Samoprzylepna mata lamelowa KLIMAFIX odkryciem roku 2007

Samoprzylepna mata lamelowa KLIMAFIX odkryciem roku 2007

Podczas tegorocznej edycji konkursu „Laur Klienta” mata lamelowa KLIMAFIX firmy Rockwool Polska otrzymała tytuł „Odkrycie Roku 2007”, a sama marka Rockwool uzyskała złote godło „Laur Klienta 2007” w kategorii materiały termoizolacyjne. Konkurs pozwalający wyłonić najpopularniejsze na polskim rynku marki, produkty i usługi zorganizowany został już po raz trzeci przez Grupę Media Partner we współpracy merytorycznej z Instytutem Gallupa. Czytaj dalej


Nagrodzone w konkursie „Laur Klienta 2007” firmy oraz ich produkty i usługi wyłonione zostały na podstawie badań polskiego rynku konsumenckiego. Badania te przeprowadzono za pomocą sondażu telefonicznego i e-mailowego oraz poprzez ankietowania bezpośrednie.

Przeprowadzone badania pozwoliły nam wyłonić najbardziej uznane przez Polaków marki, usługi i produkty. Oceniana była przede wszystkim jakość produktów, innowacyjność, chęć rekomendacji znajomym, przywiązanie klienta do danej marki oraz wpływ doświadczeń osobistych na decyzję zakupu. W ten sposób okazało się, że zarówno marka Rockwool Polska, jak i jej nowy produkt są bardzo dobrze postrzegane przez klientów – mówi Maria Młynarczyk z Grupy Media Partner, wydawcę m.in. dodatku do „Rzeczpospolitej” – „Rzecz o Biznesie” oraz dodatku do ”Gazety Wyborczej” – „Przegląd Gospodarczy EXTRA”.

Pytania w ankietach miały charakter otwarty, w związku z tym badani sami musieli wskazać markę, która ich zdaniem była najlepsza w danej kategorii. Badania były prowadzone cyklicznie od stycznia do czerwca, a liczba respondentów wyniosła ok. 1000 osób.

Bardzo się cieszymy, że zdobyliśmy te nagrody, gdyż świadczy to o zaufaniu, jakim darzą nas klienci. To wyróżnienie jest dla firmy Rockwool Polska również istotne zważając na bardzo szybką dynamikę rozwoju rynku budowlanego. Rosnące potrzeby klientów są dla nas ogromnym wyzwaniem, a dowody uznania w postaci przyznawanych firmie nagród jeszcze bardziej mobilizują nas do dalszej pracy. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle inwestujemy w najnowsze technologie w celu zwiększenia naszych mocy produkcyjnych i dostosowywania oferty produktowej - mówi Prezes Zarządu Rockwool Polska Andrzej Kielar.

Produkt KLIMAFIX, który uzyskał tytuł „Odkrycie Roku 2007” jest rozwiązaniem służącym do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwkondensacyjnej kanałów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Matę KLIMAFIX wyróżnia nałożona fabrycznie warstwa kleju, zabezpieczona prostą do zdjęcia przed montażem folią PE. Brak konieczności użycia gwoździ, ostrych szpilek, taśm, obejm czy opasek sprawia, że rozwiązanie to - w porównaniu z tradycyjnymi matami lamelowymi – nie tylko pozwala skrócić czas montażu izolacji nawet do 40% i uniknąć ryzyka kondensacji pary wodnej na nieszczelnościach folii aluminiowej, ale także poprawić bezpieczeństwo pracy.

Produkt Klimafix w obecnej sytuacji braku rąk do pracy i ciągle rosnących kosztów robót budowlanych jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Zastosowanie jego na kanałach wentylacyjnych pozwala uzyskać znaczne oszczędności czasu w trakcie montażu izolacji oraz samego materiału izolacyjnego poprzez minimalizację odpadów - dodaje Andrzej Kielar.

Ta pokryta zbrojoną folią aluminiową samoprzylepna mata lamelowa z wełny mineralnej Rockwool posiada układ włókien prostopadły do płaszczyzny podłoża. To sprawia, że jest mocna, sprężysta i nie zmienia swojej pierwotnej grubości na powierzchniach płaskich, zagięciach i narożnikach, a dzięki temu może być wykorzystywana do izolacji kanałów o dowolnym przekroju, np. prostokątnym czy kołowym.

Źródło: budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Znaczenie skupu złomu w gospodarce Liczba postów: 5 Grupa: Aktualności Jeżeli ktoś z was ma do oddania złom i szuka dobrej firmy, która taki złom przyjmie to warto zapoznać się z oferta firmy http://www.klanskup.pl/oferta/. Ja wiel...
  • Kredyt gotówkowy Liczba postów: 42 Grupa: Trudne tema... Z tymi kredytami, pożyczkami i chwilówkami różnie bywa. Wiele osób potrafi mieć problemy kiedy już konieczna jest spłata chwilówek i nie stać ich na to. Dlatego...
  • Jak zabezpieczyć paczkę? Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Jeżeli chodzi o mnie, to prowadzę własny sklep internetowy i codziennie nadaje wiele paczek do klientów, a Wam polecam sprawdzić http://compatto.pl/chcesz-tanio...
  • DODATKOWE OŚWIETLENIE Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Dodatkowe oświetlenie powinna robić firma, która już wcześniej realizowała temat elektryk w danej firmie. Niemniej w innym wypadku przeprowadziłabym audyt oświe...
  • Konfigurator Dell Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Warto wykorzystać konfigurator dell i poprzez niego wybrać urządzenie dla swojej firmy?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17198 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >