Sprzęt AGD, RTV – lista artykułów

Agregat prądotwórczy - niezawodne źródło prądu podczas wakacyjnych podróży camperem

Wakacje „w drodze” – w camperze, w przyczepach campingowych - cieszą się coraz większą popularnością. Ten sposób spędzania czasu z nutą romantycznej włóczęgi i niezależności, oderwania się od „zorganizowanych” turnusów, jest odrębnym stylem życia, a miłośników karawaningu i kamperowania w Polsce stale przybywa.

Nowoczesny okap nablatowy i płyta indukcyjna w eleganckim zestawie

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Piekarnik, który ma gorące wnętrze a zimną obudowę podczas pracy będzie bezpieczny dla dzieci

Podczas wyboru piekarnika do zabudowy, najczęściej najpierw zwracamy uwagę na estetykę urządzenia i funkcje dodatkowe. Warto jednak przede wszystkim sprawdzić, z jakich materiałów jest wykonany wewnątrz i czy posiada dodatkowe zabezpieczenia. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom powstał piekarnik do zabudowy z potrójnie szklonymi drzwiami, systemem chłodzenia obudowy oraz powłoką Eo Clean Enamel, która ułatwia czyszczenie.

System Aroma Balance w nowych ekspresach do kawy

Aromatyczna, pobudzająca, czysta radość życia. Kawa to najbardziej lubiany napój pobudzający na świecie, jak również radosna część naszej kultury. Zapoczątkowała wiele różnych stylów, sposobów przygotowania i preferencji zarówno w Polsce, jak i innych regionach świata. Kawa zyskała sobie mnóstwo zwolenników – to dzięki niej każdego ranka mamy energię do działania. W ciągu dnia odrywamy się od codziennych obowiązków, by delektować się zarówno smakiem, jak i aromatem ulubionego napoju. Nie tylko stawia nas na nogi, ale jest również pretekstem do spotkań towarzyskich. A dzięki ziarnom, z których powstaje, można odkryć całą różnorodność jej smaków.

Wolnostojąca pralko-suszarka sposobem na oszczędne pranie dla dużej rodziny

Brak miejsca na wysuszenie góry prania? Nowa pralko-suszarka skutecznie rozwiąże ten problem. Urządzenie posiada jedną z największych pojemności na rynku oraz najwyższą klasę efektywności energetycznej. Pralko-suszarka to także nowoczesne technologie oraz 19 programów prania i suszenia, dzięki którym nawet w dużej rodzinie zniknie problem związany z koniecznością rozwieszania dużych ilości mokrego prania.

Ekologiczna i cicha nowoczesna pralka polskiej marki

Jak dobrać pralkę, która będzie spełniać swoją podstawową funkcję, ale też zapewni oszczędność czasu, energii i wody? Rozwiązaniem są praktyczne urządzenia, łączące w sobie najwyższą efektywność i szereg nowoczesnych technologii, zaprojektowanych z myślą o ochronie środowiska. Taka też jest innowacyjna i energooszczędna pralka, która dzięki 15 wygodnym w obsłudze programom prania z łatwością można dostosować do indywidualnych i ciągle zmieniających się potrzeb. Sprzęt dla zapracowanych, bezpieczny dla dzieci i alergików, dostosowany również do nocnej taryfy zużycia prądu.

Worek do odkurzacza - jak wybrać odpowiedni?

Odkurzacz to jeden z tych sprzętów, który znajduje się w każdym gospodarstwie domowym. I chociaż większość z nas nie wyobraża sobie bez niego sprzątania, to moment, w którym przychodzi nam wymienić worek, odkładamy w nieskończoność. Czy jednak wybór odpowiedniego worka do odkurzacza jest rzeczywiście tak skomplikowaną czynnością?

Jak dobrać odpowiedni dla domu ekspres do kawy

Można powiedzieć, że ekspres do kawy to już nie luksus, ale coraz częściej standardowe wyposażenie biura i domowej kuchni. Może spełniać on nie tylko funkcje użytkowe, ale być również przedmiotem wystroju wnętrza – jego ozdobą i dopełniającym komponentem. Design i kolory można dobrać tak, aby harmonizowały ze stylem, w jakim jest utrzymane pomieszczenie.

Płyta gazowa do zabudowy, z palnikiem z funkcją turbo

Wybór gazowej płyty grzewczej do zabudowy to nie tylko oszczędność miejsca, ale też rozwiązanie tańsze pod względem ceny produktu i kosztów eksploatacji w porównaniu z modelami o innym zasilaniu. Ten tradycyjny rodzaj płyty nie traci na popularności ze względu na coraz bardziej atrakcyjne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania w kwestii bezpieczeństwa. W ten trend wpisuje się również polska marka oferująca nową płytę gazową, która nie tylko zachwyca minimalistycznym wyglądem, ale i dodatkowymi funkcjami, które ułatwiają pracę w kuchni.

Proste sposoby na zwiększenie mocy ssącej odkurzacza.

Jak zwiększyć moc ssącą odkurzacza bez wymiany jego silnika? Jak sprawić, by wraz z zapełnianiem się worka, efektywność urządzenia nie malała? Poznaj proste sposoby na szybsze i skuteczniejsze odkurzanie.


Stron: 71 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16684 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >