Trwałe i odporne na ścieranie płytki podłogowe do miejsc użyteczności publicznej

Trwałe i odporne na ścieranie płytki podłogowe do miejsc użyteczności publicznej

Wszędzie tam, gdzie posadzki są intensywnie użytkowane, a względy estetyczne równie ważne, co wytrzymałość powierzchni, sprawdzą się płyty podłogowe z betonu szlachetnego. Kolekcja doskonale sprawdzi się we wnętrzach takich jak galerie handlowe, sklepy, czy handlowe powierzchnie wielkoformatowe. Czytaj dalej

 

Seria SELECT łączy ze sobą walory użytkowe i estetyczne. Spełniają wysokie wymagania klientów nie tylko ze względu na wyjątkowe parametry techniczne, ale także bogatą kolorystykę i różnorodne formaty – to pozwala na uzyskanie ciekawego i estetycznego efektu w ostatecznej aranżacji każdego wnętrza.


Kolekcja płyt podłogowych z betonu szlachetnego SELECT


Stylowe możliwości

Kolekcja płyt podłogowych z betonu szlachetnego SELECT ma aż dziesięć wersji kolorystycznych. Produkty są dostępne w kilku odcieniach szarości, beżu i grafitu. Wytwarzane z lokalnych kruszyw, odwołujące się do naturalnego kamienia sprawiają, że przestrzeń, w której są wykorzystywane nabiera ciekawego, stylowego wyglądu. Nieograniczone możliwości aranżacyjne wynikają nie tylko z dużego wyboru kolorów i wzorów. Projekt można urozmaicić stosując siedem różnych prostokątnych formatów (w wymiarach od 30x30 cm do 60x60 cm).

 

Czytaj również: Podłogi nie do zdarcia – posadzki żywiczne


 płytki podłogowe, które doskonale sprawdzą się galeriach handlowych i sklepach

Nie do zdarcia

Pod dyskretnym wyglądem płyt z serii SELECT kryją się wysokie parametry techniczne betonu szlachetnego. Materiał, z których wykonano kolekcję jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i odporny na ścieranie. Dlatego świetnie sprawdzi się jako wykończenie w często odwiedzanych instytucjach, sklepach, galeriach handlowych i innych miejscach publicznych, w których natężenie ruchu pieszego jest wysokie. Kolekcja SELECT daje możliwość połączenia względów praktycznych z estetycznymi.

 

 Wszędzie tam, gdzie posadzki są intensywnie użytkowane, a względy estetyczne równie ważne, co wytrzymałość powierzchni, sprawdzą się płyty Select

 

Czytaj również: Jak projektować posadzki w pomieszczeniach użyteczności publicznej

 

Materiał, z których wykonano kolekcję jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i odporny na ścieranie.

 

Płyty SELECT

Format: 30x30 cm x 3 cm, 30x30 cm x 3,5 cm, 40x40 cm x 4 cm, 50x50 cm x 4 cm,
60x29,7 x 4 cm, 60x40 cm x 4 cm, 60x60 cm x 4 cm

Cena: od 71,00 do 117,20 zł


Dostępne kolory:

       

       


Źródło: Sfera PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15802 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >