Smart system w ogrodzie - zyskajmy więcej czasu dla siebie

Smart system w ogrodzie - zyskajmy więcej czasu dla siebie

Już niedługo zmieniając czas z zimowego na letni wydłużymy dzień o całą godzinę! Przez najbliższe miesiące będziemy dłużej cieszyć się słońcem, które pomoże nam poczuć się lepiej i uwolni endorfiny. Natomiast ogrodnicy na korzystanie ze słońca mogą zyskać więcej niż godzinę dziennie. Jakim sposobem? Sekret tkwi w smart systemie. Czytaj dalej

 

Szczęśliwy ogrodnik – piękny ogród

Słoneczna pogoda podpowiada nam, że już za chwilę rozpocznie się sezon ogrodniczy. Zaczną się prace pielęgnacyjne, wymagające szczególnego zaangażowania, ale także prace rutynowe i czasochłonne takie jak koszenie trawnika. Średnio na samo koszenie rocznie poświęcamy około 40 godzin. Na szczęście dziś możemy zarówno koszenie, jak i wiele innych obowiązków przekazać inteligentnym urządzeniom, które wykonają te prace za nas! GARDENA wie jak sobie z tym poradzić! 


GARDENA smart system

 

Czytaj również: Wymarzony grill w ogrodzie. Jak go wybrać?


Wszystko za sprawą inteligentnego systemu do zarządzania ogrodem GARDENA smart system. Pomoże on zapomnieć o rutynowych czynnościach w ogrodzie takich jak koszenie, czy nawadnianie. Ponadto zyskamy więcej czasu dla siebie, a przy okazji zmniejszymy poziom naszego stresu.


Czym jest GARDENA smart system?

Podstawę GARDENA smart system stanowi aplikacja, za pomocą której możemy sterować wszystkimi pracami oraz inteligentna bramka GARDENA – główne centrum komunikacyjne, które zarządza poszczególnymi elementami systemu. Bramka na bieżąco gromadzi dane pochodzące z poszczególnych elementów systemu i przekazuje użytkownikowi aplikacji. GARDENA smart system to: robot koszący, sterownik nawadniania, czujnik – smart Sensor, hydrofor elektroniczny, inteligentna bateria oraz wtyczka wielofunkcyjna – smart Power.


smart system w ogrodzie

 

Czytaj również: Wiosenny serwis urządzeń ogrodniczych - zanim zacznie się sezon


Dzięki GARDENA smart system nie musimy się już martwić o nasz ogród i możemy w pełni oddać się upragnionemu relaksowi lub swoim pasjom.


Źródło: MWM PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17666 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >