Sprzęt AGD, RTV – lista artykułów

Nawet o bardzo dobrej jakości sprzęt AGD trzeba dbać - przedstawiamy najczęściej popełniane błędy

Wiele osób kupuje sprzęt AGD, wierząc, że będzie służył im przez lata. Czy to jednak możliwe? Zdecydowanie tak. Należy tylko pamiętać o przestrzeganiu kilku ważnych wytycznych. Poniżej przedstawiamy najczęstsze mity oraz garść istotnych faktów, które wydłużą cykl życia sprzętów domowych. Sprawdźcie, czy wiedzieliście o nich wszystkich!

Jak można w okresie grzewczym poprawić jakość powietrza we wnętrzu?

Gdy spędzamy coraz więcej czasu w domach, istotne staje się zagadnienie jakości powietrza, którym oddychamy. Nie powinno być zbyt suche, ważne też jest, by było właściwie oczyszczone, bo może zawierać w sobie różnego rodzaju alergeny, roztocza czy napływające z zewnątrz szkodliwe związki chemiczne, będące składnikiem wszechobecnego smogu. Podpowiadamy, jak zadbać o powietrze we wnętrzach, by nie wpływało negatywnie na nasze zdrowie.

Wymarzona kuchnia a w niej okap na miarę 2021 roku

Kwintesencją stylu nowoczesnych wnętrz jest spójność i elegancja, która łączy w sobie najwyższą technologię z niepowtarzalnym wzornictwem. Moda we wnętrzach nabiera rozpędu z roku na rok. Jakie tendencje będą popularne w aranżacjach kuchni? Jakie okapy wpisują się w nurt 2021 roku?

Jak ustawić lodówkę side by side?

Planujesz kupno nowej lodówki? Czy wiesz, że nie wystarczy jedynie wnieść nowy sprzęt do mieszkania i podłączyć go do prądu? Lodówkę należy odpowiednio wypoziomować, aby działała efektywnie i bezawaryjnie. Sytuacja komplikuje się, gdy masz do czynienia z pokaźnych rozmiarów lodówką side by side. Nadal jednak nie musisz zatrudniać do tego zadania specjalistów. Sprawdź, jak wypoziomować lodówkę dwudrzwiową.

Wymiana starej kuchenki gazowej - to nie takie trudne

Powodów do wymiany kuchenki gazowej jest wiele. Może to być generalny remont, chęć unowocześnienia naszej kuchni, a także prozaiczna wymiana spowodowana starością lub niesprawnością posiadanego sprzętu. Podpowiadamy, co zrobić, by wymiana sprzętu kuchennego przyniosła same korzyści.

Kieszonkowy sterylizator do smarfonów i drobnych przedmiotów przydatny gadżet w dobie pandemii

Ekran smartfona może przenosić koronawirusa przez prawie miesiąc – donosi organizacja naukowa z Australii. Na szczęście tylko w specyficznych warunkach. Wyniki tego badania przypominają więc o potrzebie regularnej dezynfekcji telefonów i innych przedmiotów codziennego użytku. Jak to robić?

Na jakie istotne elementy musimy zwrócić uwagę decydując się na okap kuchenny?

Bez względu na to, jak dużą powierzchnią kuchenną dysponujemy oraz czy jest ona zamknięta czy otwarta, okap jest istotną częścią wyposażenia. Prawidłowo dobrany, może stanowić prawdziwe serce całej kuchni. Istnieje kilka kwestii, na które należy wziąć pod uwagę przy jego poszukiwaniach. Jakich?

Elegancja i cisza w kuchni - okapy najnowszej generacji

Wykańczając elegancką kuchnię należy zwrócić uwagę nie tylko na wzornictwo i jakość wykonania sprzętów kuchennych. O klasie pomieszczenia świadczy przede wszystkim komfort użytkowania, wynikający z przemyślanej technologii i innowacyjnych rozwiązań. Okap kuchenny to w obecnych czasach nie tylko narzędzie służące do pochłaniania pary i wszelkich zapachów, unoszących się w naszej kuchni lecz również coraz częściej jest głównym elementem dekoracji, który nadaje odpowiedniego klimatu całemu pomieszczeniu. Dlatego coraz większą uwagę przykładamy do jego wyboru, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki użyteczności jak i jego nowoczesny design.

Sprzątanie bez ograniczeń. Zobacz, dlaczego warto wybrać odkurzacz bezprzewodowy

Nawet jeśli na co dzień pewnie niezbyt chętnie wyciągasz go z szafy, to tak naprawdę nie wyobrażasz sobie sprzątania bez niego. Odkurzacz to niezbędne urządzenie w każdym domu! A jeśli wybierzesz nowoczesny model, wypełnianie Twoich codziennych obowiązków domowych może się stać jeszcze łatwiejsze i mniej czasochłonne. Przedstawiciele marki Zelmer przekonują, że gdy po raz pierwszy użyjesz odkurzacza bezprzewodowego, z pewnością nie wrócisz już do tradycyjnego. Czytaj dalej i sprawdź dlaczego.

Oddychaj na zdrowie – odkurzacz, który zadba o atmosferę wokół nas

Uporządkowane otoczenie i czyste powietrze, którym z przyjemnością napełniamy płuca, to warunek dobrego samopoczucia w domu, czyli w miejscu, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Sprzątanie wymaga od nas wysiłku. Specjaliści, którzy pracują dla firmy Electrolux wiedzą, jak zadbać o nasz komfort. Zaprojektowali więc lekki i łatwy w obsłudze odkurzacz. Dzięki niemu można sprzątać bez zbędnego wysiłku i poczuć się lepiej.


Stron: 81 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16322 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >