich zakup zdecydowanie się opłaca. Wystarczy w zależności od potrzeb zaopatrzyć się w niezbędny osprzęt, zyskując maszynę niezbędną do konkretnych zadań w danym sezonie. Solidnie wykonane, wytrzymałe, łatwe w obsłudze i konserwacji maszyny kołowe Husqvarna z pewnością będą niezawodnie służyły przez długi czas. W okresie zimowym stalowy lemiesz z gumową nakładką i regulacją ustawienia kątów pracy (0°, 15°, 30° w prawo lub w lewo) do traktora czy ridera, pozwoli szybko i efektywnie wykonać konkretne zadanie, nie rysując chodnika czy kostki brukowej. A dostępna w ofercie przyczepka pozwoli szybko i bez wysiłku przetransportować piasek do posypania chodników i ciągów jezdno-pieszych. Maszyny te, wraz z szeroką ofertą dodatkowego osprzętu docenią najbardziej wymagający użytkownicy, ceniący swój czas i wygodę – zarówno indywidualni, jak i firmy odpowiadające za profesjonalną pielęgnację terenów miejskich czy komercyjnych mówi Paweł Przywózki, Manager Działu Maszyn Profesjonalnych Husqvarna Poland Sp. z o.o..


Poznaj wybrane maszyny Husqvarna, idealne do prac porządkowych przez cały rok

  • Rider HUSQVARNA R 316TX

Rider Husqvarna R 316TX jest bardzo kompaktowy i wszechstronny. Posiada mocny silnik V-twin oraz koła o średnicy 16 cali, które zapewniają komfort jazdy i dojazd do miejsc trudnodostępnych. Wyposażony jest także w podwójne reflektory i łączność Bluetooth, dzięki której można łatwo monitorować swój Rider za pomocą aplikacji Husqvarna Connect.
Co ważne, rider można wykorzystywać o każdej porze roku dzięki łatwej i szybkiej wymianie osprzętu takich jak lemiesz, odśnieżarka, przyczepka, szczotka, brona, rozsiewacz, czy urządzenia tnące. Taka wszechstronna maszyna będzie idealnym zimowym pomocnikiem. 


  • Traktor HUSQVARNA TC 342T

Właściciele obszernych, otwartych terenów, zarządcy przestrzeni miejskich czy komercyjnych, zimą potrzebują wydajnej i mocnej maszyny do odśnieżania. Do tych zadań idealnie sprawdzi się wysokiej klasy traktor ogrodowy Husqvarna TC 342T. Ma duże, szerokie tylne koła, które gwarantują lepszą przyczepność, a szybka, hydrostatyczna przekładnia zapewnia wyższą prędkość oraz płynną zmianę kierunku jazdy. Jest wyposażony w inteligentne rozwiązania dla zapewnienia lepszych efektów oraz jest przystosowany do częstego użytku na rozległych terenach przez cały rok. Razem z lemieszem stanowi doskonałą maszynę do odśnieżania. Szeroki wybór osprzętu uczyni z traktora wielozadaniową maszynę dostosowaną do najbardziej wymagających zadań sezonowych. W zależności od montażu osprzętu z przodu lub z tyłu urządzenia dostępny jest m.in.: lemiesz, szczotka, wertykulator, aerator, rama do przystawek, przyczepa, rozsiewacz, brona, walec, kolektor. 

 

Czytaj również: Do jakich prac, poza sprzątaniem liści, można wykorzystać dmuchawę ogrodową?


Obecnie do wybranych modeli riderów oraz traktorów ogrodowych lemiesze Husqvarna do końca stycznia 2020 roku objęte są specjalną ofertą promocyjną. Szczegółowe informacje można uzyskać u Autoryzowanych Dilerów Husqvarna lub na www.husqvarna.pl.


Źródło: MWM PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15887 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >