Wrząca woda prosto z baterii kuchennej

Wrząca woda prosto z baterii kuchennej

Jesień to okres, w którym częściej sięgamy po gorące napoje. Ciepła herbata po długim spacerze pozwala się rozgrzać i zadbać o zdrowie. Dlatego, im krócej trzeba na nią czekać, tym lepiej. Przedstawiamy funkcjonalne rozwiązanie, które ułatwiają codzienne życie, czyniąc je jednocześnie przyjemniejszym. System kuchenny zapewniający wrzącą wodę prosto z baterii kuchennej, z której można skorzystać w każdej chwili. Koniec z czekaniem, aż woda zagotuje się w czajniku. Czytaj dalej


  • Idealne rozwiązanie na jesień – gorące napoje w każdej chwili

  • Bezpieczeństwo użytkowania dzięki blokadzie ChlidLock i funkcji zatrzymywania przepływu wody

  • Oszczędność wody oraz energii elektrycznej

  • Funkcjonalność i więcej miejsca na kuchennym blacie 

 

Wrząca woda prosto z baterii kuchennej

 

Wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność

System kuchenny GROHE Red zapewnia wrzątek prosto z baterii kuchennej. Oznacza to nieporównywalnie szybsze przygotowanie herbaty, makaronu al dente na kolację, czy wyparzenie butelki dla dziecka. Dodatkowo system jest prosty i wygodny w obsłudze. Elegancki uchwyt z dwiema jasno oznaczonymi ikonami służy do uruchamiania przepływu wrzącej wody. Ten zatrzymuje się w momencie zwolnienia przycisku, co chroni przed oparzeniem i umożliwia kontrolę ilości wypływającej wody – zużywa się jej dokładnie tyle, ile jest potrzebne. Zadbano również o bezpieczeństwo najmłodszych, wyposażając uchwyt w blokadę ChildLock. Ponadto system kuchenny GROHE Red spełnia europejskie normy klasy „A“ efektywności energetycznej. Dzięki doskonałej izolacji ciepła w bojlerach (3 lub 5,5 litra pojemności) potrzebna jest minimalna ilość energii, aby osiągnąć temperaturę wody w wysokości 100°C. Przekłada się to na niskie koszty użytkowania, ponieważ system nie pobiera więcej energii niż czajnik elektryczny. 

 

Czytaj również: Biała bateria zlewozmywakowa - dopełni aranżację kuchni w bielach


Wrząca woda prosto z baterii kuchennej


Więcej miejsca na blacie 

Wrząca woda prosto z baterii kuchennej oznacza, że korzystanie z czajnika staje się sytuacją z przeszłości. Rozwiązanie to z pewnością spodoba się wszystkim, którzy cenią minimalizm w wystroju kuchni, zyskując więcej przestrzeni i miejsca na blacie. Firma GROHE oferuje zarówno modele Duo z dźwignią do uruchamiania wody zmieszanej, jak odbywa się to w tradycyjnej baterii kuchennej, a także modele Mono, których wyłącznym zadaniem jest zapewnianie wody w temperaturze wrzenia. Wariant ten można zainstalować obok baterii GROHE Blue Home lub innej, istniejącej już baterii kuchennej. Teraz baterie GROHE Red dostępne są także w kolorze Warm Sunset oraz Hard Graphite.

 

Czytaj również: Strefa zmywania w kuchni - gdzie będzie dla niej najlepsze miejsce


Wrząca woda prosto z baterii kuchennej

Wrząca woda prosto z baterii kuchennej

Wrząca woda prosto z baterii kuchennej

Wrząca woda prosto z baterii kuchennej


Źródło: Ogilvy PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16300 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >