Sprzęt AGD, RTV – lista artykułów

Workowe czy bezworkowe – który z odkurzaczy wybrać?

Producenci odkurzaczy prześcigają się w coraz to nowych technologiach, które mają ułatwić nam sprzątanie i tym samym codzienne życie. Część z nich to jednak tylko chwyty marketingowe, za które przyjdzie nam dodatkowo zapłacić. Jak wybrać solidny i niezawodny odkurzacz, który równie dobrze poradzi sobie z twardymi podłogami, jak również z posprzątaniem dywanu?

Zalety posiadania zmywarki

Zmywarka to coraz bardziej popularne urządzenie w naszych kuchniach – znajduje się już w prawie 30 proc. polskich domów. Wciąż jednak wiele osób zastanawia się, czy warto w nią inwestować. Jak wybrać urządzenie odpowiadające naszym potrzebom i na co zwrócić uwagę, aby stało się niezastąpionym, domowym pomocnikiem?

Skąd się wzięły blendery i miksery

Niejedna pani domu zdziwiłaby się zapewne czytając, że wynalazcą blendera był Polak. Tak rzeczywiście było: niejaki Stephen Popławski urodził się w 1895 roku w Polsce. W wieku 9 lat wyemigrował z rodzicami do USA, gdzie w 1919 roku założył firmę „Arnold Electric Co.”, zajmującą się produkcją sprzętu dla restauracji. Po trzech latach opatentował swój blender, służący do mieszania napojów mlecznych. Było to urządzenie z mieszadłem umieszczonym w pojemniku, który można było zdjąć, by przelać zmiksowany napój do innego naczynia.

Niezwykła esencja smaku w najnowszych ekspresach do kawy

Nowe, w pełni automatyczne ekspresy z serii CafeRomatica, to ciekawe wzornictwo i pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań.

Sezon ślubny- wybierz oryginalny prezent!

Wybór prezentu ślubnego nie jest prosty. Na początku zawsze przychodzi nam na myśl koperta. Prosta, praktyczna… para młoda zainwestuje w to, co jest jej najbardziej potrzebne. Z drugiej jednak strony chcemy wykazać się naszą pomysłowością i przygotować coś niesamowitego.

Na co zwrócić uwagę wybierając odkurzacze przemysłowe? Jak dbać o czystość przestrzeni biurowych i hoteli?

Niezależnie czy chcemy zadbać o czystość w pokojach w hotelu, sali konferencyjnej, restauracji czy przychodni lekarskiej musimy liczyć się z koniecznością zainwestowania w odkurzacz przemysłowy, czyli urządzenie do zadań specjalnych. Ich wydajność i moc zagwarantują kompleksowe utrzymanie czystości w sklepach, halach, butikach, stolarni, jak również w domach prywatnych. Jak jednak wybrać odkurzacz przemysłowy, by skutecznie czyścił powierzchnię i był dopasowany do rodzaju powstających zabrudzeń?

Agregat prądotwórczy - niezawodne źródło prądu podczas wakacyjnych podróży camperem

Wakacje „w drodze” – w camperze, w przyczepach campingowych - cieszą się coraz większą popularnością. Ten sposób spędzania czasu z nutą romantycznej włóczęgi i niezależności, oderwania się od „zorganizowanych” turnusów, jest odrębnym stylem życia, a miłośników karawaningu i kamperowania w Polsce stale przybywa.

Nowoczesny okap nablatowy i płyta indukcyjna w eleganckim zestawie

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń osadzonych w kuchennym blacie trudno w pierwszej chwili określić ich funkcję. Do płyt indukcyjnych zdążyliśmy się już na dobre przyzwyczaić, ale okapy montowane na równi z płytą są absolutnym przebojem ostatnich miesięcy. To idealny zestaw dla niewielkich kuchni lub przestrzeni, zaplanowanych bez górnych szafek, dla stref gotowania estetycznych i praktycznych.

Piekarnik, który ma gorące wnętrze a zimną obudowę podczas pracy będzie bezpieczny dla dzieci

Podczas wyboru piekarnika do zabudowy, najczęściej najpierw zwracamy uwagę na estetykę urządzenia i funkcje dodatkowe. Warto jednak przede wszystkim sprawdzić, z jakich materiałów jest wykonany wewnątrz i czy posiada dodatkowe zabezpieczenia. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom powstał piekarnik do zabudowy z potrójnie szklonymi drzwiami, systemem chłodzenia obudowy oraz powłoką Eo Clean Enamel, która ułatwia czyszczenie.

System Aroma Balance w nowych ekspresach do kawy

Aromatyczna, pobudzająca, czysta radość życia. Kawa to najbardziej lubiany napój pobudzający na świecie, jak również radosna część naszej kultury. Zapoczątkowała wiele różnych stylów, sposobów przygotowania i preferencji zarówno w Polsce, jak i innych regionach świata. Kawa zyskała sobie mnóstwo zwolenników – to dzięki niej każdego ranka mamy energię do działania. W ciągu dnia odrywamy się od codziennych obowiązków, by delektować się zarówno smakiem, jak i aromatem ulubionego napoju. Nie tylko stawia nas na nogi, ale jest również pretekstem do spotkań towarzyskich. A dzięki ziarnom, z których powstaje, można odkryć całą różnorodność jej smaków.


Stron: 72 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17263 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >