Rozpoczęto budowę bloków w podwarszawskim Brwinowie

Rozpoczęto budowę bloków w podwarszawskim Brwinowie

W styczniu rozpoczęto budowę kolejnych budynków w inwestycji zlokalizowanej w podwarszawskim Brwinowie, przy ul. Sportowej. W ramach nowego zadania inwestycyjnego powstaną dwa bloki, a w nich 60 mieszkań od 36,8 mkw. do 68,11 mkw. Czytaj dalej

 

Obecnie Osiedle „Sportowa” to kameralne miejsce z charakterystyczną niską zabudową,  składające się z 8 budynków, liczących łącznie 202 mieszkań. W nowych budynkach do wyboru będą lokale zarówno z aneksami kuchennymi, jak i kuchniami zamkniętymi. Projekt przewiduje mieszkania posiadające balkony i tarasy. Na terenie osiedla znajdują się także miejsca postojowo-garażowe. Standardowo mieszkania są oddawane w stanie deweloperskim.

 

Czytaj również: Warszawski Europlex wyremontowany!

 Według ekspertów nieruchomości głównym kryterium wyboru mieszkania w przypadku lokalizacji podmiejskich jest dobra komunikacja ze stolicą oraz możliwość kupienia większego metrażu w lepszej cenie. Zakup mieszkania pod Warszawą z reguły oznacza mniejszy wydatek w zamian za większy metraż. Decydując się na mieszkanie o powierzchni około 55 mkw. poza miastem można liczyć na oszczędność rzędu nawet 40 procent wartości mieszkania. Tak jest w przypadku inwestycji w Brwinowie, gdzie dwupokojowe mieszkanie będzie nas kosztować niewiele ponad 228 000 zł. Zainteresowanie kupujących utwierdza nas w przeświadczeniu, że nabywcy poszukują atrakcyjnych cenowo inwestycji, a jednocześnie dobrze skomunikowanych z Warszawą - komentuje Łukasz Majcher z Włodarzewska Development.

 

Czytaj również: Co zamiast czynszu ?

 Inwestycja powstała z myślą o osobach, które cenią spokój i ciszę, a jednocześnie dogodną komunikację z centrum Warszawy. Atutami lokalizacji osiedla „Sportowa” jest rozbudowana infrastruktura miejska i wygodny dostęp do placówek edukacyjnych. Bliskość węzłów komunikacyjnych, w tym także linii kolejowej zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy, zajmujący zaledwie 30 minut. W pobliżu osiedla znajduje się Galeria Brwinów. Sąsiedztwo centrum handlowego umożliwia mieszkańcom łatwy dostęp do kilkudziesięciu sklepów i punktów usługowych.

Źródło: Media Forum / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17343 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >