Sprzęt AGD, RTV – lista artykułów

Innowacyjny piekarnik z funkcją DUO pozwala przygotować dwie różne potrawy jednocześnie - bez mieszania się zapachów

Czas pandemii sprawił, że znaczna część Polaków zaczęła więcej gotować. Jednak - mimo zwiększonej aktywności w kuchni - planując przyrządzenie pieczonych dań obiadowych czy słodkich przekąsek, musimy ustalić pewną kolejność przyrządzania posiłków – i to nie tylko ze względu na ograniczone miejsce w piekarniku, ale raczej po to, by zapobiegać mieszaniu się zapachów. Jednocześnie różne dania wymagają często różnych temperatur pieczenia – stąd do tej pory nie przyrządzaliśmy ich równocześnie.

Jak czytać nowe etykiety energetyczne na sprzęcie elektrycznym?

Nowe etykiety energetyczne na pralkach, pralkosuszarkach, chłodziarkach, zamrażarkach czy zmywarkach są widoczne w sklepach już od 1 marca br. Od 1 września br. zobaczymy je także na lampach i nowoczesnych źródłach światła, które zostały przebadane zgodnie z zasadami nowej klasyfikacji. Teraz będą one miały oznaczenia klas energetycznych od A do G, już bez charakterystycznych „plusów”.

Suszarka, która pomieści dużą ilość prania o dużych gabarytach

Nowa, rozsuwana suszarka Infinity FLEX sprawia, że suszenie prania, nawet bardzo dużych gabarytów, to żaden problem. I to zarówno, jeśli chodzi o ilość, jak i wielkość prania.

Czy odkurzacze pionowe są równie skuteczne, jak tradycyjne? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Odkurzacze pionowe, ze względu na wygodę w obsłudze i poręczną konstrukcję, doskonale sprawdzają się podczas codziennego sprzątania. Jednak decyzja o zakupie najlepszego urządzenia, biorąc pod uwagę ofertę rynkową, nie należy do tych oczywistych. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Lodówka, której front można dopasować do kolorystyki i stylu wnętrza

Nowa linia personalizowanych produktów AGD Samsung, którą otwierają innowacyjne lodówki z wymiennymi panelami zewnętrznymi, dostępnymi w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych. Wybrane moduły lodówki możemy dowolnie łączyć w zestawy dopasowując wygląd i funkcjonalność urządzenia do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Lodówki Bespoke dostępne są teraz także dla polskich konsumentów, a ideę personalizacji promować będą wyzwania konkursowe skierowane zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów.

Odświeżanie parowe letnich sukienek - jak działa innowacyjna szafa parowa?

Lekkie, zwiewne sukienki z delikatnych naturalnych tkanin – często ozdobione falbankami, marszczeniami, plisami czy aplikacjami - to dla wielu kobiet jedna z ulubionych pozycji w szafie w okresie wiosenno-letnim. Częste pranie, nawet ręczne, takich sukienek może jednak zaskutkować utratą kolorów lub pierwotnego kształtu, a ich prasowanie bardzo często nie jest wskazane. Z pomocą przychodzi szafa parowa.

Jaką lodówkę kupić do nowego inteligentnego domu?

Koncepcja inteligentnego domu jest już znana chyba każdemu: to domy korzystające z najnowszych technologii, które stoją na straży bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu użytkowników smart domów. Koncepcja wiąże się z wykorzystaniem narzędzi bardzo rozwiniętych technologicznie, a w jej skład wchodzi także inteligentna lodówka.

Suszenie prania na świeżym powietrzu - jaka suszarka będzie najlepsza do ogrodu, a jaka na balkon?

Zdjęcie Nowego Jorku z 1900 roku pokazuje pranie wiszące na sznurkach między budynkami. To tzw. „laundry day”, który wypadał w mieście w poniedziałek. Ale sznurki z praniem można było spotkać na całym świecie. Ten ekologiczny sposób suszenia na świeżym powietrzu praktykowały też nasze babcie i pewnie prababcie. Nic dziwnego – na zewnątrz ubrania szybko schną, pięknie i świeżo pachną, a ponadto tkaniny są mniej pogniecione i bardziej trwałe. Nieważne, czy jesteś posiadaczem dużego ogrodu, tarasu czy małego balkonu – wystarczy odpowiednia suszarka. Zobacz, jaki model sprawdzi się u ciebie.

Bezpieczne i higieniczne suszenie rąk w zakładach pracy suszarką bezdotykową

Po ponad roku pracy zdalnej z powodu globalnej pandemii wielu pracowników chciałoby już wrócić do biur, ale ponieważ zależy im na własnym bezpieczeństwie, kładą nacisk na to, żeby w ich miejscach pracy, czyli również pomieszczeniach wspólnych, takich jak łazienki, panowały zdrowe i higieniczne warunki.

4 powody, dla których trzeba kupić nową pralkę

Pralka to jedno z najpopularniejszych i najbardziej potrzebnych urządzeń AGD, bez których nie możemy sobie poradzić z wykonywaniem codziennych domowych obowiązków. To także jeden z pierwszych zakupów, na który decydujemy się, przeprowadzając się do nowego domu lub mieszkania. Jakie są najczęstsze powody, dla których powinniśmy zainwestować w nową pralkę?


Stron: 82 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17005 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >