Taras, na którym można się zrelaksować

Taras, na którym można się zrelaksować

Kilka dni temu na Facebooku wystartował fanpage Libetu, producenta kostki brukowej i płyt tarasowych klasy premium. Profil „Rozmowy na tarasie” nie jest jednak typową firmową laurką. Czytaj dalej

 

Jego zadaniem jest przyciągnąć zarówno sympatyków marki, jak i osoby zainteresowane aranżacją przydomowych przestrzeni, szeroko pojętym designem oraz chcące zaprezentować własne oryginalne realizacje.

 

Czytaj również: Sposoby na zadbany taras

 

Facebook stworzony jest do codziennych kontaktów i rozmów, daje możliwość prowadzenia bardziej swobodnej rozmowy, na różne mniej lub bardziej poważne tematy. To znakomita platforma wymiany poglądów, opinii oraz dzielenia się spostrzeżeniami. Podobną funkcję, choć na znacznie mniejszą skalę, spełnia przydomowy taras, na którym spotykają się domownicy, ich rodzina i przyjaciele.

 

 

„Rozmowy na tarasie” to miejsce do wymiany poglądów, dzielenia się wspólnymi historiami, wspomnieniami i żartami. Na profilu nie zabraknie ciekawych inspiracji, nowinek produktowych oraz porad praktycznych - od budowy tarasu począwszy do codziennej przyjemności korzystania z niego. Jednak przede wszystkim będzie to opowieść o ludziach i przez nich tworzona. O dobrym życiu.

 

Czytaj również: Jakie materiały do ogrodu wybrać?


- Produkty marki Libet pomagają w kreowaniu komfortowej przestrzeni, w której spędzamy najprzyjemniejsze chwile naszego dnia. To nie tylko kostki brukowe i płyty tarasowe, ale też pewien styl życia. Idea slowlife jest nam bardzo bliska. Z przyjemnością będziemy się nią dzielić. Będzie nam bardzo miło, jeśli Państwo dołączycie do naszych Rozmów na tarasie – zaprasza Małgorzata Barańska, dyrektor marketingu firmy Libet

 


Źródło: nota bene / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17315 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >