Wiosenny serwis urządzeń ogrodniczych - zanim zacznie się sezon

Wiosenny serwis urządzeń ogrodniczych - zanim zacznie się sezon

Już niedługo wiosna, rozpocznie się nowy sezon pracy w terenie. Wrócimy do koszenia trawy i modelowania żywopłotów. Na szczęście z odpowiednim sprzętem to sama przyjemność! Zanim jednak zabierzemy się do pracy musimy sprawdzić stan naszych maszyn. Jeśli dobrze przygotujemy je do nowego sezonu będziemy cieszyć się ich bezawaryjną pracą teraz i przez długie lata. Czytaj dalej

 

Warto pamiętać, że maszyny należy regularnie oddawać do serwisu. Regularna wymiana zużytych elementów i regulacja wszystkich podzespołów maszyn wydłuża ich żywotność. Najważniejsze jednak jest to, że w stanie pełnej sprawności są bezpieczne i najlepiej wykonują swoje zadania. Firma Husqvarna poleca wizytę z maszynami przed sezonem w punktach dilerskich, gdzie wyspecjalizowani fachowcy chętnie pomogą przy konserwacji maszyn. Wszyscy autoryzowani dilerzy firmy Husqvarna zatrudniają świetnie wyszkolonych specjalistów, którzy są przygotowani do serwisowania produktów marki Husqvarna. Dla każdego produktu został przygotowany szczegółowy plan serwisowy, którego celem jest wydłużenie żywotności i zapewnienie optymalnej wydajności urządzenia.


Wiosenny serwis urządzeń ogrodniczych - zanim zacznie się sezon

 

Czytaj również: Ostrzenie łańcucha w pilarce motorowej


Przeprowadzanie serwisu urządzenia w regularnych odstępach czasu minimalizuje ryzyko wystąpienia niespodziewanych i kosztownych przerw w pracy. W punkcie serwisowym specjaliści sprawdzą funkcjonalność, wydajność pracy i bezpieczeństwo urządzenia. Użyją tylko oryginalnych części zamiennych, a przed oddaniem urządzenia zostanie przeprowadzony rozruch próbny, a także zostanie sporządzony pełny raport powykonawczy z prac serwisowych.


Wiosenny serwis urządzeń ogrodniczych - zanim zacznie się sezon

 

Czytaj również: Bezbolesne przycinanie roślin i gałęzi w ogrodzie sekatorem z elektrycznym wspomaganiem


Nie warto odkładać wizyty w serwisie na później. Lepiej zrobić to teraz i mieć pewność, że jesteś przygotowany do dalszych prac z maszynami Husqvarna – zanim przyjdzie wiosna.


Źródło: MWM PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17673 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >