Zakończenie spotkania OKK! design

Zakończenie spotkania OKK! design

Koniec roku w Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA, upłynął pod znakiem dobrego designu. A to za sprawą spotkania OKK! design, którego inicjatorką i organizatorką była Olga Kisiel-Konopka. Czytaj dalej

 

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm z rynku wnętrzarskiego, reprezentanci środowiska akademickiego i projektanci form przemysłowych. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Grupy Paradyż.

 

Czytaj również: Zakończyła się konferencja "ZAWÓD: DEWELOPER – KIERUNEK: ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ"

 

 

Funkcjonalność a design – Nowości produktowe Grupy Paradyż – to tytuł wystąpienia, które w trakcie spotkania zaprezentował Łukasz Majewski, Specjalista ds. Prezentacji i Szkoleń w Grupie Paradyż. Zakres mojej prezentacji był dość szeroki – od historii Grupy Paradyż w pigułce, poprzez nasze najważniejsze osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa płytek ceramicznych, aż po przykłady zastosowania naszych kolekcji w obiektach inwestycyjnych – od wielkoformatowych gresów, po płytki w małych formatach – mówi Łukasz Majewski.

 

 

Na zakończenie przedstawiciel Grupy Paradyż zaprezentował gościom nowości produktowe firmy. W trakcie tej części największą uwagę zwróciłem na ich uniwersalność i zróżnicowanie elementów w każdej kolekcji. Goście mogli zobaczyć między innymi nowe kolekcje gresów wielkoformatowych, samodzielne kolekcje podłogowe w formacie 40x40 cm oraz kolekcje ścienne w formacie 20x60 cm, w przypadku których zastosowano technologię druku cyfrowego na szkle – dodaje.


Czytaj również: Poznań City Center


 

W spotkaniu OKK! design wzięli udział przedstawiciele mediów, architekci i projektanci. Zagadnienia dotyczące designu prezentowali przedstawiciele firm rynku wnętrzarskiego: Grupa Paradyż, Noti, Jaga, BoConcept, Paini, Aparici, Arino House, Galeria Wnętrz, reprezentanci środowiska akademickiego oraz projektanci form przemysłowych: Kabo&Pydo, Jeremi Nagrabecki.  

 

2013-01-09
Źródło: Multi PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18100 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 605

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >