Sprzęt AGD, RTV – lista artykułów

Utrzymanie podłóg w czystości - jaki rodzaj mopa wybrać z dostępnych na rynku

Zastanawiasz się nad wyborem nowego mopa, który wyczyści podłogi na błysk, a Tobie zapewni komfort sprzątania? A jednocześnie nie masz zbyt wiele miejsca, żeby przechowywać taki sprzęt? Sprawdź, jak dobrać model najlepszy do swoich potrzeb i możliwości.

Sprzęt AGD o zmniejszonych gabarytach idealny do małej kuchni

Mały metraż to spore wyzwanie dla osób chcących urządzić funkcjonalną i stylową kuchnię. Wszystkim zagubionym podpowiadamy więc jak pomimo ograniczających nas czterech ścian, zaprojektować komfortowe wnętrze. Z myślą o kompaktowych pomieszczeniach powstała nowa linia kuchennych sprzętów AGD o szerokości 45 cm!

Jakie możliwości daje funkcja pary w sprzęcie AGD?

Szybkie i smaczne pieczenie z zachowaniem wszystkich najlepszych składników odżywczych, pranie i suszenie bez potrzeby prasowania ubrań oraz brak konieczności wielogodzinnego czyszczenia urządzeń domowych – te wszystkie usprawnienia zapewnia niezwykle popularna na rynku funkcja pary. Coraz więcej urządzeń AGD różnych kategorii posiada obecnie tę funkcję.

Dlaczego warto zainwestować w wolnoobrotową wyciskarkę do soków

O tym, że owoce i warzywa powinny stanowić podstawę żywienia każdego człowieka wiemy wszyscy. Spożywając je każdego dnia dostarczamy swojemu organizmowi niezliczonej ilości witamin, błonnika, związków polifenolowych i minerałów, które skutecznie pomagają utrzymać dobre samopoczucie oraz zminimalizować ryzyko chorób. Aby pokochać zieleninę, warto poeksperymentować i odkryć krainę nieograniczonych możliwości, jakie nam oferuje! Podróżuj, wyciskaj i baw się smakiem razem z wyciskarką wolnoobrotową.

Domowy oczyszczacz powietrza - jak bardzo jest skuteczny?

Jakość powietrza ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Niestety – to, którym oddychamy wychodząc z domu jest coraz gorszej jakości. Zanieczyszczenia i dokuczliwy smog negatywnie wpływają na nasze zdrowie, stanowiąc jedną z przyczyn alergii i chorób układu oddechowego. Narażone są na nie przede wszystkim młode organizmy dzieci. Na szczęście mamy wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy we własnym domu. Teraz, dzięki nowym oczyszczaczom powietrza możemy się w nim cieszyć atmosferą podobną do tej występującej w lesie lub nad morzem, ponieważ dzięki unikanej technologii OxyFrish oczyszczają one powietrze aż w 99,98%.

Kiedy zdecydować się na zmywarkę do zabudowy?

Wielu z nas nie potraf wyobrazić sobie ręcznego zmywania naczyń – z komfortu, jaki zapewnia zmywarka, trudno dziś zrezygnować. Jeśli właściwie wybierzemy urządzenie, będziemy każdego dnia cieszyć się wolnym czasem, jaki zyskamy dzięki temu funkcjonalnemu sprzętowi. Zanim jednak podejmiemy decyzję, sprawdźmy, który model zmywarki sprawdzi się lepiej w naszej kuchni – do zabudowy czy wolnostojący?

Jaką lodówkę kupić do małej kuchni?

Przygotowujesz się do zakupu nowej lodówki? Jeśli jesteś posiadaczem mieszkania z małą kuchnią, masz mniejsze pole do manewru. Musisz znaleźć lodówkę wystarczają dużą, by przysłużyła się całej rodzinie, ale nie zdominowała pomieszczenia. Powinna też mieć dodatkowe funkcje i korzystać z nowoczesnych technologii. Sprawdź, na co zwracać uwagę!

Zanim wybierzemy płytę indukcyjną poznajmy klika faktów

Wśród płyt grzewczych coraz większą popularność zdobywają płyty indukcyjne. Co prawda wymagają specjalnych naczyń, ale są bezkonkurencyjne pod względem szybkości gotowania i utrzymywania ich w czystości. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii.

Suszarka elektryczna do rąk kontra papierowe ręczniki

Elektryczna suszarka do rąk czy papierowe lub tekstylne ręczniki – co jest bardziej higieniczne? Co skuteczniejsze? Co gwarantuje mniejsze wydatki? Oba rozwiązania mają zwolenników. Zebraliśmy fakty, które pomogą podjąć decyzję, które z nich wybrać.

Jak samodzielnie podłączyć zmywarkę do baterii?

Zmywarka to w dzisiejszych czasach powszechny element wyposażenia w nowych budynkach mieszkalnych. Można ją również łatwo podłączyć w już istniejącym budynku, nawet jeśli brakuje osobnego przyłącza wodnego. W takich sytuacjach sprawdzą się specjalne zawory przyłączeniowe, które zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania.


Stron: 76 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19003 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >