Wyposażenie łazienki: suszarka Top marki Mastercook

Wyposażenie łazienki: suszarka Top marki Mastercook

Suszarki Mastercook to idealny sposób na suche i świeże pranie w niecałą godzinę, nawet w zimne, deszczowe dni. Jedyna na rynku suszarka ładowana od góry posiada wiele praktycznych rozwiązań, a dzięki swoim niewielkim, kompaktowym wymiarom, zmieści się w każdej łazience. Czytaj dalej

Suszarki do ubrań są doskonałym rowiązaniem dla posiadaczy małych mieszkań, zwłaszcza tych bez balkonu, ale również dla osób, które po prostu nie chcą sobie zaprzątać głowy suszeniem prania.

Najnowszy, ładowany od góry model SKTD-6710 pomieści aż 5 kg odzieży, w wyjątkowo dużym bębnie, o pojemności 82 l. Liczne programy suszenia m.in. do tkanin delikatnych, bawełnianych oraz do koszul, pozwalają dopasować tryb pracy urządzenia do naszych potrzeb. Suszarka TOP marki Mastercook wyposażona została również w specjalny program do odświeżania tkanin, który pozbędzie się z ubrań wszelkich nieprzyjemnych zapachów w ciągu zaledwie 15 minut. Czytelny ekran LCD wyświetla wszelkie niezbędne informacje, ułatwiając obsługę urządzenia. Dodatkowe opcje to gwarancja prania idealnie suchego oraz łatwiejszego do prasowania.

 

 

Źródło: Ego Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17355 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >