Sprzęt AGD, RTV – lista artykułów

Domowy oczyszczacz powietrza - jak bardzo jest skuteczny?

Jakość powietrza ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Niestety – to, którym oddychamy wychodząc z domu jest coraz gorszej jakości. Zanieczyszczenia i dokuczliwy smog negatywnie wpływają na nasze zdrowie, stanowiąc jedną z przyczyn alergii i chorób układu oddechowego. Narażone są na nie przede wszystkim młode organizmy dzieci. Na szczęście mamy wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy we własnym domu. Teraz, dzięki nowym oczyszczaczom powietrza możemy się w nim cieszyć atmosferą podobną do tej występującej w lesie lub nad morzem, ponieważ dzięki unikanej technologii OxyFrish oczyszczają one powietrze aż w 99,98%.

Kiedy zdecydować się na zmywarkę do zabudowy?

Wielu z nas nie potraf wyobrazić sobie ręcznego zmywania naczyń – z komfortu, jaki zapewnia zmywarka, trudno dziś zrezygnować. Jeśli właściwie wybierzemy urządzenie, będziemy każdego dnia cieszyć się wolnym czasem, jaki zyskamy dzięki temu funkcjonalnemu sprzętowi. Zanim jednak podejmiemy decyzję, sprawdźmy, który model zmywarki sprawdzi się lepiej w naszej kuchni – do zabudowy czy wolnostojący?

Jaką lodówkę kupić do małej kuchni?

Przygotowujesz się do zakupu nowej lodówki? Jeśli jesteś posiadaczem mieszkania z małą kuchnią, masz mniejsze pole do manewru. Musisz znaleźć lodówkę wystarczają dużą, by przysłużyła się całej rodzinie, ale nie zdominowała pomieszczenia. Powinna też mieć dodatkowe funkcje i korzystać z nowoczesnych technologii. Sprawdź, na co zwracać uwagę!

Zanim wybierzemy płytę indukcyjną poznajmy klika faktów

Wśród płyt grzewczych coraz większą popularność zdobywają płyty indukcyjne. Co prawda wymagają specjalnych naczyń, ale są bezkonkurencyjne pod względem szybkości gotowania i utrzymywania ich w czystości. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii.

Suszarka elektryczna do rąk kontra papierowe ręczniki

Elektryczna suszarka do rąk czy papierowe lub tekstylne ręczniki – co jest bardziej higieniczne? Co skuteczniejsze? Co gwarantuje mniejsze wydatki? Oba rozwiązania mają zwolenników. Zebraliśmy fakty, które pomogą podjąć decyzję, które z nich wybrać.

Jak samodzielnie podłączyć zmywarkę do baterii?

Zmywarka to w dzisiejszych czasach powszechny element wyposażenia w nowych budynkach mieszkalnych. Można ją również łatwo podłączyć w już istniejącym budynku, nawet jeśli brakuje osobnego przyłącza wodnego. W takich sytuacjach sprawdzą się specjalne zawory przyłączeniowe, które zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Odkurzacz z lampą UV - najlepsza metoda na pozbycie się roztoczy i alergenów z łóżka

Ponad 50% Polaków to osoby uczulone na roztocza i alergeny. Najwięcej czynników uczulających gromadzi się w domu – to tam występuje najlepsze środowisko dla ich rozwoju. Za największe źródło alergenów uważa się łóżko, tapicerki na sofie, poduszki dekoracyjne i zasłony. Co ciekawe, to właśnie w materacu, na którym codziennie śpimy, znajdują się aż 2 miliony roztoczy. Jak poradzić sobie z tym niewidocznym przeciwnikiem?

Kiedy nie ma miejsca w mieszkaniu na rozwieszenie prania, warto rozważyć zakup automatycznej suszarki

Czy zastanawiałeś się kiedyś, o ile prostsze byłoby życie, gdyby suszące się pranie nie zajmowało Twojej domowej przestrzeni? A może masz już dość planowania prania według prognozy pogody i zamartwiania się czy uda się wysuszyć je na czas? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ten tekst jest dla Ciebie.

Czujnik jakości powietrza w pomieszczeniach - dlaczego warto go zainstalować w domu

Nasze samopoczucie to wypadkowa rzeczy, na które mamy wpływ i takich, które są od nas zupełnie niezależne. Stresu w pracy czy w szkole często uniknąć się nie da. Jednak w naszym otoczeniu są też czynniki, takie jak jakość powietrza, które dzięki nowoczesnej technologii możemy stosunkowo łatwo monitorować.

Jak dobrać agregat prądotwórczy do domu?

Agregat to bardzo przydatne urządzenie. Pozwala nam na niezależność w przypadku awarii sieci energetycznej. Jak wybrać sprzęt, który spełni nasze oczekiwania?


Stron: 75 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18703 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >