Sprzęt AGD, RTV – lista artykułów

Wolnostojąca pralko-suszarka sposobem na oszczędne pranie dla dużej rodziny

Brak miejsca na wysuszenie góry prania? Nowa pralko-suszarka skutecznie rozwiąże ten problem. Urządzenie posiada jedną z największych pojemności na rynku oraz najwyższą klasę efektywności energetycznej. Pralko-suszarka to także nowoczesne technologie oraz 19 programów prania i suszenia, dzięki którym nawet w dużej rodzinie zniknie problem związany z koniecznością rozwieszania dużych ilości mokrego prania.

Ekologiczna i cicha nowoczesna pralka polskiej marki

Jak dobrać pralkę, która będzie spełniać swoją podstawową funkcję, ale też zapewni oszczędność czasu, energii i wody? Rozwiązaniem są praktyczne urządzenia, łączące w sobie najwyższą efektywność i szereg nowoczesnych technologii, zaprojektowanych z myślą o ochronie środowiska. Taka też jest innowacyjna i energooszczędna pralka, która dzięki 15 wygodnym w obsłudze programom prania z łatwością można dostosować do indywidualnych i ciągle zmieniających się potrzeb. Sprzęt dla zapracowanych, bezpieczny dla dzieci i alergików, dostosowany również do nocnej taryfy zużycia prądu.

Worek do odkurzacza - jak wybrać odpowiedni?

Odkurzacz to jeden z tych sprzętów, który znajduje się w każdym gospodarstwie domowym. I chociaż większość z nas nie wyobraża sobie bez niego sprzątania, to moment, w którym przychodzi nam wymienić worek, odkładamy w nieskończoność. Czy jednak wybór odpowiedniego worka do odkurzacza jest rzeczywiście tak skomplikowaną czynnością?

Jak dobrać odpowiedni dla domu ekspres do kawy

Można powiedzieć, że ekspres do kawy to już nie luksus, ale coraz częściej standardowe wyposażenie biura i domowej kuchni. Może spełniać on nie tylko funkcje użytkowe, ale być również przedmiotem wystroju wnętrza – jego ozdobą i dopełniającym komponentem. Design i kolory można dobrać tak, aby harmonizowały ze stylem, w jakim jest utrzymane pomieszczenie.

Płyta gazowa do zabudowy, z palnikiem z funkcją turbo

Wybór gazowej płyty grzewczej do zabudowy to nie tylko oszczędność miejsca, ale też rozwiązanie tańsze pod względem ceny produktu i kosztów eksploatacji w porównaniu z modelami o innym zasilaniu. Ten tradycyjny rodzaj płyty nie traci na popularności ze względu na coraz bardziej atrakcyjne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania w kwestii bezpieczeństwa. W ten trend wpisuje się również polska marka oferująca nową płytę gazową, która nie tylko zachwyca minimalistycznym wyglądem, ale i dodatkowymi funkcjami, które ułatwiają pracę w kuchni.

Proste sposoby na zwiększenie mocy ssącej odkurzacza.

Jak zwiększyć moc ssącą odkurzacza bez wymiany jego silnika? Jak sprawić, by wraz z zapełnianiem się worka, efektywność urządzenia nie malała? Poznaj proste sposoby na szybsze i skuteczniejsze odkurzanie.

Jaki wybrać odkurzacz - z workiem czy bez?

Ponad 60 proc. Polaków posiada odkurzacze workowe, ale 40 proc. z nich chciałaby zamienić go na bezworkowy. Popularność nowych urządzeń bierze się przede wszystkim z chęci podążania za innowacjami, jednak okazuje się, że niekoniecznie jest poparta realnymi zaletami produktu.

Szufladowy okap do zabudowy

Dyskretnie ukryty w szafce, gdy nie jest używany, elegancko i łatwo wysuwa się w gotowości do pracy – prosty i wydawałoby się niepozorny okap szufladowy. W zasadzie tak, ale najnowszy okap przełamuje ten stereotyp. Nie tylko dlatego, że jego ascetyczne wzornictwo właśnie zostało docenione przez jury międzynarodowego konkursu iF Design Award 2017, ale także z powodu innowacyjnej technologii, którą skrywa stalowa obudowa.

Oryginalna, kolorowa skrzynka na listy

Chociaż skrzynka jest niewielkich rozmiarów (30,5 x 42,5 x 9,7 cm), zmieści się w niej mnóstwo listów, nawet te w kopertach formatu C4. Listonosz nie musi na siłę wpychać do środka gazet czy czasopism.

Kupujemy nowy piekarnik - na jakie funkcje warto zwrócić uwagę?

Nowoczesne piekarniki oferują wiele funkcji, które pozwolą zaoszczędzić sporo czasu podczas przygotowywania codziennych posiłków oraz wpłyną na ich walory smakowe. Niektóre z nich dostępne są w podstawowych modelach urządzeń, ale często producenci oferują możliwość skonfigurowania swojego idealnego piekarnika i uzupełnienie go o opcje dostępne na specjalne życzenie. Oto 5 funkcji piekarnika, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu.


Stron: 71 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 20666 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 407

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >